Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Woonski

Giercownia - Reaktywacja!

Polecane posty

Cieszy mnie, że się podobało. Gratuluję jeszcze raz zwycięzcom.

Oczywiście w kolejny piątek kolejna dawka gier i tematów o graniu.

Co do wywiadu to zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie. W środę jadę na Metallice, więc nie wiem za bardzo kiedy pojawię się we Wrocławiu, ale mam nadzieję, że się uda i kolejny wywiad usłyszycie już na następnej odsłonie Giercowni.

Bywajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... wróciłem z koncertu Metallici, było świetnie! (pewnie wspomnę nie raz jeszcze te słowa na antenie)

Ale oczywiście nadchodzi piątek i kolejna Giercownia. To już 8 odsłona audycji.

Audycji będzie bardzo Ma©Abryczna .... :)

pewnie się domyślacie kto pojawi się na antenie...

śledźcie stronę www.RadioSygnaly.pl - tam więcej szczegółów na temat nagród i samej audycji.

Pozdrawiam Wszystkich (Metallico-maniaków również) --==Woonski==--

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie, w piątek tydzień temu wygrałem grę i jeszcze nie doszła. W ciągu ilu dni wysyłacie nagrody? Pozdro ;]

Witam. Gry zazwyczaj wysyłam ... jak mam czas. :) a że kiepsko u mnie z tym ostatnio to dopiero dzisiaj udało mi się je wysłać. Na pewno trafią w przyszyłym tygodniu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giercownia jest świetna, muzyka też. Brawa dla Woonskiego, za poruszenie tematu brutalności w grach. Ostatnio cosik odniosłem wrażenie, że ten temat jest tabu. A Woonski jako gracz rozpoczął ów wątek. A i apropos konkursów, to ci, którzy narzekają, że konkursy w CDA są banalne, to zapraszam w piątek o 18 00 do Giercowni. Sporo pytań stanowi nielichą zagwozdkę (bynajmniej jak na te 3-4 minuty, które mamy na odpowiedź). Tak na marginesie, to byłem o krok od wygranej :(

A i pytanko do Woonskiego: Czy odbędzie się jeszcze jakaś Giercownia przed wakacjami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze się nie pożegnałem, więc na pewno pojawię się jeszcze na antenie. W planach mam jeszcze 3 audycje do wakacji, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Przede mną sesja i kilka innych spraw. Jak się sprężę to będzie dobrze.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wywiadu z qniem nie będzie, a to ze względów głównie czysto technicznnych, ale na pewno qń się pojawi u nas na audycji (już niebawem :))

Tymczasem temat mistrzostw które zbliżają się wielkimi krokami. No i udało mi się podpytać niektórych z CDA o ich typ meczu Polska-Niemcy.

Posłuchacie dowiecie się.

Zapraszam już za kilka godzin na www.RadioSygnaly.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały pomysł Giercowni jak najbardziej mi się podoba, i generalnie jestem za. Ale, z całym szacunkiem dla Woonskiego i redakcji CDA za wspieranie pomysłu, prowadzący audycję trochę zniechęca mnie do słuchania całego tego przedsięwzięcia. Pomijając częste pomyłki w stylu przełączania utworów bo "coś nie tego", jego głos i dobór słownictwa po prostu mi się nie podoba. Rozumiem, nerwy może i dają się we znaki, ale ktoś kto już podjął się robienia takiej audycji niech robi to dobrze. I jeszcze jedno, brak ekspresji. Jak opowiada o przeżyciach związanych z grami to muszę się mocno starać aby wyobrazić sobie te emocje, jakie mu przy tych grach towarzyszyły. No i przygotowanie...a właściwie jego brak. Czasem mam wrażenie jakby Woonski sam nie wiedział co ma powiedzieć. Tak czy inaczej, słucham audycji prawie za każdym razem. Nie jest to próba zjechania Woonskiego i jego programu. Mam nadzieję, że audycja będzie się rozwijać i polepszać z każdym odcinkiem. Czego i sobie i wam życzę. Pozdrawiam i do następnego piątku o 18.00:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ktoś złapał mnie za ucho i lekko wytargał. Czerwone się zrobiło jak cegła.

Muszę przyznać rację Dabrusowi. Dziś byłem wyjątkowo nieprzygotowany. To za sprawą ogromu zajęć jakie nałożyłem sobie na barki. Co za dużo to nie zdrowo. Starczy tłumaczenia się. Moja wina, niczyja inna. Obiecuję poprawę.

Audycja jest trochę nie stabilna. Raz jest świetna słuchalność i naprawdę dobra treść, a czasem jest totalnie odwrotnie. Dążę do systematyczności, ale uwierzcie bycie radiowcem jest naprawdę ciężką sprawą.

Mam nadzieję, że nie zniechęciłem i że ostatnia audycja przed wakacjami będzie wielką bombą.

Pozdrawiam wszystkich słuchaczy (i tych którzy potrafią skrytykować i nie boją się ostrych slów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Woonski, teraz to zabłysnąłeś w moich oczach. Serio:) Faktycznie, troszkę mnie zniechęciłeś do Giercowni w ten piątek, ale honorowe przyjęcie krytyki "na klatę" i przyznanie się do ewentualnych błędów jak najbardziej Cię oczyściło;) To dobrze, że widzisz popełnione błędy i chcesz je poprawić. Właśnie ludzie z takim podejściem jak Ty osiągają w życiu sukcesy. Do usłyszenia w piątek! Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka obiektywna opinia otwiera oczy na wiele spraw o których sami nie mamy pojęcia. (ale szczerze mówiąc to sam czułem się kiepsko po audycji i wiedziałem, że położyłem ją)

Dzięki takim opiniom jak Twoja mogę naprawiać swoje błędy. Jedni zauważą to, a inni tamto (ja sam nie mogę być dla siebie obiektywny)

W każdym razie słowa krytyki są dla mnie czasem ważniejsze niż słowa pochwały (które oczywiście bardzo chętnie przyjmuję, ale tylko w przypadku kiedy rzeczywiście na to zasługuję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X Giercownia już w ten piątek !!!

A trzeba zauważyć również, że to wyjątkowy piątek 13-ego!
Mam nadzieję, że bez zbędnych przesądów audycja będzie najlepszą z dotychczasowych.
Już teraz mogę zdradzić, że gwiazdą jutrzejszej Giercowni będzie Hut Sędzimir!
Z nim właśnie obszerny wywiad i wiele, wiele innych atrakcji.
Nie zabraknie nagród i dobrej muzyki.
Dlatego nie może też zabraknąć was! Mam nadzieję, że zjawicie się licznie.

Wszystkich gorąco zapraszam już jutro o godz 18 na www.RadioSygnaly.pl
hej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piatkowa audycja to naprawde cos udanego ale nie sadzicie ze przydał by sie jakis kanał tv poswiecony giercowni wiem ze jest pełno kanałów z grami ale nie kazdy ma mozliwosc obejzenia dobrze by było sie zastanowic nad tym tematem pozdro dla cd-action i reszty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu znalazłem czas na odpisanie. Dzięki jeszcze raz wszystkim za słuchanie, wszechobecną krytykę jak i pochlebstwa. X audycji za mną.. sam oceniam je różnie. Niektóre były do bani, niektóre wyszły naprawdę fajnie. Fakt, że trzeba jeszcze popracować nad nimi (ale oczywiście trzeba też mieć na to czas). Dlatego teraz kiedy nadeszły upragnione wakacje (sesja zaliczona :D) mam trochę czasu na przygotowanie się lepiej do każdej kolejnej audycji. Mam nadzieję, że współpraca z CDA zacieśni się jeszcze bardziej (chociaż już teraz jest naprawdę dobrze).

Jeśli macie coś do powiedzenia a propos audycji czy mojej osoby to piszcie, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i inne. Wszelkie pomysły dotyczące audycji mile widziane.

Pozdrawiam wszystkich fanów Giercowni i CD-Action i życzę udanych wakacji.

PS. Wszystkie nagrody zostały już wysłane i będą u was lada dzień!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, po wielu perturbacjach, udało mi się wskrzesić znaną i lubianą audycję pod wdzięczną nazwą Giercownia!

Już w ten piątek (14.11) o godzinie 19 premierowa audycja na antenie Radio-Sygnałów! Oczywiście nie zabraknie cennych nagród sygnowanych logiem CD-Action.

Mam nadzieję, że nie zabraknie was i licznie stawicie się przed odbiornikami :)

I przy okazji pogadamy sobie o rynku audycji o grach! :P

Oczywiście będą także nagrody do wygrania (standardowo pytania super trudne :P ).

Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie zapraszam na www.RadioSygnaly.pl

Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim o jutrzejszej audycji.

(a właściwie to dzisiejszej :P)

Audycja głównie poświęcona PGA, a także nowemu PoP-owi.

Jeśli chodzi o nagrody (które oczywiście jak zawsze najlepsze, ale jak zawsze nie najważniejsze :)

to najnowszy numer CDA (listopad 2008) (wyjątkowy plakat w postaci wielkoformatowego wydruku numeru CDA- jakiego, dowiecie się na samej audycji).

A główną nagrodą, będzie gra S.T.A.L.K.E.R. Czyste Niebo!!!

To wszystko już dzisiaj o godznie 19 na antenie Radio-Sygnałów.

Zapraszam Serdecznie!

Więcej informacji znajdziecie na stronie radia www.RadioSygnaly.pl

Woonski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem słuchać Radio-Sygnałów od tej właśnie audycji (14.11) i... od razu się zniechęciłem. Okej, fajnie, że autor cieszy się z pierwszego artykułu, nie boi się nieco krytykować CDA (że kiepskawa recka F3* i płyty Matelliki), ale... Autor tak naprawdę mówi mało, co chwila puszcza nieco przydługawe kawałki. Numer GG podawał co prawda kilka razy, ale nie zdążyłem zapisać - mówiłeś za szybko... Tak mi się przynajmniej wydawało, może to ja mam za wolny zapłon :)

Nie rozumiem jeszcze jednego - Woonski powiedział, że grał w kawałek Dead Space'a. Spotkał potwora, ten rzucił się na niego, Woonski go pokonał, ale uznał, że ma dość, za dużo stresu i spróbuje kiedy indziej. Mimo to upierał się, że DS powinien dostać w CDA dychę. Grał 5 minut i wystawia grze ocenę? Hm...

Nie wiem, poże coś pokręciłem, może nieuważnie słuchałem i może jestem przewrażliwiony, ale pierwsza moja Giercownia odrzuciła mnie od siebie. Wysłucham ją jednak następnym razem i może zmienię zdanie...

Czy ja nadużywam słowa "może"? :)

*Swoją drogą, to ciekawe. W Giercowni nie raz można było usłyszeć reklamę CDA ze słowami MEGA RECENZJA FALLOUT 3, TYLKO W CD-A. A Woonski powiedział, że ta recenzja mu się nie podobała i że była za krótka, a tekst był w niewielkich ramkach... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć własną subiektywną opinię na temat danej recenzji.

Jeśli chodzi o DS...to grałem po przeczytaniu recenzji w CDA (btw. tam smugg namawiał redakcję do oceny 10, a po 5 minutach gry wystarczyło mi, żeby ocenić grę tak a nie inaczej)

Za resztę krytyki dziękuję i postaram się w jakiś sposób ustosunkować do niej. Audycja nie jest dla mnie (no może trochę, zważywszy na to, że jest to typowy warsztat gdzie każdy z nas młodych radiowców się uczy), tylko dla was. To dzięki wam jest sens grać i to przede wszystkim wam ma się podobać. Wtedy sprawia mi to satysfakcję.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę zawiadomić was, że niestety dzisiaj Giercowni nie będzie. Pracowałem dosyć długo nad kilkoma projektami i zwyczajnie "zajechałem" gardło. Wolelibyście nie słyszeć jak mówię.:P

Ale co się odwlecze to nie uciecze...

nagrody z dzisiejszej giercowni przejdą na kolejną i tak wszystko razy 2!

Dlatego kolejny piątek 5 Grudnia będzie specjalnym mikołajkowym wydaniem z wielkim wysypem nagród dla słuchaczy.

Pozdrawiam Serdecznie, rozchorowany Woonski

ps. wszystkie nagrody już wysłane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...