Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Polecane posty

No proszę...

A byłem pewny, że ze względu na wydawcę nie ma szans żeby Shank pojawił się jako pełniak, a tu taka niespodzianka. Niedawno skończyłem i nie zawiodłem się na niej.

GoT chciałem ostatnio w jakimś pakiecie promocyjnym na Steamie wziąć, dobrze, że się powstrzymałem.

Z tym większą ciekawością czekam na trzecią pełną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że jest źle, bo tak nie jest... Dość nowy tytuł, z głośnym tytułem, ale bardziej zadowolony byłbym z wersji RPG, która znając życie tak czy siak trafi do CDA (i to jeszcze w wersji na konsole wink_prosty.gif). Za Grą o Trą w RTS-owej oprawie podziękuje - nie mój gatunek, nie mój serial. Stawiam na Shanka tongue_prosty.gif

No proszę...

A byłem pewny, że ze względu na wydawcę nie ma szans żeby Shank pojawił się jako pełniak, a tu taka niespodzianka.

Teoretycznie mogli go kupić wprost od producenta czyli studia Klei Entertainment albo w relacji EA <-> redakcje pism pojawiło się wiosenne ocieplenie i zaczynają sprzedawać licencje na małe tytuły pokroju właśnie Shanka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie odstresowywacze jak Shank! A poza tym ma bardzo ciekawą oprawę graficzną, która jest świetną odskocznią od nowych reguł w tworzeniu gier. Nie mogę się doczekać nowego wydania pisma zwłaszcza dlatego, że numer 4/2013 prawie od razu wyparował z mojej wioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałem nadzieję że następną strategią jaką dodacie będzie Age of Empires 3.

No ale cóż nie można mieć wszystkiego.

A co do Shanka to naprawdę dobry pełniak w którego niestety nie zagram bo xbox aktualnie zastąpił u mnie PC więc nie spędzam przy nim dużo czasu.Ale może zrobię wyjątek?icon_razz.gif

A pismo oczywiście kupie. icon_razz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shank - fajnie, będzie można popykać dla odstresowania się. A skoro posiada tryb kooperacji przy jednym kompie, to dam grze szansę. :)

Co do Gry o Tron. Szczerze? Dla mnie słabo. :D Tak, wiem, zaraz będziecie tłumaczyć, że dostaję za darmo, więc mam brać i nie gadać. Tyle że gra wliczona jest w cenę pisma z płytą, więc wcale taka darmowa nie jest, za nią się płaci. Jeśli za coś płacę, to mogę ponarzekać, prawda? Dla mnie więc drugi pełniak to skucha. Co prawda SoIaF lubię, ale ze strategiami, w dodatku przeciętnymi, już tak nie jest. Może zainstaluję, ale wątpię by mi się spodobało.

Pozostaje czekać na jutrzejszy przeciek. Ale zapewne CDA ponownie zamieści FPS-a i po problemie. Kurczę, to ja już bym wolał jakiegoś przeciętnego cRPG lub hack'n'slasha, przynajmniej popykało by się jakiś czas. A tak, w przypadku strzelanki na takim samym poziomie przeciętności, przejdziemy w parę godzin i nawet nie będziemy o niej pamiętać.

Ale jakie by pełniaki nie były, nowy numer kupię na sto procent. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to umiecie dogodzić. Na 100 % nie zagram w "Grę o Tron". Jednak mój brat uwielbia takie gry. Powiedziałem mu o tej grze i podobnie jak miesiąc temu da mi 10 zł na Cd-action. Akurat kończy Magickę, to będę miał za pół darmo numer :-)

Jeszcze dajcie dobrego FPS-a albo grę akcji :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gra o tron bedzie dzialac za granica?

Bowiem do tej pory wiekszosc gier z tej kloaki jaka jest steam jest poza zasiegiem dla uzytkownikow z "niepatriotycznym wink_prosty.gif IP"

I tak kupie dla Shanka i w zaden sposob nie winie redakcji, ale mimo to dobrze byloby gdybyscie dopisywali info czy gra ma blokade regionalna czy nie.

Przynajmniej sie nie ekscytuje na darmo.

Dzieki

Edit:

Widze, iz kolega Revolvero ma podobne rozterki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jak zwykle zapowiada się ciekawie, może Gra o Tron to niespecjalnie moje klimaty, ale Shanka chętnie odpalę, bo dłuższej styczności z tą grą nie miałem.

2x@up dokładnie, także możecie wykluczyć wszystkie gry, które zaczynają się na literę występującą po G

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Shank'a pewnie odpalę, ot fajny zapychacz czasu dla mnie. Strategii Gra o Tron nie odpalę bo nie lubię strategii tego typu. Trzeci pełniak to dla mnie nie wiadoma, ale wierzę w BioShock, związane jest tą z nową jego częścią :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...