Skocz do zawartości

Tactical Ops: Wojna z terrorem


Zyll

Polecane posty

Z powodu wielu klopotów technicznych nie grałem długo w TO, jednak zmienił mi się komputer oraz dostawca Internetu, i jeśli był by ktoś miły to niech opisze dokłądną konfigurację gry aby pykało się dobrze i sposób założenia serwera. Zapraszam jak coś na nasze forum gdzie można się umawiać na meczyki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze chętnych jest sporo do gry i mam nadzieje ze (dzięki CDA) będzie ich znacznie więcej :D Wiec pomyślałem ze dobrze by było pograć z innymi początkującymi (takimi jak ja) na jednym porządnym serwerze wolnym od cheatów!!! na którym każdy mógłby sobie pograć i zdobywać niezbędne doświadczenie. Myślałem o postawieniu własnego serwera ale przepustowość łącza nie pozwoli mi na nic sensownego. Może jest ktoś kto miałby ochotę założyć serwer znalazłem nawet poradnik jak to zrobić:

http://www.toaot.fora.pl/poradniki,8/jak-z...oradnik,34.html

Mam nadzieje ze nikogo nie zrazi wielkość poradnika Może już niedługo będziemy mogli zagrać na serwerze dla (niekoniecznie)początkujących. Jako czytelnicy CDA!!!!

8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ja jestem chętny i gotowy do ćwiczeń poczekajmy jeszcze aż pojawi sie serwer na którym da sie grać, robimy dwie drużynki i jedziemy:D Myślę ze tak od 10 do 16 osób byłoby świetnie a i tak to szczyt moich marzeń... ale na razie musi pojawić sie serwer reszta w swoim czasie:D 8) Mam nadzieje ze ten pomysł przypadnie do gust zwłaszcza początkującym w TO czytelnikom:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Podejrzewam, że nikt jeszcze partyjki z forumowiczami nie rozegrał, a już wszyscy chętni do klanu... Pograjcie pierwej, później myślcie... Wszystko jak zwykle kończy się na etapie : "Ja też jestem chętny do gry"

Ja rozgrywałem już sporo partyjek.A że nie z forumowiczami,to inna sprawa :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Mam pytanko: różni się to bardzo od CS:S? Bo mógłbym zagrac ;D

I właśnie piszcie na forum jakieś terminy, wtedy będzie pewnośc że większa grupa będzie.

Tak niebardzo ale tak

1)hedschot to dobra rzecz ale niezawsze śmiertelna zawet żatko

2)graczy jest mniej ale zato lepsi

3)wiele trybów gry niewystępujących w cs

a)kapczer de flag xD

b)crazy mod(nazwa muwi sama za siebie

c)wiele to niebyło koniecznie trafne określenie

Tak pozatym gra wymiata i jest ok i jest duzzzzzzzzzzzzzzzziiiiio ładniejsza od CS

Spotkasz mnie na best <<<<< serwer taki zazwyczaj najwięcej ludzi gra

sniper noob albo robertpl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...