Jump to content
wies.niak

Problemy z forum

Recommended Posts

To bug, ale chyba niegroźny. Wydaje mi się, że po prostu system z jakiegoś powodu dostał błędny timestamp (liczbę sekund od 1 stycznia 1970 do jakiegoś tam momentu) i po prostu przyjął wartość domyślną, czyli 0.

Jest jakiś problem z wątkiem dotyczącym Red Dead Redemption. W inne wątki mogę bez problemu wejść i dodawać wiadomości a gdy klikam w ten to wyskakuje mi błąd zabezpieczeń i że wchodzę na stronę wprowadzającą w błąd. Jest to jedyny wątek przy wchodzeniu na który wyskakuje taki błąd.

Zmień w ustawieniach, żeby ci sygnaturek nie pokazywało - ignorowanie sygnaturek czy jak to się nazywa.

Strona raptr upadła i teraz wszystkie odnośniki do niej są uznawane przez przeglądarkę za niebezpieczne. A właśnie takie odnośniki ma w sygnaturkach wielu użytkowników tego przestarzałego forum.

Przy każdym logowaniu wyskakuje mi że wpisałem złe hasło. Zapisałem je sobie w notatniku, piszę UWAŻNIE każdy znak, identyko co wcześniej. Nic z tego, "złe hasło" za każdym razem. Loguje się podając email, może to jest problem? Ale niby mogę użyć maila albo loginu.

W praktyce co logowanie to reset hasła.

17 godzin temu, malcinelo napisał:

Przy każdym logowaniu wyskakuje mi że wpisałem złe hasło. Zapisałem je sobie w notatniku, piszę UWAŻNIE każdy znak, identyko co wcześniej. Nic z tego, "złe hasło" za każdym razem. Loguje się podając email, może to jest problem? Ale niby mogę użyć maila albo loginu.

W praktyce co logowanie to reset hasła.

Trzeba użyć loginu. Przez mejla się nie da zalogować...

Po pierwsze forum działa wolno jak ja w weekendy wczesnym rankiem.

Po drugie, co to za porządki? 😮

Spoiler

A48lqIe.png

Po trzecie, jak zmniejszę okno przeglądarki, to znika połowa opcji edytowania komentarzy.

Spoiler

DiokKra.png

gVpfAcC.png

Po czwarte, na blogach (a nie wiem czy nie na całym forum) przestały działać bbcode. Gdy wklejam obrazek, to po zatwierdzeniu zamiast pojawiać się grafika dalej widzę link w tagu. Ominęła mnie jakaś dobra zmiana?

Edited by SerwusX