Jump to content
wies.niak

Problemy z forum

Recommended Posts

Czy da się wysłać jedno PW do kilku osób, nie łącząc tego w jeden wątek?

To była bardzo przydatna opcja w poprzednim skrypcie, teraz tego nie widzę 

Nowa wersja forum rzeczywiście działa szybciej, ale do poprzedniej edycji, jeśli chodzi o szybkość działania trochę jednak jej brakuję. A poza tym, dałoby radę zrobić tak, żeby przeglądać nową zawartość wg tematów jak było w starej wersji, a nie postów?

Jak w "Nieprzeczytanej zawartości" klikniesz na widok prosty, masz wtedy spis tematów, a nie postów :)
(chyba)

Dnia 17.04.2016o22:03, Writer napisał:

Niezłe jaja, nie zawracam już głowy :)

I dlatego mnie również, średnio się chce tutaj zaglądać (jak @Stillbornowi właśnie). :P Mam nadzieję, że te blogi zostaną w końcu ogarnięte jakoś należycie.

Dnia 25.04.2016o19:25, Sermaciej napisał:

Kim ty jesteś?

A na Janusza zadajesz takie pytania? Jakbyś nie mógł zaczaić że to była odpowiedź normalnej osoby, która się zarejestrowała na forum tylko po to aby udzielać - technicznych - odpowiedzi.

Dnia 25.04.2016o22:27, Stillborn napisał:

@Sermaciej

Pijarowiec z Interii. :D

Dla ciebie P.R.-owiec a dla innych uznany za dziwnego typka co mu nie wolno nic napisać, bo taki @Sermaciej się przyczepi durnymi pytaniami.

@Darth7Vader To rozumiem, że jakbym ja zaczął odpisywać na techniczne pytania o forum to bez żadnych wątpliwości uznałbyś, że zatrudniła mnie Interia? No sorry, że nie ufam osobom z 7 postami i bez rangi.

@derchef zgłoszony za syndrom moderatora

22 minuty temu, derchef napisał:

@nerv0 przypomnij sobie jakie są reguły ostrzeżeń

Mam nadzieję, że takie same jak dla Dartha7Vadera, który też czepił się Maćka bardziej niż powinien, za zadanie prostego pytania.

15 godzin temu, goliat napisał:

Nowa wersja forum rzeczywiście działa szybciej, ale do poprzedniej edycji, jeśli chodzi o szybkość działania trochę jednak jej brakuję.

W nowej wersji jeszcze więcej dzieje się po stronie klienta (JavaScript), przez co wydajność bardziej niż wcześniej zależy od Twojego kompa oraz przeglądarki. Ogólnie teraz już u mnie działa to szybciej niż przed zmianą, choć nadal od czasu do czasu pojawiają się durne błędy typu wielokrotne posty. No i przez ten **** JS nie działa mój ulubiony feature z poprzedniej wersji i kliknięcie na Cytuj środkowym przyciskiem myszy już nie otwiera nowego okna odpowiedzi z gotowym cytatem. :(

W sumie w weekend muszę sprawdzić, czy skrypt nadal jest tak dziurawy jak wcześniej. :D

@nerv0 Odpuść sobie - szkoda konta.

Edited by Sevard
  • Upvote 2

@up Dziwne by było, jakby gdzieś indziej to nie występowało, bo to jest bardzo prosty błąd w HTMLu. Tak na szybko, to komuś się coś odwróciło, bo ostatni tag  <![CDATA[  nie jest zamknięty. W każdym bądź razie nie popędzałbym ich, bo jeśli to naprawią, to najpewniej dostaniemy kolejną reklamę na stronie (tak jakby 5 bloków - w tym ten od Gemiusa bardzo irytujący - to było za mało). A potem się dziwią czemu ludzie używają AdBlocka...

Edited by Sevard
  • Upvote 2

Ciągle (tzn. od momentu wprowadzenia nowej wersji IPB) nie mogę zmienić sygnaturki. Próbowałem na Chrome z błędem "Strona forum.cdaction.pl nie działa. Serwer forum.cdaction.pl nie wysłał żadnych danych. ERR_EMPTY_RESPONSE.". To samo na najlepszej przeglądarce świata - IE.

Edited by iSoyer

Jak możecie, dajcie tło do forum z Wiedźmina które można ustawiać.

Drobna rzecz, ale od jakiegoś czasu powiadomienia zostają oznaczone jako przeczytane dopiero po drugim wyświetleniu. Np. widzę że ktoś zaplusował mój post, rozwijam listę powiadomień, czytam post, wchodzę na forum jakiś czas później, powiadomienie to ponownie zostaje oznaczone jako nieprzeczytane (czerwona ikonka na globie i pogrubiony link na liście).

Dałoby się jakoś zmniejszyć interlinie w sygnaturkach? Kiedyś odstęp był dosyć mały, a teraz jest ogromny. Przez to sporo sygnaturek, które kiedyś zajmowały bardzo mało miejsca, teraz nagle zajmuje prawie całą wysokość monitora.

Pewnie działa, ale powiedz teraz wszystkim użytkownikom, żeby to u siebie zmienili. Jak dla mnie to zachowania powinny być odwrócone. Domyślnie powinna być ta mniejsza interlinia, a większa po użyciu jakiejś magii.

• Upvote 1

Czy tylko mnie podczas przegladania forum na Chrome okazjonalnie wykrzacza sie plugin shockwave? Dzieje sie to tylko jak mam otworzona zakladke z forum. Pomyslalbym, ze to moze wina mojej stacjonarki, ale to samo mam na domowym laptopie jak i na sluzbowym w pracy. Przed zmiana skryptu blad nie wystepowal.

@Tesu Ja nie mam w ogóle wtyczek typu Flash, Shockwave, czy Java i u mnie forum działa całkiem normalnie. Czyli najpewniej ta wtyczka jest używana tylko przez reklamy i niektóre wstawki z YT. AdBlock powinien rozwiązać problem.

@Sevard

Niestety na sluzbowym lapku takich zewnetrznych aplikacji nie moge instalowac, a to wlasnie siedzac w pracy najczesciej korzystam z forum.