Jump to content
karolgryko10

The Chronicles of Riddick Assault On Dark Athena - Nie działająca aktywacja (Tages)

Recommended Posts

Witam

Mam problem z aktywacją Tages w tej grze. Gdy chcę ją aktywować wyświetla się błąd połączenia z serwerem, a gdy próbuje aktywować offline tak jak jest tu podane http://pomoc.cdp.pl/...03-Tages-Online nie działa strona z której mógłbym pobrać plik aktywacyjny.

Gra jest z Extra Klasyki, kupiona była jakieś 2 lata temu i wcześniej normalnie dało się aktywować i grać, a teraz nic nie pomaga, instalowałem system czy też te sterowniki Tages dla Win 7 x64. Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić, czy kupować jeszcze raz?

Link to post
Share on other sites

Możliwe, że serwer aktywacyjny został już wyłączony (przez co drugi sposób na aktywację nie działa, gdyż polega on na aktywowaniu gry na tym samym serwerze poprzez inny komputer).

Link to post
Share on other sites

To co mam w tym wypadku zrobić, kupić nową? Bo na tej grze mi zależy.

A co do serwera aktywacji to jak on może nie działać skoro gra jest sprzedawana i nawet na cdp.pl jest sprzedawana z tym zabezpieczeniem.

A i mam pytanie do tych co kupili Riddicka z CDA, gra normalnie sie instaluje i działa?

Link to post
Share on other sites

Akurat wersja z CDa nie ma aktywacji. Poza tym ja wyłączenia pewny nie jestem, sprawdź jeszcze czy antyvir lub firewall nie blokuje aktywatora.

Link to post
Share on other sites

Antyvir i firewall sprawdzałem, zastanawia mnie czy to przypadkiem nie jest wina systemu, jak ostatni raz mi gra działała to miałem XP-ka a, teraz mam 7 x64. Nie wiem już sam co może być problemem jak nikt z forum nie będzie miał jakiegoś pomysłu to zostaje mi szukanie numeru CDA z Riddickiem.

Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz spróbować odpalić w trybie zgodności z xp i jako administrator, jednak aktywacja to taki proces, na który raczej nie wpływa typ systemu (dodam, że dwa lata temu kumpel na 7 32bit aktywował bez problemu).

Link to post
Share on other sites

Przed chwilą odinstalowałem, zaraz zainstaluje i spróbuje z tym trybem zgodności bo jako admin już próbowałem ale co mi szkodzi sprawdzić.

Jako że nic nie zadziałało, a i ja już nie mam sił się z tym męczyć można zamknąć temat, zostaje mi szukanie numeru CDA z Riddickiem.

Edited by karolgryko10
Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...