Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2013

Polecane posty

hmm ciekawe czy pełniaki podawane są od tyłu, bo tak, czy pełniak który będzie zaczynał się od najwcześniejszej litery w alfabecie jest super wyczepisty i redakcja zostawia go na koniec. Np. taki AC, albo Batman... można pomarzyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla urozmaicenia przeciekow

Akurat, tak celowo robicie, bo akurat tym na najwcześniejszą literę alfabetu pewnie chcecie się najbardziej popisać. Tutaj coś mówicie o kolejności alfabetycznej, a i tak kombinujecie żeby najlepsze było na koniec :)

Wreszcie jakiś pełniak, którego odpalę. Z resztą od jakiegoś czasu regularnie są dobre pełniaki tylko za każdym razem okazuje się, że już mam. Tym razem nie dość że fajny to jeszcze do tego nie posiadam (grałem tylko w demko na steam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugerku, a możesz powiedzieć czy Shank ma załączoną wersje na WIndows/Mac OS/Linux ( na Linux był przez firmę trzecią portowany jako Free DRM).

Bo jak już dodajecie... to warto by było pamiętać o każdym czytelniku.

Czy to na Windows siedzi, czy to na Mac, czy to na Linux.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pełniak thumbsup.gif Mam drugą część na Steamie z Humble Bundle, troszkę szkoda, że to akurat nie ten pełniak jest na Steama. Ale i tak zagram.

@imisiek - jeszcze w niejednej promocji będziesz mógł kupić Wieśka za mniej niż 10zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu będziemy odgadywać tytuły w odwróconej kolejności alfabetycznej.

@nuna91

A teraz możesz przeanalizować to zdanie z newsa na głównej.

Czyli na N - wybacz nie doczytałam.

na N kojarzymi się tylko Neverwinter Nights.

A jeśli bonus do gry sieciowej jest na N, to strzelam że to NosTale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...