Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recit

Unreal Antologia

Recommended Posts

Witam. Mam problem dość banalny, ale niezwykle wkurzający. Zakupiłem grę, muszę podać klucz z pudełka przy instalacji, ale... klucz nie pasuje.

W dodatku ja nawet nie wiem, co to jest za znaczek. Zrobiłem foto książeczki z kodem, może mi ktoś pomóc?

http://www.giventofly.republika.pl/ddd.jpg

To nie q ani 9.

Gratuluję wydawcy, walka z piractwem na najwyższym poziomie :|

Sprawdzałeś możliwości np q9 albo 9q bo może to jest i q i 9 jakby nie patrzeć na żadną inną literkę to nie wygląda, a najlepiej to wysłać to temu mądremu wydawcy i niech ci sam odpowie co to jest. Od niego pewnie dostaniesz satysfakcjonującą odpowiedź.

Zadzwoniłem do wydawcy i chyba to dość częsty problem. Ale nie dziwię się. Rozwiązanie? No cóż, to jednak jest q. Problem polega na tym, że jedynka (pojawiająca się w kluczu) to tak naprawdę litera l :roll:

Ech, nie dość, że zupełnie bez potrzeby trzeba bawić się płytami, bo antypirackie zabezpieczenia zmuszają do wkładania cd nawet w takich grach jak Football Manager (wierzcie mi, że na laptopie gdy ma się dosłownie chwilkę na relaks wyjazdu służbowego jest to dość uciążliwe) to jeszcze kody wpisują dziwną czcionką.

Dzięki za pomoc.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...