Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woonski

Giercownia - Reaktywacja!

Polecane posty

UFF.... piątek, prawie koniec sesji i Giercownia przed nami. 18# odcinek odbędzie się normalnie, chociaż studenci mają naprawdę niezłe zawalenie pracą. Ale postaram się to wszystko ogarnąć i audycję również.

Także wszystkich, którzy nie muszą się uczyć i mają trochę wolnego zapraszam już jutro (piątek 30.01) na kolejną odsłonę Giercowni, równo o godzinie 19:00!

Niespodzianek będzie sporo. Zarówno w postaci nagród, jak i nowości w świecie gier.

Mam nadzieję, że Was nie zabraknie.

Pozdrawiam i do usłyszenia, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie.

Informacja dla tych którzy wygrali w Giercowni.

Proszę o trochę cierpliwości, ponieważ wyjeżdżam i nagrody będę mógł przesłać dopiero po powrocie. Poinformuję was jak wyślę wszystko.

Pozdrawiam, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względem Radia sygnały.. co tam naprawdę jest grane?

Jaką muzykę puszczacie, tzn. jaki rodzaj i czy są to tylko polskie utwory?

Mam nadzieję, że w dobrym temacie piszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam__R

Przecież słuchanie nic nie kosztuje ;)

Wiesz to zależy bo np w "Giercowni" puszczane często są soundtracki z gier, ale nie tylko, kilka razy też słyszałem kawałki zespołu InDespair ;) To zależy od programu.

A zresztą odwidź stronę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój program to tylko część "wielkiej" (no dobra, nie jest ogromna) ramówki RS. Zawsze w piątki po 19. Poza tym gramy 24 na dobę i to bardzo różnie, ale nie bardzo skrajnie. (nie usłyszycie death metalu, czy disco-polo) jest trochę popu, trochę reggae, trochę jazzu, sporo rocka, indie, alternatywy, sporo programów tematyczno-muzycznych, studenckich z Opola, a przede wszystkim sporo brechtów. Radio studenckie to przede wszystkim dobra zabawa. :)

profesjonalizmu nabieramy z czasem :D

pozdrawiam i zapraszam na kolejny odcinek giercowni już niebawem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, niestety jeszcze dzisiaj Giercownia nie wystartuje. Jeszcze jest kilka rzeczy, które muszę dograć w związku z audycją. Mam nadzieję, że wybaczycie mi tą dosyć długą przerwę. Będzie to wam wynagrodzone ! :)

Pozdrawiam i Zapraszam już na przyszły tydzień!

Do usłyszenia, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giercownia powraca!!!

Po dość długiej przerwie Giercownia powraca na antenę Radio-Sygnałów. Wszystkich spragnionych dobrej muzyki z gier, informacji o grach i nie tylko, a także wiele konkursów zapraszam już jutro tj. piątek 6.03.2009 o godzinie 19:00 na www.RadioSygnaly.pl

Przypominam też, że już niedługo 13 urodziny CDA!!! Dla wszystkich fanów specjalna relacja z deadline'u prosto z redakcji CDA!!!

Pozdrawiam, Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie... 13 to moja szczęśliwa liczba (może coś wygram... lol). Szkoda, że jutrzejsza mnie ominie. Bawcie się dobrze... Przygotuj soundtrack z Wiedźmaka na następną Giercownię :wink:

Wybacz Woonski, nie udało mi się wygrać owego soundtracku z PoP'a. Zgarnął go Michaluko :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, u mnie działa stronka a radia slucham przez wmp. Aczkolwiek programu jeszcze nie ma.

EDIT: Woonski wlasnie powiedzial ze mozna go sluchac tylko w opolu na uniwersku :D A ja jestem pod Poznaniem i slysze to :D Dziwne. Programu raczej nie bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...