Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Recommended Posts

Mam jeszcze pytanie czy karton z płytami będzie jakoś zabezpieczony przed otwarciem i spisaniem kodów, czy na tą chwile jeszcze nie planujecie takiej akcji?

hmm ciekawe czy pełniaki podawane są od tyłu, bo tak, czy pełniak który będzie zaczynał się od najwcześniejszej litery w alfabecie jest super wyczepisty i redakcja zostawia go na koniec. Np. taki AC, albo Batman... można pomarzyć

To bedzie, co bedzie i zaprawde powiadam wam nic innego na oczy swe nie ujrzycie.

Shank to genialna platformówka. Oczywiście wymiata coop na jednym komputerze. Gra samemu sprawia dużo mniejszą frajdę.

Fajnie, że dajecie "małe" gry. Magicka, teraz będzie Shank. Aż się nie mogę doczekać pierwszego przecieku kolejnego numeru :)

Tylko zastanawia mnie, że nie podaliście od razu do jakiej gry będą kody bonusowe. Generalnie tę informację podajecie na początku, a tu taki zonk.

tak dla urozmaicenia przeciekow

Akurat, tak celowo robicie, bo akurat tym na najwcześniejszą literę alfabetu pewnie chcecie się najbardziej popisać. Tutaj coś mówicie o kolejności alfabetycznej, a i tak kombinujecie żeby najlepsze było na koniec :)

Wreszcie jakiś pełniak, którego odpalę. Z resztą od jakiegoś czasu regularnie są dobre pełniaki tylko za każdym razem okazuje się, że już mam. Tym razem nie dość że fajny to jeszcze do tego nie posiadam (grałem tylko w demko na steam).

Shank to tytuł który IMHO powinien znaleźć się w CDA, no i w końcu go mamy. A już się bałem, gdy miesiąc temu w 44 indykach go nie było. Jak znajdę numer z recenzją to wrzuci się. I super, że bez Steama.

Smugerku, a możesz powiedzieć czy Shank ma załączoną wersje na WIndows/Mac OS/Linux ( na Linux był przez firmę trzecią portowany jako Free DRM).

Bo jak już dodajecie... to warto by było pamiętać o każdym czytelniku.

Czy to na Windows siedzi, czy to na Mac, czy to na Linux.

Szkoda, że nie na steam fajnie by było mieć obie części w biblioteczce confused_prosty.gif, ale w każdym razie dobra gra :D

Edited by alkath

Jakoś Shank nie przekonuje mnie do zagrania w niego. Pożyjemy zobaczymy.

Z wielką ciekawością będę czekał na grę która wymaga steama <33

O Shank! W wersji nieSteamowej jest coop online?

PS.

Jak teraz tak sobie myślę to trzecim pełniakiem będzie Dead Island GOTY (Steam), ale to tylko ślepy strzał.

Edited by Siara

Jak nie podają kodu od razu, to ja obstawiam, że to będzie do LoLa (brat gra). Innej masowej sieciówki już nie znam.

O, Shank, jak miło - w sumie od jakiegoś czasu miałem zamiar sprawdzić sobie tą sympatyczną oraz krwawą bijatykę i teraz nadarza się okazja. Dzięki, całkiem przyjemny pełniak :D

Kod bonusowy podamy w zapowiedzi raczej (zeby byla jakas niespodzianka pelniakowa) ale to nie jest LoL.

Skoro to nie jest LoL, WoT już był to można liczyć jedynie na kod Runes of Magic. Z góry informuje że takowy mogę komuś oddać jeżeli będzie.

Dobry pełniak thumbsup.gif Mam drugą część na Steamie z Humble Bundle, troszkę szkoda, że to akurat nie ten pełniak jest na Steama. Ale i tak zagram.

@imisiek - jeszcze w niejednej promocji będziesz mógł kupić Wieśka za mniej niż 10zł.

Edited by elo18

W tym miesiącu będziemy odgadywać tytuły w odwróconej kolejności alfabetycznej.

@nuna91

A teraz możesz przeanalizować to zdanie z newsa na głównej.

Czyli na N - wybacz nie doczytałam.

na N kojarzymi się tylko Neverwinter Nights.

A jeśli bonus do gry sieciowej jest na N, to strzelam że to NosTale.