Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CormaC

Action Top

Recommended Posts

Co to tak właściwie jest? Bo w zapowiedzi znalazłem tylko tyle, że jest.

Chyba, że powinienem pytać dopiero po wyjściu nowego numeru?

Chcialbym zauwazyc, ze ten dzial pojawil sie juz w numerze 3/08. :) Jest na stronie z tipsami.

Wedlug mnie ciekawsza rzecza byloby zrobic TOP wszystkich gier jakie dotychczas sie ukazaly. Nawet nie wiadomo na co glosowac w tej "ankiecie", gdyz 80% gier jest jeszcze w fazie produkcji ^^

Jeszcze jedna sugestia do Redakcji

Dział Action Top powstał w CDA po to, byśmy mogli wspólnie z wami wyłonić najlepszą grę wydaną w Polsce w 2008 roku
Slowo "WY" powinno byc chyba z duzej litery (forma grzecznosciowa ;))

Wedlug mnie ciekawsza rzecza byloby zrobic TOP wszystkich gier jakie dotychczas sie ukazaly. Nawet nie wiadomo na co glosowac w tej "ankiecie", gdyz 80% gier jest jeszcze w fazie produkcji ^^

Jasne. Dlaczego nie 138%, skoro juz wyciagasz z ucha jakies liczby? :)

Poprawiając kolegę: 32% wypisanych tam gier dopiero wyjdzie (nie mam najnowszego CDA [próbuję się oduzależnić :P] więc drobne rozbieżności mogą się w moim poście pojawić np. "Ford Off Road (marzec 2008)").

No ale dobra.

Pomysł na taki konkurs wydaje mi się chybiony. Nie widzę po co taka lista miałaby służyć ? Ma to być jakieś przesłanie dla rodzimych dystrybutorów jakiego typu gierki najbardziej opłacałoby się im lokalizować (bo chyba właśnie takie gry są brane pod uwagę).

Dystrybutor kupuje prawa do wydania tej gry:

:arrow: na którą był popyt tam gdzie dana gra została wydana jako premiera (nie liczać japońskiego rynku który rządzi się swoimi prawami)

:arrow: na którą jest go stać

:arrow: która jak sądzi przyniesie mu zysk.

Nie mówię że ten konkurs jest bez sensu (bo nagrody fajne są :P) ale nie nie wiem po co powstał (no bo chyba nie macie za dużo tych monitorków i innego stuffu ?)

Zazwyczaj nie lubię tego typu "Topów", ponieważ działa to na zasadzie-im więcej głosów wyślesz na swoją ulubioną grę tym lepiej, i dla twojej gry, i dla nas.Dla nas?Tak bo kasa leci. Już lepsze są takie topy (na różnych stronach, nie w czasopismach), gdzie głosowanie nic nie kosztuje... ja w każdym razie nie mam zamiaru głosować, i tak wiem która gra mi się podoba, i jest dla mnie najlepsza, nie mam zamiaru udowadniać tego tym, iż będę wysyłał dziennie z 5 sms-sów aby była na szczycie top 10.

PS.Już mam dobry monitor samsunga i aparat cyfrowy, więc nagrody też nie są potrzebne.... moim zdaniem nagrodą powinna być gra która wygra te top 10

Popieram pomysł, żeby można było głosować bezpłatnie (oczywiście nie naście razy dziennie) i że nagrodą jest wybrana gra. Wtedy każdy mógłby głosować i (jeśli ma szczęście :D ) wygrać daną grę.

Guest zibi72w
Popieram pomysł, żeby można było głosować bezpłatnie (oczywiście nie naście razy dziennie) i że nagrodą jest wybrana gra. Wtedy każdy mógłby głosować i (jeśli ma szczęście :D ) wygrać daną grę.

Popieram w 354%(skoro muszą być liczby :lol: )

W sumie nie wiem gdzie zgłosić problem ale mam nadzieję, że to mijesce jest odpowiednie.. Chodzi o to, że bodajże 6 maja dostałem telefon z informacją o wygranej(aparat benq) podałem poprawne dane adresowe i dowiedzialem sie ze aparat przyjdzie w ciągu 6 tygodni. Jednak przesyłka w dalszym ciągu nie doszła.. Czym może to być spowodowane??

Ja mam sugestie. Ja bym chciał zagłosować ale to kosztuje 2.44 zl. i mnie się nie chce tego płacić za jakiś ranking gier i tak kiedy tylko pojawił się w następnym numerze (po tym w którym ten top action był po raz pierwszy) to i tak wszyscy glosowali na assassyna wiec po co glosować... O i jest jakieś losowanie prawda? teraz sobie trzeba pomyśleć jaki jest procent ze my właśnie zostaniemy wylosowani.

Ja mam sugestie. Ja bym chciał zagłosować ale to kosztuje 2.44 zl. i mnie się nie chce tego płacić za jakiś ranking gier i tak kiedy tylko pojawił się w następnym numerze (po tym w którym ten top action był po raz pierwszy) to i tak wszyscy glosowali na assassyna wiec po co glosować... O i jest jakieś losowanie prawda? teraz sobie trzeba pomyśleć jaki jest procent ze my właśnie zostaniemy wylosowani.

Dobra, nastepnym razem zrobimy tak, ze to my wam bedziemy placic za glosowanie. I nie bedzie zadnego losowania - kazdy, kto nadesle SMS-a, dostanie od redakcji wypasiony komputer.

Imo sam Action Top jest trochę bez sensu. Niby jest jakiś ranking, w którym można zobaczyć najpopularniejsze gry,

ale jak wspomnieli przedmówcy (albo przedmówca, już zapomniałem, a z lenistwa nie sprawdzę) ;p

jedna osoba wyśle mnóstwo SMS-ów ... i nie gra, na którą zagłosowało najwięcej osób,

ale ta, na którą wysłano najwięcej sesemesów będzie pierwsza.

Ale w sumie wszystkie statystyki są pozbawione sensu, więc czego się czepiam?

(Jak mówił - podobno - sam Churchill, stopniowanie kłamstwa wygląda następująco: kłamstwo, cholerne kłamstwo, statystyka)

Tak na marginesie, uważam, że to po prostu sposób na wyciągnięcie kasy. Nie żeby było coś w tym złego,

przecież chłopaki chcą jakoś dorobić, nie można mieć im tego za złe ; )

Taka osobista refleksja ...

(...)nagrodą jest wybrana gra.

(W zamyśle autor chciałby aby do wygrania była gra)

Hmmm dziwnie to brzmi ... Skoro ktoś głosuje (drogą dedukcji gra podoba mu się) na dany tytuł,

to już takowy posiada, więc po co mu kolejny? Można wytłumaczyć, że chce wygrać nagrodę, ale chyba nie o to chodzi ; )

(...)

PS.Już mam dobry monitor samsunga i aparat cyfrowy, więc nagrody też nie są potrzebne.... moim zdaniem nagrodą powinna być gra która wygra te top 10

To może ja podpowiem jako jeden ze skromnych zwycięzców. Osobiście jestem w takiej samej sytuacji, monitor dobry mam, aparat też (a przynajmniej takie, które mi wystarczają). Dlatego też sprzęt wygrany, żeby się nie kurzył poprostu pójdzie na sprzedaż i w ten sposób wygrana zamieni się w gotówkę, a dla tej zawsze jakiś cel się znajdzie, żeby dzięki wygranej umilić sobie życie;].

W sumie też nie rozumiem narzekania na koszt sms'a (2,44zł z VAT'em) wysłać wystarczy raz, żeby wziąć udział w losowaniu, a jak raz w całym roku wyślemy np. 10 sms'ów mniej do jakiejś miłej koleżanki to nic nam się nie stanie...pogadamy sobie z nią przecież na gg, albo wyślemy do niej wiadomość z internetu;].

PS. Pisałem na przykładzie 10 sms'ów, ale równie dobrze może to być pare minut rozmowy telefonicznej rzecz jasna ;) !

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...