Skocz do zawartości

Kupię książki / Wymienię gry na książki


c0r

Polecane posty

Witam!

Kupię od zaufanej osoby książki w przystępnej cenie, lub wymienię za coś z tego tematu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=194998&hl=

Płacę przelewem na konto. Wszelkie info przez PW.

Oto lista:

1. Wszelkie książki S. Kinga - proszę składać propozycje na PW, ja sobie wybiorę.

2. Jack Ketchum - Poza Sezonem oraz Potomstwo.

3. Inne książki: Żywe Trupy: Narodziny Gubernatora, Metro 2033, Igrzyska Śmierci, Dragon Age: Początek, Kompania Braci.

4. Inne dobre thrillery, horrory, książki o przetrwaniu ludzi, realistyczne, trzymające w napięciu. Wszystkie propozycje rozważę.

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że chciałbym zakupić książki, oto moja oferta

Mass Effect: Podniesienie

Silmarillion( Ładna wersja z obrazkami, twarda oprawa)

5,6,7 tom Cyklu Mroczna Wieża S. Kinga

"W dziwnej sprawie Skaczącego Jacka" Marka Hoddera

Robin Cook "Czynnik krytyczny"

"Ręka mistrza" S. King, ale w takim sobie stanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zapełnioną skrzynkę odbiorczą, bo nie mogę wysłać PW do ciebie. :P Tak więc wklejam treść PW:

Czytałem, że szukasz książek Kinga.

Mam na zbyciu Carrie i Rękę mistrza. Z tym, że ta druga książka jest z dedykacją - okazało się, że osoba, której chciałem ją dać ma już tę książkę. :P Mam też Oczy smoka, choć nie jest to horror.

Z horroru mam parę książek Mastertona i pierwsze pięć tomów Nekroskopa. No i the Ruins - po angielsku. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=184887

Jakbyś coś chciał - daj znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Wielki Marsz wersja pocket klik i klik, stan idealny. Kupiłem dosłownie przez przypadek, nie wiedziałem po prostu że dodałem do koszyka wersję kieszonkową. Jako, że nie przepadam za pocketami to 2 dni później kupiłem zwykłą wersję, jeśli chcesz to mogę ci sprzedać, u mnie i tak leży i się kurzy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...