Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woonski

Giercownia - Reaktywacja!

Polecane posty

ech...padaka panowie, net siadł i niestety bez tego nie da rady poprowadzić żadnej audycji.

Ale mam dobrą wiadomość, wczorajsza Giercownia odbędzie się już w tą niedzielę 8.03.2009 o godzinie 21:00 i potrwa standardowo 1,5 godziny.

I tutaj prośba do was! Jeśli macie okazję to spróbujcie rozreklamować niedzielną Giercownię. Niestety zmiana terminu i dnia często łączy się z tym, że słuchacze nie wiedzą o tym, a szkoda, żeby audycja przepadła przez taką głupotę.

Także jeśli tylko możecie to spróbujcie wykonać kilka porządnych postów i zwiększmy razem słuchalność.

Do usłyszenia w niedzielę, pozdrawiam Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety uważam że audycja odbyła się nieco zbyt prędko od piątku, zbyt późno ludzie też zostali poinformowani o tym kiedy ona się odbędzie, fajnie że chcieliście to "odrobić" ale wyszło nieco nieprofesjonalnie

powiedzcie chociaż co było do wygrania tym razem ? bo to ponoć miała być wyjątkowa audycja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dobra odpowiedź Artemis

na stronie radia dynamicznie zmieniał się news, dzień wcześniej była wiadomość na forum, niestety nie jestem w stanie napisać każdemu z osobna co kiedy jak i gdzie, czasem musicie się sami orientować w terenie :P

audycja wyszła naprawdę nieźle i jestem zadowolony z tego, że jednak słuchalność była na poziomie całkiem fajnym.

Mam nadzieję, że w piątek będzie jeszcze lepiej, a może nawet i pobijemy rekord ?! :D

A jest o co się bić, przez kolejne audycje do rozdania m.in. DAWN OF WAR II, EMPIRE: TOTAL WAR i F.E.A.R 2 !!!

Co w piątkowej Giercowni? Tego dowiecie się już nie długo!

pozdrawiam, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, po tym jak przepadłą piątkowa audycja to myślałem, że następna będzie za tydzień no i do tematu nie zajrzałem...

A szkoda! Następnym razem będę bardziej zdyscyplinowany :wink:

Pobić rekord? A ile słuchaczy on aktualnie wynosi? :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

115 to już całkiem nieźle, gratuluję, jak dobijesz do 300 to daj znać to się jaką flachę postawi :)

fajnie by było jakby leciało więcej muzyki z soundtracków gier - np. Metal Gear Solid, Silent Hill, seria Hitman ma świetne OST - co Ty na to Woonski?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem...świetna muza jest w całej serii GTA, THPS, NFS, Guitar Hero a nawet w Fifie czy innych NBA. Ale niestety problem polega na legalności nagrań. Ciężko do nich dojść, a kosztują też nie mało. I to jest największy problem, jak gramy legalnie to legalnie. Wszystko idzie z oryginałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jak to jest, zaiks nie popłaca, coś my także o tym wiemy, (stare dzieje, nie ma co wspominać)

najważniejsze, że trzeba grać legalnie i tego się pilnujemy, oczywiście nie znaczy to gramy cienko, bo nie mamy kasy. :D

a już dzisiaj zapowiedź jutrzejszej GIERCOWNI! Wypatrujcie i reklamujcie gdzie się da!

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna odsłona audycji poświeconej graniu już dzisiaj 13.03 o godzinie 19:00 na antenie Radio-Sygnałów. Główną nagrodą w tym wydaniu Giercowni będzie gra Warhammer 40,000: DAWN OF WAR II. A co poza tym?

Z racji pechowego piątku omówimy najnowszy numer CDA, zresztą także oznaczony numerkiem trzynastym, bo to przecież już 13-te urodziny CDA !! Omówimy Nagrody BAFTA 2009 w dziedzinie gier wideo, a także porozmawiamy o przenoszeniu wielkiej trylogii Tolkiena na ekrany monitorów!

Będzie także coś o systemach i sytemikach operacyjnych, a także ocenimy najwygodniejsze myszki i klawiatury, dla graczy, ale także dla tych, którzy nie wyobrażają sobie pracy bez tych urządzeń.

Wszystkich Was serdecznie zapraszam!! Sproście kumpli, koleżanki i bijemy rekord, tak na 13 urodziny CDA!

Zapraszam na www.RadioSygnaly.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GIERCOWNIA 21# PIĄTEK 19:00 NA ANTENIE RADIO-SYGNAŁÓW!!!

Witam ponownie. Zapraszam już dzisiaj na GIERCOWNIĘ. Sporo będzie się działo w piątek na antenie RS.

Mianowicie, pogadamy na temat 13 urodzin CDA, naszych wrażeniach z nowego nr urodzinowego i oczywiście wielu innych ciekawostkach.

Najważniejszy TEMAT - F.E.A.R. 2 - PROJECT ORIGIN - i oczywiście do wygrania ta gra!

Jeśli chodzi o dodatkowe gadżety to jeszcze zobaczymy co to będzie. :)

A teraz najlepsze!

TO BĘDZIE PIERWSZA W POLSCE AUDYCJA NA KTÓREJ PROWADZĄCY ZAGRA ONLINE ZE SŁUCHACZAMI NA ŻYWO PODCZAS AUDYCJI!!! Domyślacie się już co to za gra? Jeśli nie to sprawdźcie to już dzisiaj o 19:00 na www.RADIOSYGNALY.pl !!!

ZAPRASZAM SERDECZNIE, WOONSKI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy to średnio :D moje klimaty to bardziej CoD:UO

serwera nie będzie prywatnego, bo niestety nie ma jeszcze możliwości zakładania takich (a podobno po becie będzie inaczej) dlatego wybiorę losowy pusty serv. (mam nadzieję, że taki się znajdzie)

niestety, tylko ok. 15 osób będzie mogło zagrać, ale tego już się nie przeskoczy.

zapraszam już o 19:00

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...