Jump to content
wies.niak

Problemy z forum

Recommended Posts

Nawet wtyczki do przeglądarki?

W takim razie można spróbować:

- użyć innej przeglądarki i sprawdzić, czy tam też problem występuje;

- wyłączyć wtyczkę Shockwave lub zmienić jej konfigurację, żeby domyślnie nie uruchamiała treści (konfiguracja była gdzieś w ustawieniach prywatności).

Mało prawdopodobne, żeby to było rozwiązane po stronie forum, bo spora część reklam w Polsce niestety nadal używa Flasha.

Guest

Wstawianie obrazków z zewnątrz do sygnaturek w ogóle nie działa. Jest jakiś procent szansy, że ktoś to naprawi?

moją sygnaturkę naprawił admin, ale ja nie mogę nic z nią zrobić bez komunikatu o błędzie

Edited by Guest

Wciąż jest ukryty. Widocznie userzy nie mają uprawnień do podglądania swoich ukrytych wpisów. 

Nie wiem czy problem leży po mojej stronie lecz na 3 różnych przeglądarkach nie jestem w stanie poczytać FAQ z forum CDA. Po kliknięciu na jakikolwiek temat nic się nie dzieje a chciałem znaleźć rozwiązanie odnośnie kodu jaki dostałem po zakupie kolekcjonerskiej prenumeraty. Jest to kod do forum ale nie mam bladego pojęcia gdzie go wklepać (jest na fakturze) przeszukałem mój profil i albo jestem gapa albo wpisać go należy gdzie indziej

Od wczoraj zaczęły znikać moje posty w temacie  "Polityka, gospodarka, społeczeństwo", pisze normalnie niby post wyskakuje, ale jak wracam na stronę po jakimś czasie to go tam nie ma.  

Może dlatego, że posty bez większej treści (typu 'Wkurzyłem się, bo to i to, kropka.'), jak i o krótkiej treści ("jednolinijkowce"), bez szans na jakąś dyskusję są z działu 'poglądy' wywalane.

Przed chwilą, behemort napisał:

Może dlatego, że posty bez większej treści (typu 'Wkurzyłem się, bo to i to, kropka.'), jak i o krótkiej treści ("jednolinijkowce"), bez szans na jakąś dyskusję są z działu 'poglądy' wywalane.

Tak tyle, że wczoraj wrzuciłem dość długi post, który został usunięty i nie wiem o co chodzi z tym 'Wkurzyłem się, bo to i to, kropka.' ?

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

Od wczoraj zaczęły znikać moje posty w temacie  "Polityka, gospodarka, społeczeństwo", pisze normalnie niby post wyskakuje, ale jak wracam na stronę po jakimś czasie to go tam nie ma.  

myślę że to illuminaci

moze mi ktos pomóc mam problem z gra enemy front nie wchodzi mi wogóle kod z plyty ma ktos moze inny kod gazete kupilem wczoraj nr7/2016

:wallbash:

Dnia 15.04.2008 o 15:32, Ghost napisał:

Czekam na webmastera, aby wrócił z zakupów i zobaczył co się stało z wstawką reklamową, że nie działa i rozwala forum.

Dnia 11.04.2008 o 20:07, wies.niak napisał:

Temat ten dedykujemy problemom z forum.

Jeśli coś Wam nie działa, pojawiają się błędy itd, to piszcie tutaj. Od razu proszę możliwie szczegółowo opisywać problem, jeśli pojawiają się jakieś komunikaty błędów, proszę je dokładnie zacytować - to może znacząco pomóc w rozwiązaniu problemu.

Oby było tu jak najmniej postów :-)

12 godzin temu, MasterKondi napisał:

Tak tyle, że wczoraj wrzuciłem dość długi post, który został usunięty i nie wiem o co chodzi z tym 'Wkurzyłem się, bo to i to, kropka.' ?

ma ktos moze kod do enemy fron wczoraj kupilem gazete ale nie wchodzi mi kod z plyty

12 minut temu, SIWYRAFES37 napisał:

moze mi ktos pomóc mam problem z gra enemy front nie wchodzi mi wogóle kod z plyty ma ktos moze inny kod gazete kupilem wczoraj nr7/2016

Primo: a gdzie wpisujesz ten kod?

Secundo: korzystaj ze znakow interpunkcyjnych, bo pozbawiony ich tekst zamienia sie w meczacy belkot, a kropki, przecinki czy znaki zapytania sa darmowe i dostepne na kazdej klawiaturze...

Tertio: napisales w zlym temacie...

Edited by Tesu

Mam pytanie. Czy problem z, że się tak wyrażę ciekawym skalowaniem forum, gdy gdzieś jest dłuższa reklama zostanie w najbliższym czasie rozwiązany? http://puu.sh/pdQnS.png wygląda to mocno średnio i utrudnia korzystanie z forum

Nie pisałbym o tym problemie, gdyby był jednorazowy. Problem ze skalowaniem forum w wersji mobilnej występuje za każdym razem, gdy na forum występuje dłuższa reklama.

3 godziny temu, derchef napisał:

Mogły wystąpić problemy z poprawnym działaniem forum między 13.05 a 13.12

Między czerwcem majem a grudniem?

Edited by JamesVoo
  • Upvote 1

@JamesVoo Od kiedy to czerwiec jest piątym miesiącem roku?

A poza tym prawie się zgadza, poza tym, że przed 13 maja problemy z poprawnym działaniem forum też były.

• Upvote 1

U mnie emoty zależą od przeglądarki, przykładowo w poście 2real4game ":)" się nie wyświetla w IE i Firefoksie, ale w Chrome (i w FF w trybie prywatnym) już tak. Z niektórymi avatarami jest podobnie (np. @RoZy). Forum zwraca błąd 404.