Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RevanPL

Warhammer: Mark of Chaos

Polecane posty

Witam, wczoraj zakupiłem Warhammer: Mark of Chaos, i mam problem z dźwiękiem. Podczas gry nie mam muzyki, jednostki się nie odzywają, jedyne dźwięki jakie są to odgłosy bitwy i poruszania się jednostek(tupanie itp). Podczas filmików mam dźwięk od wgrania patcha 1.72, wcześniej tam też go nie było. W opcjach jest wszystko git, wyłączyłem losowe dźwięki, wszystko jest na maxa ustawione. W innych grach problemów z dźwiękiem nie miałem.

W necie nic na ten temat nie mogłem znaleźć, Cenega też się na razie nie odzywa.

Mój sprzęt:

Microsoft Windows XP Professional SP2, DX 9.0c, AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3200+, 1024 MB (PC3200 DDR SDRAM), ASUS K8V-X SE, NVIDIA GeForce 7600 GS (256 MB), karta dźwiękowa zintegrowana VIA AC'97 Enhanced Audio Controller, Seagate 250gb, zasilacz modecom mc 350.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz 2 głośniki lub słuchawki to upewnij się czy w opcjach dźwiękowych AC97 masz ustawione na 2.1, ponieważ możliwe iz masz ustawione 5.1 i dlatego nie słychać dźwięków. Tak jest np. w Kane & Lynch i wielu innych nowszych grach.

Ewentualnie po prostu wyłącz EAX w opcjach dźwiękowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowsze stery do karty graficznej i dźwiękowej, DX 9.0c najnowszy, patch też najnowszy, SP2 wgrany. W opcjach dźwiękowych mam ustawione na słuchawki stereofoniczne. Także nie mam pojęcia, co to może być :/

EDIT: Odezwał się serwis Cenegi, poprosili o raport z DxDiag. Mam nadzieję, że wymyślą coś mądrego:P Jednocześnie mam zamiar skoczyć jutro do kumpla po kartę muzyczną, jeśli rada serwisantów nie pomoże, bądź na nic nie wpadną to to powinno załatwić sprawę. Aczkolwiek wierzę w nich, gdyż nie po drodze kupować mi nową kartę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem z warhammer mark of chaos (gra jest pl i orginalna wersja 1.5)

Zachcialo mi sie pewnego dnia pograc z innymi graczami klikam na ikonke multi nastepuje aktualizacja automatyczna, gdy dochodzi do konca wyskakuje blad "old file does not exists. error code 0xf" poczym "update failed" sciagalem patche z innych zrodel ale tez wywalalo roznego rodzaju errory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...