Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Drobna rzecz, ale od jakiegoś czasu powiadomienia zostają oznaczone jako przeczytane dopiero po drugim wyświetleniu. Np. widzę że ktoś zaplusował mój post, rozwijam listę powiadomień, czytam post, wchodzę na forum jakiś czas później, powiadomienie to ponownie zostaje oznaczone jako nieprzeczytane (czerwona ikonka na globie i pogrubiony link na liście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się jakoś zmniejszyć interlinie w sygnaturkach? Kiedyś odstęp był dosyć mały, a teraz jest ogromny. Przez to sporo sygnaturek, które kiedyś zajmowały bardzo mało miejsca, teraz nagle zajmuje prawie całą wysokość monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie działa, ale powiedz teraz wszystkim użytkownikom, żeby to u siebie zmienili. Jak dla mnie to zachowania powinny być odwrócone. Domyślnie powinna być ta mniejsza interlinia, a większa po użyciu jakiejś magii.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie podczas przegladania forum na Chrome okazjonalnie wykrzacza sie plugin shockwave? Dzieje sie to tylko jak mam otworzona zakladke z forum. Pomyslalbym, ze to moze wina mojej stacjonarki, ale to samo mam na domowym laptopie jak i na sluzbowym w pracy. Przed zmiana skryptu blad nie wystepowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu Ja nie mam w ogóle wtyczek typu Flash, Shockwave, czy Java i u mnie forum działa całkiem normalnie. Czyli najpewniej ta wtyczka jest używana tylko przez reklamy i niektóre wstawki z YT. AdBlock powinien rozwiązać problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wtyczki do przeglądarki?

W takim razie można spróbować:

- użyć innej przeglądarki i sprawdzić, czy tam też problem występuje;

- wyłączyć wtyczkę Shockwave lub zmienić jej konfigurację, żeby domyślnie nie uruchamiała treści (konfiguracja była gdzieś w ustawieniach prywatności).

Mało prawdopodobne, żeby to było rozwiązane po stronie forum, bo spora część reklam w Polsce niestety nadal używa Flasha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawianie obrazków z zewnątrz do sygnaturek w ogóle nie działa. Jest jakiś procent szansy, że ktoś to naprawi?

moją sygnaturkę naprawił admin, ale ja nie mogę nic z nią zrobić bez komunikatu o błędzie

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy problem leży po mojej stronie lecz na 3 różnych przeglądarkach nie jestem w stanie poczytać FAQ z forum CDA. Po kliknięciu na jakikolwiek temat nic się nie dzieje a chciałem znaleźć rozwiązanie odnośnie kodu jaki dostałem po zakupie kolekcjonerskiej prenumeraty. Jest to kod do forum ale nie mam bladego pojęcia gdzie go wklepać (jest na fakturze) przeszukałem mój profil i albo jestem gapa albo wpisać go należy gdzie indziej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, behemort napisał:

Może dlatego, że posty bez większej treści (typu 'Wkurzyłem się, bo to i to, kropka.'), jak i o krótkiej treści ("jednolinijkowce"), bez szans na jakąś dyskusję są z działu 'poglądy' wywalane.

Tak tyle, że wczoraj wrzuciłem dość długi post, który został usunięty i nie wiem o co chodzi z tym 'Wkurzyłem się, bo to i to, kropka.' ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MasterKondi napisał:

Od wczoraj zaczęły znikać moje posty w temacie  "Polityka, gospodarka, społeczeństwo", pisze normalnie niby post wyskakuje, ale jak wracam na stronę po jakimś czasie to go tam nie ma.  

myślę że to illuminaci

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos pomóc mam problem z gra enemy front nie wchodzi mi wogóle kod z plyty ma ktos moze inny kod gazete kupilem wczoraj nr7/2016

:wallbash:

Dnia 15.04.2008 o 15:32, Ghost napisał:

Czekam na webmastera, aby wrócił z zakupów i zobaczył co się stało z wstawką reklamową, że nie działa i rozwala forum.

 

Dnia 11.04.2008 o 20:07, wies.niak napisał:

Temat ten dedykujemy problemom z forum.

Jeśli coś Wam nie działa, pojawiają się błędy itd, to piszcie tutaj. Od razu proszę możliwie szczegółowo opisywać problem, jeśli pojawiają się jakieś komunikaty błędów, proszę je dokładnie zacytować - to może znacząco pomóc w rozwiązaniu problemu.

Oby było tu jak najmniej postów :-)

 

12 godzin temu, MasterKondi napisał:

Tak tyle, że wczoraj wrzuciłem dość długi post, który został usunięty i nie wiem o co chodzi z tym 'Wkurzyłem się, bo to i to, kropka.' ?

ma ktos moze kod do enemy fron wczoraj kupilem gazete ale nie wchodzi mi kod z plyty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SIWYRAFES37 napisał:

moze mi ktos pomóc mam problem z gra enemy front nie wchodzi mi wogóle kod z plyty ma ktos moze inny kod gazete kupilem wczoraj nr7/2016

Primo: a gdzie wpisujesz ten kod?

Secundo: korzystaj ze znakow interpunkcyjnych, bo pozbawiony ich tekst zamienia sie w meczacy belkot, a kropki, przecinki czy znaki zapytania sa darmowe i dostepne na kazdej klawiaturze...

Tertio: napisales w zlym temacie...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...