Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Jasna wersja?

A czy przypadkiem tej czarnej odrobinę nie pojaśnieliście, czy też może słaby LCD z którego chwilowo korzystam tak słabo czerń wyświetla? Bo ja bodajże wczoraj przerzuciłem się na ciemną (u mnie całkiem miłą i znośną) i jest wszystko ok, oczy się nie męczą tak jak na początku. Choć jak wspomniałem może to być wina monitora, jutro sprawdzę w domu na CRTku...

EDIT: i na tej ciemnej forum prezentuje się ładniej, niż na jasnej, choć to subiektywne odczucie.

Edytowano przez vainqueur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem tego typu że jak chcę na przykład powrócić na stronę główną klikając zakładkę "Forum" na samej górze to wyskakuje mi coś takiego:

Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Odnośnik na referującej stronie wydaje się być nieprawidłowy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 404

forum.cdaction.pl

Wed Jun 25 01:01:04 2008

Apache

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na IE 6, 7, Firefox 2,3 i Operze, na każdej to samo ( zalogowany na forum a na stronie głównej nie ). Jak się loguję na stronę główną to wyskakuję komunikat, że logowanie nie udane. Nic bym nie mówił, ale stało się to z dnia na dzień.

Powiedzmy, że z logowaniem poradziłem sobie z wyjątkiem strony startowej.

Jak kliknę "Szukaj" to okno wyszukiwarki otwiera mi się poza ekranem i trzeba przewijać paskiem, żeby sie do niego dostać. Czy tylko ja mam ten problem?

Edytowano przez Robak1991
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo irytujący problem z forum od formatu dysku. Dokładnie chodzi o to, że po prostu forum actionum mi się ładuje w nieskończoność przez takie adresy jak:

- oczekiwanie na ga.interia.pl

- przesyłanie danych pro.hit.gemius.pl

By w końcu dostać się na post/temat/cokolwiek na forum muszę naciskać odśwież dopóki w końcu nie zachce mu się przejść dalej. Czego to może być wina? Przeglądarka jaką operuje to Firefox 3.0 (przed formatem nie było żadnych problemów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wies.niak. Adblock plus faktycznie dał radę. Zainstalowałem, dodałem gotowy filtr: BSI Lista Polska i już problemów żadnych nie uświadczyłem. Nic sam nie musiałem robić, czysta automatyka. Firefox, da się lubić. Chociaż i tak dziwne, bo wcześniej nie miałem problemów tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vainqueur -> U mnie chodzi bez problemów.

Hym, nie wiecie co w takim razie może u mnie tak spowalniać forum? Inne strony chodzą jak zawsze, korzystam z Firefoxa 3

Aha, dodam, że czasami też działa bez problemów. Np. przed chwilą. Lub gdy otwieram kilka topiców w kartach, jedne ładują się szybciutko, inne w nieskończoność. Czasem pomaga odświeżanie.

Edytowano przez vainqueur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym, nie wiecie co w takim razie może u mnie tak spowalniać forum? Inne strony chodzą jak zawsze, korzystam z Firefoxa 3

Aha, dodam, że czasami też działa bez problemów. Np. przed chwilą. Lub gdy otwieram kilka topiców w kartach, jedne ładują się szybciutko, inne w nieskończoność. Czasem pomaga odświeżanie.

Czemu to brzmi identycznie jak mój problem? :) Przyjrzyj się, co ci blokuje dostęp do strony. Jeśli te strony, co wymieniłem wyżej to ściągnij adblock plusa z:

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/searc...lus&cat=all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychwyciłem babola: przeglądając np. któryś z tematów na forum wybieram z górnego menu Forum/Zapraszamy do dyskusji na forum CD-Action. Wtedy zamiast wrócić na główną stronę forum otwiera się adres http://forum.cdaction.pl/forum , a właściwie się nie otwiera po tam nie ma żadnej strony.

EDIT (@down): nie wiedziałem :/

Edytowano przez Qbekbear
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego, już to było poruszane...

Forum, jak i zresztą CDA interesuje się wiele osób, które dodają coraz to nowe wpisy na FA. Czasami trudno to wszystko przejrzeć i sprawdzić czy dany temat nie był poruszany ;-)

Ja jak pewnie zresztą większość forumowiczów mam problem z wolnym wczytywaniem się forum, co nie ma związku z szybkością internetu. Inne strony ładują się normalnie.

Pozdrawiam :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego forum jest wyposażone w wyszukiwarkę, która często pomaga rozwiązywać takie problemy.

Jak często patrzę na forum, większość osób pyta się o tak głupie rzeczy, jak np. jak ustawić avatara? Dlatego co dopiero mówić o wyszukiwarce. ;-) Jadnak masz rację w tym co mówisz, w końcu forum jest rozbudowane do potrzeb użytkownika. :rolleyes: Pozdrawiam Cię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z opcją szukaj. Gdy chcę przeszukać dział Komentarze zostaję potraktowany takim komunikatem:

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Jedno lub wszystkie z szukanych przez ciebie słów jest krótsze niż wymagane 4 znaków lub próbujesz szukać niedozwolonych słów takich jak: 'html', 'img', etc. Wróć i zwiększ długość szukanych słów kluczowych lub wybierz inne słowo.

.

Dodam, że hasło którego szukam to '. gears of war'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...