Skocz do zawartości

Problemy z forum


wies.niak

Polecane posty

Zawsze zamiast obrazków można podać link do obrazka zamieszczonego np. na fotosik.pl czy imageshack.us . Nawet te rozwiązania bardziej polecam, bo nie zawalają forum, a przeglądający sobie może elegancko otworzyć link i mu wyświetli cały obrazek. Tak tak, żadnych miniaturek, a linki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche ciemny w tych sprawach, bo zawsze wklejałem minaturki. A możesz mi powiedzieć jak wrzucić link, a raczej jak zrobić żeby był na tych stronach co podałeś ? Bo rozumiem, że jak usune te załączniki z postów w profilu to znikną z postów które już napisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wchodzisz np. na http://www.imageshack.us/

2. Browse(Przeglądaj)->wybierasz odpowiedni obrazek, który chcesz wrzucić, wybierasz go i klikasz start upload.

3. W zależności od prędkości Twojego uploadu czekasz na wrzucenie obrazka na serwer.

4. Po odczekaniu masz gotowce w postaci odpowiednio przygotowanych linków. Nas interesuje ten ostatni na dole tzw."Show image to friends" lub pierwszy na górze "Direct link"

5. Tak gotowy obrazek możesz wrzucić na forum->http://img246.imageshack.us/i/obrazeke.jpg/ lub http://img246.imageshack.us/img246/8030/obrazeke.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa? Za usera nigdy nie założyłem żadnego tematu, więc nie wiedziałem :)

No to są dwa wyjścia, moim zdaniem:

1. PW do kogoś z modków opiekujących się działem z wskazaniem odpowiednich zmian lub

2. Założyć nowy temat, a stary zaraportować i w treści raportu wpisać, żeby moderator usunął temat, bo został założony nowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z avatarem. Kiedy wchodzę w Profil >>> Opcje >>> Zmień avatara

wybieram avatara z mojego komputera po chwili pokazuje go, jednak gdy wchodzę w profil widzę mój stary avatar i tak jest też przy postach, pisząc tego posta mój avatar to dwóch gości walczących i po prawej napis city 20. Ale powinien być gościu w masce gazowej z podpisem na dole city20. Da się coś zrobić?

PS Na razie tego avatara z maską gazową umieściłem jako moje zdjęcie osobiste.

Edytowano przez city20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wstawiam nowy awatar, ale na forum jest mój stary obrazek. Co robić?"

Nowy awatar w profilu powinien pojawić się po krótkiej chwili, natomiast na forum dopiero po pewnym czasie. Jest to związane z mechanizmami serwera i trzeba się do tego przyzwyczaić. Ponadto przeglądarki trzymają obrazki w pamięci podręcznej, dlatego trzeba poczekać, albo przeczyścić cache. Zwykle sprawdza się skrót [CTRL]+[F5].

Regulamin się kłania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92 - a odwiedź z łaski swojej te tematy, które założyłeś, bo w obydwu umieściłem dopiski, dlaczego pierwszy wyrzuciłem do działu "Kosz", a drugi zamknąłem. Na wszelki wypadek napiszę ci to trzeci raz w tym miejscu: temat do pytań (i odpowiedzi) o polecane książki już istnieje, znajduje się TUTAJ. I na przyszłość uwagi na temat zamykania tematów, kasowania postów etc. zamieszczaj w temacie "Uwagi do moderatorów".

EDIT: panowie! :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się :-) Ja skasowałem, kiedy zauważyłem, że luq92 swojego wywalił. Twojego zauważyłem po usunięciu swojego :D

MSaint>>>normalnie Matrix czy inny Dragon Ball, wydarzenia toczą się zbyt szybko, żeby osoba bez dłuższego treningu była w stanie nadążyć za nimi wzrokiem ;)

Więc trenuj, trenuj :-) Idę poszukać czegoś do zaraportowania :P

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz Saint

mogłeś trochę dłużej ten pierwszy temat zostawic a nie tak szybko do kosza od razu bo nawet nie zdąrzyłem zobaczyć, że coś nie tak jest i założyłem drugi bo myślałem, że coś innego kliknąłem i temat nie założył się. Sorry za zamieszanie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem: w profilu tam gdzie ustawia się "stronę o mnie" wpisałem tekst i ten tekst wyświetla się tylko w profilu a pod postem już nie w czym tkwi problem? Jakiś czas temu miałem sygnaturę CD-A i wszystko było w porządku aż pewnego razu po prostu zniknęła, odsyłacz do sygnatury był nadal tylko ona sama nie była wyświetlana myślę, że te dwie sytuacje mogą być powiązane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale teraz znowu kolejny problem ;/

Jak mam wrzucić tego ava z linku ww. przez Ciebie? Bo w dodawaniu ava nic nie widzę takiego (jedynie z kompa można wrzucić, ale znowu tracę animację).

Edytowano przez luki970
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...