Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Tłumaczenie przy anulowaniu edycji postu szwankuje - dostałem komunikatem "Your changes have not been saved. Are you sure you want to cancel?".

Poza tym zastanawia mnie, czy powinienem mieć uprawnienie do ukrycia tego tematu ;-)

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze ten sam problem, za każdym razem jak chcę się zalogować muszę zmieniać hasło na nowe!! Po mimo zapisywania hasła w przeglądarce i uaktualniania go nowe za każdym razem podczas logowania muszę resetować hasło na nowo. nie wiem o co chodzi ale jest to naprawdę irytujące!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wciąż nie mogę korzystać w pełni ze swojego bloga mam inne pytanie do adminów (moderatorzy mi nie odpowiedzieli, więc może tutaj się uda?) - czy istnieje możliwość przeniesienia istniejącego contentu na innego bloga na Forum Actionum? Czy muszę to zrobić ręcznie (choć szkoda mi tych wszystkich komentarzy...)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że przyczyną błędu EX0 (a taki wyskakuje przy próbie wejścia na Twoje wpisy) może być "przypisanie użytkownika do nieistniejącej grupy -1". Może mógłby ktoś, kto ma taką moc, sprawdzić to i tymczasowo przenieść Cię do innej?

Edytowano przez SerwusX
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SerwusX napisał:

Gdzieś wyczytałem, że przyczyną błędu EX0 (a taki wyskakuje przy próbie wejścia na Twoje wpisy) może być "przypisanie użytkownika do nieistniejącej grupy -1". Może mógłby ktoś, kto ma taką moc, sprawdzić to i tymczasowo przenieść Cię do innej?

Ktoś, chyba, powinien mieć. Pytanie tylko - kiedy w końcu ktoś to naprawi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, yojc napisał:

Zajrzałem do Panelu Admina, i chyba nie w tym problem.

Przynajmniej coś się ruszyło :). Dostałem dzisiaj maila od administracji FA: "Przekazaliśmy sprawę twórcom skryptu formowego i oni zajmują się teraz analizą problemu.". Może do końca roku blog znów zacznie działać? :P W końcu czekam na to tylko od końca marca :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to dla mnie… Taki wieloletni i wielopostowy watek znika nie wiedziec czemu. Mozna tylko gdybac… Byc moze forum ma wlaczone auto-czyszczenie pewnych dzialow z watkow pasujacych do wczesniej ustawionych kryteriow… Moze admin przedobrzyl i przypadkowo do niszczarki poszedl takze owy watek.

A moze wszystko OK za wyjatkiem tego, ze winny zostac usuniete wszystkie posty z watku poza pierwszym, aby sam watek przetrwal. Wszak ludzie pytali pewnie nie raz i nie dwa o te sama gre, a baze danych ze zbytku warto co jakis czas czyscic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, yojc said:

Niestety automat wywala również całe tematy, których autorem był dany user.

 

Grubo, ze tak kolokwialnie sie wyraze. Warto by bylo to skorygowac.

A forumowiczom z liczba postow wieksza niz 1000 w ogole bym odebral prawo do usuniecia postow. Jakas kara winna byc za postoholizm. Dodalbym taki punkt do regulaminu. ;-]

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.cdaction.pl/search/?&q=redakcji&type=forums_topic&search_and_or=and&search_in=titles&sortby=relevancy

Chcialem o czyms napomknac i okazuje sie, ze nie sposob tez znalezc otwartego watku "Pytania do redakcji". Czesc 4 i 5 pytan jest zamknieta w dziale archiwalnym, a czesc 6 jest zamknieta, ale nadal wisi w dziale "Magazyn CD-Action". Po czesci 7 i dalszych ani sladu...

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Coenn napisał:

A forumowiczom z liczba postow wieksza niz 1000 w ogole bym odebral prawo do usuniecia postow. Jakas kara winna byc za postoholizm. Dodalbym taki punkt do regulaminu. ;-]

RODO na to nie pozwala ;)

2 godziny temu, Dj Ogi napisał:

Czy zatem wątek o który pytałem zostanie przywrócony? Było tam ładnych parę lat historii...

Obawiam się, że nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...