Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxRoniNxXx

[PLAY]Połączenie z internetem nie jest stabilne.

Polecane posty

Witam.

Primo: nie wiem czy w dobrym dziale zakładam, więc jeśli nie to proszę moderatora o ew. przeniesienie.

Dobra, teraz do rzeczy: mam problem z paroma rzeczami.

Po pierwsze: internet z Play sam rozłącza się po jakimś czasie chociaż zasięg jest. Nie wiem co z tym zrobić, szukałem troche, ale nie znalazłem nic.

Po drugie: komputer wyłącza się (chociaż nie wiem czy można to tak nazwać, bo "chodzi", a dioda świecie się raz na czerwono raz na niebiesko). Żeby uruchomić znowu muszę odłączyć od prądu, podłączyć i znowu włączyć, bo ani resetowanie ani nic nie pomaga. Podejrzewam, że chodzi o jakieś oszczędzanie energii albo coś takiego. Pogrzebałem w ustawieniach i powyłączałem niektóre ustawienia, ale nie wiem czy to pomoże.

Ogólnie to chodzi o to, że chciałem sobie komputer zostawić na noc żeby ściągnąc dwunastogigową "aktualizację" do Shoguna 2, ale jak widać i komputer i internet robią wszystko żebym nie pograł...

Nie wiem co tu jeszcze napisać, co jest potrzebne do zdiagnozowania problemu, więc najlepiej piszcie. Z góry dzięki.

pzdr.

Przeniosłem do działu sieciowego. Na przyszłość lepiej nazywaj tematy (tak, aby ich nazwa sugerowała istotę problemu). - Hakken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...