Jump to content
wies.niak

Problemy z forum

Recommended Posts

15 minutes ago, Rickerto said:

Nie chce mi się pisać, bo zginę w zalewie spamu. Alternatywa?

Jesli masz na mysli bloga, to mam podobnie… Nie jeden raz chcialem cos skrobnac i opublikowac, ale "spam w toku" mnie zniechecil.

Hej,

czy u was też nie działa prawidłowo opcja "szukaj"  i wywala błąd serwera, że nie może obsłużyć? żądania? (error 500). Chciałem tutaj poszukać czy jest jakiś wątek zrzeszający graczy VR do wspólnej gry, ale widzę że ciężko cokolwiek znaleźć...

Znów wracam do problemu botów. Wczoraj napisałem wpis bloga, dziś chciałem go otworzyć, ale pierwszych kilka stron znowu jest zawalone śmieciami. To jest niezmiernie uciążliwe.

I jeszcze pytanie techniczne - możecie powiększyć limit przesyłanych plików na wpis? Często muszę się gimnastykować ze wstawianiem grafik z adresu URL zamiast zwyczajnie przenosić je z dysku na wpis. Ostatecznie i tak udaje mi się (jak dotąd) przypiąć zadowalającą mnie ilość obrazków do wpisu bloga, ale irytuje mnie, gdy muszę kombinować powyżej jednego czy dwóch, które mieszczą się w zakładce "Przeciągnij pliki do przesłania..."

[EDIT] Widzę, że na ten moment batalia wygrana.

Koreańskie boty zalewają znów blogi. Czy trzeba by było coś zmienić w rejestracji, żeby boty nie potrafiły zakładać kont? Albo przy dodawaniu wpisu do bloga dać również jakąś captche?

Blogi się sypią. Czy ktoś coś z tym zrobi z administracji? Bo nie chodzi mi tu o moderatorów, co usuwają to, ale administracja strony.

Ostatnio boty z Azji szaleją na blogach, na forum jest już spokojniej. Widzę, że moderatorzy regularnie koszą ich twórczość. 

Niestety, to prawda, o ile na samym forum jest jeszcze spokój to coś się uwzięli na blogi. Może warto rozważyć taką opcję, że nowi użytkownicy do pół roku muszą czekać na zatwierdzenie bloga, tak jak jest to z komentarzami do newsów na stronie CD Action?

Jakikolwiek prosty pomysł ingerujący w kod forum rozwiązałby problem, ale z drugiej strony jakikolwiek pomysł ingerujący w kod forum nie przejdzie, bo nie ma go kto zrealizować. ;)

Forum albo moje konto sie zepsulo. Kiedy klikam na "Nieprzeczytana zawartosc" na telefonie (Safari), jedyne co mi sie wyswietla, to pusta, biala strona. Kiedy robie to samo na komputerze (Chrome/IE), otrzymuje komunikat "This page isn’t working  forum.cdaction.pl is currently unable to handle this request.  HTTP ERROR 500". Co ciekawe, kiedy sie wyloguje i klikne na przycisk "All activity", to strona z nowymi postami na forum wyswietla sie normalnie.

• Like 1

Czy jest jakiś sposób aby ponownie pokazać ukryte wpisy na blogu? Z tego co widzę, to ten przycisk niczym nie różni się od usuwania...

1 hour ago, SerwusX said:

Czy jest jakiś sposób aby ponownie pokazać ukryte wpisy na blogu?

Oj. Sam zaznalem tego bolu…

• Upvote 1

Ale lipa. :( Już piszę do kogo trzeba, dzięki.

EDIT: Jest sposób na ukrycie wpisu. Trzeba kliknąć "edytuj", odznaczyć switcha "publikuj" na dole i zapisać. Efekt dokładnie taki sam, jaki powinno mieć ukrywanie. W przypadku ponownej publikacji wpis pojawi się dokładnie z taką samą datą i miejscem na liście wpisów, jak przedtem.

Edited by SerwusX

Witam.

Mam coś takiego  "Przeczytano: Styczeń 1, 1970" to jakiś bug? Nie widziałem żeby było wcześniej zgłaszane.

To bug, ale chyba niegroźny. Wydaje mi się, że po prostu system z jakiegoś powodu dostał błędny timestamp (liczbę sekund od 1 stycznia 1970 do jakiegoś tam momentu) i po prostu przyjął wartość domyślną, czyli 0.

Też macie, że jak patrzycie na post danego użytkownika w napisano to brak jest tam daty? Przynajmniej w niektórych postach coś takiego zauważyłem.