Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Action Top

Polecane posty

wygrałem gre Burnout Paradise z action top i dostałem link i jak go wpisuje to strona sie nie dziala :sad: ?

Mógłby ktoś wytlumaczyć co zrobic żeby pobrać tę gre

@EDIT

Jak wpisuje adres to pokazuje mi sie cos takiego

Nie można wyświetlić strony sieci Web

Najbardziej prawdopodobna przyczyna:

?Część zawartości lub niektóre pliki na tej stronie sieci Web wymagają programu, który nie jest zainstalowany.

Możesz spróbować wykonać następujące czynności:

Wyszukaj w trybie online program, za pomocą którego można wyświetlić tę zawartość sieci Web.

Wpisz ponownie adres.

Przejdź do poprzedniej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrałem gre Burnout Paradise z action top i dostałem link i jak go wpisuje to strona sie nie dziala :sad: ?

Hmmm...Powinienes byl dostac SMS-em link do sklepu internetowego www.eastore.pl (sprawdzalem przed chwila - dziala) wraz z kodem, ktorego wpisanie w odpowiednim momencie umozliwia sciagniecie gry za darmo. Jezeli jest inaczej, napisz mi na forum prywatna wiadomosc z dokladna trescia SMS-a, ktorego otrzymales (nie podawaj tej tresci tutaj! Kod jest indywidualny!). Moze ktos cos spartolil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "dopadłem" się do najnowszego CDA i przed chwilą wysłałem SMS... i dostaję taką odpowiedź:

Informujemy, że minął termin nadsyłania odpowiedzi do tego konkursu. Zapraszamy do kolejnej zabawy. Szczegóły znajdziesz w bieżącym numerze.

Co począć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "dopadłem" się do najnowszego CDA i przed chwilą wysłałem SMS... i dostaję taką odpowiedź:

Informujemy, że minął termin nadsyłania odpowiedzi do tego konkursu. Zapraszamy do kolejnej zabawy. Szczegóły znajdziesz w bieżącym numerze.

Co począć?

Nie przejmowac sie. SMS zostal policzony i wezmie udzial w losowaniu gry. Ktos zaspal z obsluga systemu zliczajacego glosy. :/ Jutro to poprawimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj dostałem sms-a z informacją iż wygrałem Mirror's Edge. Chciałem sprawdzić czy to prawda (:P) no i wszedłem na stronę eastore.pl. No i tu jest problem. Gdy daję "uaktywnij grę" i wpisuję kod to wyskakuje "Wprowadzony kod nie jest prawidłowym kodem aktywacji produktu.".

Czy coś źle robię?

PS Konto mam już stworzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj dostałem sms-a z informacją iż wygrałem Mirror's Edge. Chciałem sprawdzić czy to prawda (:P) no i wszedłem na stronę eastore.pl. No i tu jest problem. Gdy daję "uaktywnij grę" i wpisuję kod to wyskakuje "Wprowadzony kod nie jest prawidłowym kodem aktywacji produktu.".

Czy coś źle robię?

Tak. Musisz dodac gre do koszyka tak, jakbys chcial ją normalnie kupic, a potem na podgladzie koszyka bedziesz mogl wprowadzic kod promocyjny, ktory dostales SMS-em.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie wygrałem grę z AT w CDA 06/2009. Ale obecnie jestem zagranicą i nie mam możliwości ściągnięcia mojej nagrody. Czy kod, który otrzymałem ma jakąś ważność? Do Polski wrócę we wrześniu i wtedy będę mógł dopiero pobrać nagrodę. Czy kod na grę się nie "przeterminuje"? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...