Skocz do zawartości
...AAA...

Forumowe "AMA - Ask Me Anything"

Polecane posty

6. Albo powiedzieć, że moja pięść została wprawiona w ruch siłą moich mięśni, a trafienie jej w twarz było kwestią przypadku. tongue_prosty.gif

To stwierdzenie jest naprawde baaaaaardzo niskich lotow. IMO na tyle niskich, ze nie tyle ociera sie o drzewa, ale wrecz kosi trawe i zostawia bruzdy w glebie...

Czyzbys mial sklonnosci do przemocy? Na dodatek jeszcze ten Reptile w avatarze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Albo powiedzieć, że moja pięść została wprawiona w ruch siłą moich mięśni, a trafienie jej w twarz było kwestią przypadku. tongue_prosty.gif

To stwierdzenie jest naprawde baaaaaardzo niskich lotow. IMO na tyle niskich, ze nie tyle ociera sie o drzewa, ale wrecz kosi trawe i zostawia bruzdy w glebie...

Czyzbys mial sklonnosci do przemocy? Na dodatek jeszcze ten Reptile w avatarze...

W zasadzie unikam zwady, a na dodatek brzydzę się przemocą jako taką. A gdybyś widział, jak moja nauczycielka jest niemiła...

Dobra, może przesadziłem. Ale często się mnie czepia. :P

A po prostu lubię MK, ot, co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emqi jak nie masz się z czego śmiać, zacznij rechotać się z siebie. To pomaga. trollface.gif

No, jak się ostatnio zobaczyłem w lustrze, to tak się ulałem, że dostałem masakrycznej śmiech-czkawki i nawet słynny prof. A.Rturzyn i jego healujący rap hipisów nie był w stanie mi pomóc :trollface:

1. NIE KARMIĆ emqi'ego! Odbija mu. Joł.

Foch.

1. Czemu masz avatasr z Geraltem w lateksowym zielono-czarnym kostiumie ?

2. Co zrobisz jak będziesz chciał zagrać w Wiedźmina na PC, twój złom go nie uciągnie, a na instalkach nie będzie friłara ?

3. Chciałbyś odwzorować Bad Piggies w realu ?

4. Jak niby chcesz zdobyć hajs na jutjiubie ? Wyłuszcz nam swój genialny plan !

5. Wolisz włosy długie czy krótkie ? (Żeby rozwiać wątpliwości Gutka - pytam o te na głowie :trollface: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Jak ktoś czyta 5-literowe (albo krótsze) słowo w kilka sekund, i to robi podczas tego błąd? O to chodzi? Blisko połowa w mojej klasie.

AA* ;_______;

6. Albo powiedzieć, że moja pięść została wprawiona w ruch siłą moich mięśni, a trafienie jej w twarz było kwestią przypadku. tongue_prosty.gif

To stwierdzenie jest naprawde baaaaaardzo niskich lotow. IMO na tyle niskich, ze nie tyle ociera sie o drzewa, ale wrecz kosi trawe i zostawia bruzdy w glebie...

Przyganiał kocioł garnkowi, hehe. trollface.gif

Pytania:

1. Czy oglądając reklamy cda w tv też czujesz się jakby ekszyn było szmatławą kolorową gazetką dla typowych gimbuchów?

2. Interesuje Cię dzisiejszy mecz Lechia - Barcelona?

* Anonimowi (przynajmniej dla mnie i reszty forum) Analfabeci

emqi, nie przyglądaj się zbyt słowu "Analfabeci", błagam trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Anonimowi (przynajmniej dla mnie i reszty forum) Analfabeci

emqi, nie przyglądaj się zbyt słowu "Analfabeci", błagam trollface.gif

TAK NISKO JESZCZE NIE UPADŁEM, ALE ZA TO SPRAWIĘ, ŻE PRZESTANĄ BYĆ:

A) ANONIMOWI

B) FABETAMI

c - MUEHEHEHEHE :trollface:

2. Za stan umysłu.

Obrażasz Rosję.

Pytanie bonusowe nt. piłki nożnej:

Wolisz kozik kosę czy maczetę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę przytrollować, ale jest już emqi, więc zaniechałem pomysłu. Pytanie: Jak to możliwe, że pod swoją debeściacką piosenką masz 7 łapek w dół? (w tym jedną moją trollface.gif)

Dobrze zrobiłeś, nie trollując. Z tą piosenką- to tak dla funu. biggrin_prosty.gif

@Arturzyn12

Wiedźmińskie powiadasz? Nie wiem, ja tam w avatarze widzę jakiegoś zielone, zamaskowanego gościa, który zamiast oczu ma same białka bodaj a srebrne włosy... to on chyba trzyma pod swoją "czapką" trollface.gif

Czytam Wiedźmina, a gram w Mortala. Jak skończę fazę na Reptile'a, wróci poprzednia ranga- Geralt z Rivii. Tak ze 2 tygodnie trza poczekać. biggrin_prosty.gif

@emqi

1. Czemu masz avatasr z Geraltem w lateksowym zielono-czarnym kostiumie ?

2. Co zrobisz jak będziesz chciał zagrać w Wiedźmina na PC, twój złom go nie uciągnie, a na instalkach nie będzie friłara ?

3. Chciałbyś odwzorować Bad Piggies w realu ?

4. Jak niby chcesz zdobyć hajs na jutjiubie ? Wyłuszcz nam swój genialny plan !

5. Wolisz włosy długie czy krótkie ? (Żeby rozwiać wątpliwości Gutka - pytam o te na głowie trollface.gif )

1. Bo tropi 8azyliszka, musi zmienić się zmienić w gada, żeby go nie podejrzewano. tongue_prosty.gif

2. Poproszę siostrę, żeby mi użyczyła laptopa. wink_prosty.gif

3. Heheh... Rzecz jasna. AB już zrobiono, to czemu nie to?

4. Kupię sobie kompa, akcesoria, Mirillis Action! i zacznę robić let's playe, będę najlepszy w tym fachu, joł.

5. Umiarkowanie średnie.

@up maczetę, lepiej się tnie głowy zombiakom. smile_prosty.gif

1. Twój najgorszy koszmar we śnie?

2. Wolałbyś aby Geralt był płci żeńskiej?

3. Czy będziesz czytał CDA za (powiedzmy) 15 lat?

4. Kiedy kolejny raz zmienisz swój avatar?

5. Czy nie wkurzają cię podstępne pytania od emqi'ego?

1. emqi śmiejący się złowieszczo podczas gdy leżę na łóżku, a z doło leci laser, chcący pociąć mnie na kawałki... biggrin_prosty.gif

A na serio- w moim domu odbywały się Igrzyska Śmierci i chcieli mnie zabić. biggrin_prosty.gif

2. Nie.

3. Możliwe.

4. Jak skończę fazę na Reptile'a, zmienię z powrotem na czaszkę, a po przeczytaniu całego Wieśka, postaram się uczynić tą czaszkę bardziej wiedźmińsko.

5. Nawet nie wiesz, jak.

@Gabriele

Pytania:

1. Czy oglądając reklamy cda w tv też czujesz się jakby ekszyn było szmatławą kolorową gazetką dla typowych gimbuchów?

2. Interesuje Cię dzisiejszy mecz Lechia - Barcelona?

1. Nie- to czasopismo dla graczy, a że gimbusy też się trafiają...

2. NEI! NIE! I jeszcze raz NIE!

Aha- chodził mi o to, że jak jest słowo np. "czemu" to czytają "cze-m-u".

Edytowano przez Arturzyn12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ciągle grasz w gry freeware?

Jak to możliwe, że wciąż masz ochotę robić tyle wpisów?

Jakieś rady dla początkujących blogerów?

Jaką fenomenalną książkę aktualnie czytasz?

Chciałbyś opowiedzieć więcej o swoich szkolnych problemach, o których tak często wypisujesz w statusie?

Czy gimbaza jest dla Ciebie ciężka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ciągle grasz w gry freeware?

Jak to możliwe, że wciąż masz ochotę robić tyle wpisów?

Jakieś rady dla początkujących blogerów?

Jaką fenomenalną książkę aktualnie czytasz?

Chciałbyś opowiedzieć więcej o swoich szkolnych problemach, o których tak często wypisujesz w statusie?

Czy gimbaza jest dla Ciebie ciężka?

Bo normalnych mi aktualny komp nie uciągnie?

Bo redaktorzy nic nie robią.

Pisz o tym, na czym się znasz i co lubisz.

2 część sagi o Wieśku.

Nie, zgłoszę się z tym do Venoma. :P

Ech, z ludźmi z mojej klasy... rzecz jasna, że ciężka, czegoż żeś spodziewał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś opowiedzieć więcej o swoich szkolnych problemach, o których tak często wypisujesz w statusie?

O, tak ! Opowiedz nam o swych Truuudnyych Spraaawach, Truuuuuudnyych Spraaaaawach... i o Pamięęęęętniiiikach z gimbaaaaazy....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, z ludźmi z mojej klasy... rzecz jasna, że ciężka, czegoż żeś spodziewał?

Ci "ludzie" muszą być naprawdę epicko "ciężcy".

Jak więc zamierzasz radzić sobie w piekielnie trudnym, w takim razie, liceum?

Opowiedz nam o swych Truuudnyych Spraaawach, Truuuuuudnyych Spraaaaawach... i o Pamięęęęętniiiikach z gimbaaaaazy....

Uczem siem Ender.

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony gatunek muzyki?

W jakim wieku zacząłeś interesować się grami?

Jak często usuwasz historią przeglądania / używasz trybu incognito? (np. w sytuacji gdy szukasz prezentu dla kogoś z rodziny czy coś takiego :trollface:)

Ulubiony zespół?

Masz konto na steamie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony gatunek muzyki?

W jakim wieku zacząłeś interesować się grami?

Jak często usuwasz historią przeglądania / używasz trybu incognito? (np. w sytuacji gdy szukasz prezentu dla kogoś z rodziny czy coś takiego trollface.gif)

Ulubiony zespół?

Masz konto na steamie?

Rap i hiphop.

W wieku 13 lat.

Newer.

Zespół? Oj, nie wiem... Train?

"Założył" mi je szwagier, aby grać w Saint's Row 2, ale nie chciało mu się czegoś pobierać. Ale wszystkie dane ma on.

Gdzie planujesz iść po gimnazjum? Liceum? Technikum? Zawka? Coś innego?

Wiesz może jak odpalić najnowszego Mortala na ikspeku? sad_prosty.gif

Aj dont noł. Co to "zawka"?

Musisz poprosic Shao Khana, inaczej nie ma szans.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...