Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Przy każdym logowaniu wyskakuje mi że wpisałem złe hasło. Zapisałem je sobie w notatniku, piszę UWAŻNIE każdy znak, identyko co wcześniej. Nic z tego, "złe hasło" za każdym razem. Loguje się podając email, może to jest problem? Ale niby mogę użyć maila albo loginu.

W praktyce co logowanie to reset hasła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, malcinelo napisał:

Przy każdym logowaniu wyskakuje mi że wpisałem złe hasło. Zapisałem je sobie w notatniku, piszę UWAŻNIE każdy znak, identyko co wcześniej. Nic z tego, "złe hasło" za każdym razem. Loguje się podając email, może to jest problem? Ale niby mogę użyć maila albo loginu.

W praktyce co logowanie to reset hasła.

Trzeba użyć loginu. Przez mejla się nie da zalogować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze forum działa wolno jak ja w weekendy wczesnym rankiem.

Po drugie, co to za porządki? ?

Spoiler

A48lqIe.png

Po trzecie, jak zmniejszę okno przeglądarki, to znika połowa opcji edytowania komentarzy.

Spoiler

DiokKra.png

gVpfAcC.png

Po czwarte, na blogach (a nie wiem czy nie na całym forum) przestały działać bbcode. Gdy wklejam obrazek, to po zatwierdzeniu zamiast pojawiać się grafika dalej widzę link w tagu. Ominęła mnie jakaś dobra zmiana?

Edytowano przez SerwusX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem z nostalgii, tak dawno mnie tutaj nie było. Tak piękne to było forum, tak wiele poznanych osób, Highlander Action Team z TF2 z którymi grywałem wieczorami 10 lat temu, pamiętam nicki @Bethezer @Aiden @blackshadow, ludzi z Ligi Legend. Piękne czasy, ale jak to mówią "to se ne wrati". Szkoda, że idea tego typu forum w internecie została zatracona na rzecz grup na FB oraz discorda. Jest jakiś cdactionowy Discord gdzie mógłby być może spotkać te osoby?

Nawet mój awatar i podpis pamięta czasy forumowych turniejów w LoLa. @P_aul@Aku230@Grzechusjesteście tu?

Edytowano przez kruzd
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...