Skocz do zawartości
RoZy

Gothic (seria) v.2

Polecane posty

Ja całe 4 razy. :P (:

Nie powiem jak pierwszy raz ruszyłem G2+NK miałem ochotę użyć kodów szczególnie

w Jarkendarze.

Jednak po zrobieniu większości zadań pobocznych i zdobyciu, doświadczenia

było już znacznie łatwiej.

Edytowano przez eddy1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nigdy nie mogłem przejść bez kodów :( Dlatego teraz zainstalowałem G2+NK i teraz staram się bez cheatów, żadnych. Weźcie trzymajcie kciuki. :) Ale w NK smoki dobijają bo im się życię odnawia :( Ale nie wiem jak można smoka pokonać on mnie zawsze na raz czy dwa miał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam grania pierwszy raz z kodami. W Obliviona właśnie pierwszy raz ukończyłem z kodami, a jak chciałem bez kodów to nawet na najłatwiejszym jest trudno.

No właśnie ja już na kodach przeszedłem, a teraz bez próbuję. A i mam pytanie, która gildia najlepsza do grania bez kodów? Paladyni, Najemnicy, czy Magowie Ognia? Proszę o szybką odpowiedź bo muszę ją w grze podjąć teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy przeszedłem Noc Kruka bez kodów. Wcale nie jest trudno, ale na pewno lepiej niż w podstawce, która IMO jest o wiele za łatwa.

Bimbrownia jest w lesie niedaleko słonecznego kręgu i kamiennego kręgu gdzie znajdował się kawałek ornamentu. Aby się tam dostać potrzebny jest łój kretoszczura - do nabycia u Martina w dzielnicy portowej.

Edytowano przez NVY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, magiem strasznie ciężko jest uciułać na początku- bo dochodzi jeszcze wydatek w postaci mikstur many, które jako wojownika nic cię nie obchodzą no i oczywiście trzeba posiłkować się zwojami, żeby móc skutecznie atakować (po coś w końcu ładujemy w tą manę nie?)- te, jakby nie było, też się wyczerpują- nie to co mieczyk ;]. Ale gdy tylko przesiądziesz się na runy- to klękajcie orkowie. Idzie jak po maśle, mówię ci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. Na początku przechodziłem paladynem, żeby się z grą zapoznać. Najemnikiem było nieco trudniej, ale ciekawiej. Nastepnie wybrałem maga i tu juz była poprzeczka wysoka. Mimo że ukończyłem grę chyba z sześć razy to i tak jeszcze w nią pogrywam. Wykonuję wszelkie poboczne zadania oraz przeszukuję różne zakątki krainy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jazda magiem jest w 5 rozdziale gdy mamy szósty krąg. Warto wtedy wybrać się do Górniczej Doliny bodajze do Wieży Demonów. Można tam znależć wiele potężnych run. Tylko dokładnie nie wiem czy to tam bo znalazł je mój kumpel. Ja ich nie mogłem używać bo byłem najemnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię, ale dodatek do dwójki znacznie ułatwia przyjęcie do magów(nie musisz wykonywać zadania z owcą). Co do kasy, to przed wykonaniem questa o przyjeciu do magów, warto zostać czeladnikiem u myśliwego w khorinis(nie pamiętam imienia). Dzięki niemu nie będziesz miał poważniejszych braków w kasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...