Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Dnia 8 czerwca 2016 o 18:00, derchef napisał:

co do avataru - poprawiłem większą próbkę plików (1759 profili)

Hm, właśnie odwiedziłem forum i zauważyłem, że mój awatar został przestawiony na zdjęcie profilowe, które miałem dwie wersje skryptu temu (tj za czasów, gdy avatar i zdjęcie profilowe były osobnymi bytami) ;] Zaraz to sobie poprawię, ale może nie tylko mnie kopnęła taka archeologia ;-)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie kwestie związane z forum:

1. Dlaczego mój avatar się nie wyświetla, chociaż wcześniej nie było z tym problemu?

2. Dlaczego, jak wklejałem link z youtuba z gamplaya Tekken 7 w temacie Tekken seria wstawił mi się film na forum, a nie link odsyłający do serwisu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam duży problem z pisaniem na tym nowym forum. Jeśli kogoś cytuję to chciałbym widzieć konkretny kod (chociażby quote czy b).

Co zrobić żeby był widoczny? Poza tym dlaczego jeśli coś dopisuję w trakcie zdania to litery chwilami zmazują się zamiast tylko przesuwać? Jak to wyłączyć?

W jaki sposób wyłączyć to beznadziejne automatyczne tworzenie cytatów czy innych efektów?

Edytowano przez shinis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od spoilera masz odpowiedni przycisk w edytorze (koło emotikonek). Jesli masz na myśli czarny tekst na czanym tle, to musisz to zrobic ręcznie (przyciski od zmiany koloru tekstu i tła masz obok pola do zmiany czcionki).

Co do cytowania- przy postach masz jak zwyke przycisk Cytuj, a ponadto jak zaznaczysz fragment posta, to powinien się pojawić dymek z przyciskiem "Cytuj"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy problem kwalifikuje się do tego wątku, ale lepszego nie znalazłem.

Wczoraj zauważyłem że po aktualizacji nie ma mojego bloga na liście. Pomimo dodania wpisu nie pokazuje się tutaj - http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog

Ustawiłem sortowanie wg ostatniego wpisu (dodałem wpis wczoraj wieczorem) i dalej nic. Mam coś źle ustawione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!, wyświetla mi się komunikat:

"Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

I teraz nie wiem, czy kupiłem egzemplarz CD-Action i ktoś mi już ten kod ukradł i wykorzystał, czy to ja jestem po prostu idiotą i źle wpisuję cyfry i litery. Myślę jednak, że to pierwsze chociaż czasami rozważam nad drugą opcją :wallbash:. Pomocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, voda22 napisał:

Nie mogę zmienić sygnatury, w takim sensie, że wklejenie grafiki z adresu URL generuje ERR_EMPTY_RESPONSE

Przesłanie sygnatury poprzez załącznik działa, ale mimo wszystko wolałbym korzystać z linkowania grafiki ze stron hostingowych. 

U mnie jest ten sam błąd, przy czym nawet przez załącznik nie mogę. Dostaję ERR_EMPTY_RESPONSE, a jak wrócę do strony wyboru to jest komunikat że skrypt nie mógł pobrać rozmiaru obrazka (chociaż w podglądzie ładuje go bez problemu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...