Jump to content
wies.niak

Problemy z forum

Recommended Posts

co do avataru - poprawiłem większą próbkę plików (1759 profili)

co do emotikon - to może być zależne od cache przeglądarki, po stronie serwerowej problem wydaje się rozwiązany

ja tak tylko rzucę malutkim pytaniem - da się sprawdzić o co chodzi z Tapatalkiem? Podobno plugin jest wrzucony jednak forum w bazie nie ma :/

Dnia 8 czerwca 2016 o 18:00, derchef napisał:

co do avataru - poprawiłem większą próbkę plików (1759 profili)

Hm, właśnie odwiedziłem forum i zauważyłem, że mój awatar został przestawiony na zdjęcie profilowe, które miałem dwie wersje skryptu temu (tj za czasów, gdy avatar i zdjęcie profilowe były osobnymi bytami) ;] Zaraz to sobie poprawię, ale może nie tylko mnie kopnęła taka archeologia ;-)

Dwie kwestie związane z forum:

1. Dlaczego mój avatar się nie wyświetla, chociaż wcześniej nie było z tym problemu?

2. Dlaczego, jak wklejałem link z youtuba z gamplaya Tekken 7 w temacie Tekken seria wstawił mi się film na forum, a nie link odsyłający do serwisu?

Ad. 2 - linki do YouTube są automatycznie wstawiane do postu jako film. Przy wklejaniu masz opcję (szary pasek na dole edytora), by zostawić link.

17 hours ago, goliat said:

1. Dlaczego mój avatar się nie wyświetla, chociaż wcześniej nie było z tym problemu?

Powinno być lepiej.

Przepraszam. Czy wrzucanie filmików z jutuba będzie jeszcze kiedykolwiek działać poprawnie?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

• Upvote 1

Witam

Mam duży problem z pisaniem na tym nowym forum. Jeśli kogoś cytuję to chciałbym widzieć konkretny kod (chociażby quote czy b).

Co zrobić żeby był widoczny? Poza tym dlaczego jeśli coś dopisuję w trakcie zdania to litery chwilami zmazują się zamiast tylko przesuwać? Jak to wyłączyć?

W jaki sposób wyłączyć to beznadziejne automatyczne tworzenie cytatów czy innych efektów?

Edited by shinis

Forum stoi na skrypcie Invision Power Board 4, który nie posiada prostego edytora pokazującego BBCode.

Czyli zmiana, która miała być na lepsze okazała się na gorsze.

Gdzie jest jakaś instrukcja w jaki sposób cytować czy tworzyć spoilery?

Od spoilera masz odpowiedni przycisk w edytorze (koło emotikonek). Jesli masz na myśli czarny tekst na czanym tle, to musisz to zrobic ręcznie (przyciski od zmiany koloru tekstu i tła masz obok pola do zmiany czcionki).

Co do cytowania- przy postach masz jak zwyke przycisk Cytuj, a ponadto jak zaznaczysz fragment posta, to powinien się pojawić dymek z przyciskiem "Cytuj"

Jeśli wciskam cytuj to cytuje się automatycznie cały post. W jaki sposób rozdzielać to potem na poszczególne fragmenty skoro nie widać w ogóle kodu?

Można zaznaczyć cały cytat, skopiować go i skasować niepotrzebną zawartość. Albo - jak wspominałem wcześniej - cytować tylko potrzebne fragmenty posta, zaznaczając go:

clipboard0138ruf.png

Nie wiem czy problem kwalifikuje się do tego wątku, ale lepszego nie znalazłem.

Wczoraj zauważyłem że po aktualizacji nie ma mojego bloga na liście. Pomimo dodania wpisu nie pokazuje się tutaj - http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog

Ustawiłem sortowanie wg ostatniego wpisu (dodałem wpis wczoraj wieczorem) i dalej nic. Mam coś źle ustawione?

3 godziny temu, robart napisał:

a jak usunąć cytat z odpowiedzi ?? 

mam tylko jakiś kwadrat przeciągnij i tyle 

CHROME

Klikasz ppm przy włączonym ctr i wybierasz "usuń cytat".

Pomocy!!!, wyświetla mi się komunikat:

"Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

I teraz nie wiem, czy kupiłem egzemplarz CD-Action i ktoś mi już ten kod ukradł i wykorzystał, czy to ja jestem po prostu idiotą i źle wpisuję cyfry i litery. Myślę jednak, że to pierwsze chociaż czasami rozważam nad drugą opcją :wallbash:. Pomocy?

Hmm, w skrzynce przy pewnej dłuższej dyskusji (dawnej) pojawiło się coś takiego:

1+ nowa odpowiedź    Idź do najnowszej strony

Według miniaturki z lewej "nowa" wiadomość jest i jest nawet wyświetlony jej początek. Problem w tym, że po kliknięciu w link wyskakuje to:

Niestety, wystąpił problem

Nie możemy znaleźć elementu, który próbujesz wyświetlić.

Kod błędu: 2S136/I

Nie żebym potrzebował tej odpowiedzi, tylko po prostu mnie interesuje co jest powodem tego błędu. Przy okazji - nie jestem w stanie wyłączyć pogrubienia tych dwóch zdań:D

Edited by 2real4game

17 godzin temu, voda22 napisał:

Nie mogę zmienić sygnatury, w takim sensie, że wklejenie grafiki z adresu URL generuje ERR_EMPTY_RESPONSE

Przesłanie sygnatury poprzez załącznik działa, ale mimo wszystko wolałbym korzystać z linkowania grafiki ze stron hostingowych. 

U mnie jest ten sam błąd, przy czym nawet przez załącznik nie mogę. Dostaję ERR_EMPTY_RESPONSE, a jak wrócę do strony wyboru to jest komunikat że skrypt nie mógł pobrać rozmiaru obrazka (chociaż w podglądzie ładuje go bez problemu).

eVgB8fW.png

No elo, już wstawianie pełnoekranowych reklam jest żałosne, ale tej nawet nie mogę zamknąć. X nic nie robi, a odświeżenie strony działa raz na jakiś czas. A to i tak chwilowo, bo przy przejściu na inną stronę forum znowu się pojawia. 

• Upvote 5