Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gaalikk

Rozwiązany: Telefon z fizycznym QWERTY

Polecane posty

Witam,

Niebawem planuje zmienić LG GT540 na jakiś model z fizycznym QWERTY. Rozwazam opcje kupna BB, Nokii Asha lub ktoregos modelu biznesowego Nokii. Nie mam pojęcia na co się zdecydować. Mój budżet to 400-500 zl. Interesuja mnie tylko egzemplarze nowe lub w bardzo dobrym stanie.

Bawilem się Nokia C3 oraz 302 i podoba mi się taka bryla telefonu, wiec zrezygnowałem z dotykowcow. Będę pisal dużo smsów i na Facebooku (najczęściej po WiFi). Od czasu do czasu internet, jakiś filmik. Czy jakiś model ma możliwość drukowania, skanowania po polaczeniu się z drukarka Brother ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najrozsądniejszym telefonem z fizyczną klawiaturą qwerty pod względem wydajnościowym jest Xperia Mini Pro Sk17i ( nie mylić z X10 mini pro ). Procesor 1 ghz, 512 mb ram bardzo dobrze sprawuje się w grach jak i w pozostałych funkcjach. W tym budżecie lepszego nie kupisz, Sk17i posiada ekran 3,0' czyli taki jak w GT540, lecz telefon nie wydaje się mały podczas przeglądania internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że górna granica to 500 zł. Za nieco ponad pięć dych więcej mógłbyś sobie sprawić używaną Nokię E7. Nie jest to najszybszy telefon (Procesor ~700 MHz, 256 MB RAM, akcelerator 3D), nie ma też najwięcej pamięci (16 GB dysk + około 500 systemowej) i nie może poszczycić się największym wyświetlaczem (640x360 nHD) ani Androidem (jedzie na Symbianie), ale funkcjonalnością i niezawodnością nie ustępuje żadnemu konkurencyjnemu smartfonowi. Mam ją od września 2011 i w serwisie była tylko raz, ze względu na wadliwy port USB, co uniemożliwiało ładowanie. Oddali mi ją po dwóch dniach i od tamtej pory nie ma z nią żadnych kłopotów. Bezproblemowo radzi sobie z filmami w 720p (ilość wspieranych kodeków wideo jest niesamowita), łyka każdy format dźwięku, można na niej odpalić pierwsze trzy Quaki (Z renderowaniem GL!), DN3D i wiele innych. Wybrałem E7 głównie ze względu na wysuwaną klawiaturę QWERTY. Po roku użytkowania mogę stwierdzić że jest ona niezwykle wygodna, a telefon rozkłada się w taki sposób, by nie męczyć oczu podczas patrzenia na wyświetlacz. No i oczywiście - jak każda Nokia, E7 jest pancerna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...