Skocz do zawartości
RoZy

Gothic (seria) v.2

Polecane posty

Był już chyba kiedyś wstawiony tu link do tej video prezentacji Świtu Bugów, choć mogę się mylić. Do tego czasu nie mogę pojąć jak można tak oszukiwać graczy! Ciekawe gdzie jest ta lepsza optymalizacja i ciekawe questy. Na pewno nie w tym dodatku. Natomiast jedna rzecz mnie wręcz rozłożyła=> system walki lepszy niż w grach akcji! buhahahahahhaha... No walki są rzeczywiście bardzo dynamiczne, gdy po ciągłym naparzaniu lewym przyciskiem myszy przychodzi chwila, gdy ty i przeciwnik stoicie sobie w miejscu jak banda debili, bo właśnie skończyła się wytrzymałość.

Edytowano przez smd87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby zobaczyć liczne wspomniane udoskonalenia owej walki względem Gothic 3, to trzeba chyba napić się jakiegoś niekoniecznie bezalkoholowego trunku niewiadomego pochodzenia. No bo na trzeźwo jakichkolwiek usprawnień nie zauważyłem.

Edytowano przez brusque
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łatwo takie coś zmontować. Wystarczy "wyciąć" przerwę w płynności. Zresztą w najnowszej wersji ZB takie zwieszki zdarzają się raz na pół godziny maksymalnie. Inna sprawa że wideorecenzja była pisana dla wersji premierowej, która tnie równo...

ZB miał niewykorzystany potencjał. Rozpoczęli kilka ciekawych pomysłów, ale ich nie dokończyli.

Np

motyw z Okiem Innosa

. Wydawac by się mogło że to zapowiedź czegoś poważnego, a kończy się tylko na tym że dostajemy do ekwipunku bezwartościową błyskotkę, która nie gra żadnej roli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ,jestem starym fanem goty..... ale tylko do ????...... trójki nietety ,Zmierzch Bogów to porach jak mogli zrobić coś tak DZIURAWEGO , niedokończonego , skręconego to jest profanacja kochani.Ciekawym co będzie z czwórką? jedynka i dwójka ok ,trójka straciła nieco klimat i nogi bolały mnie od deptania kilometrów no i ciągły brak tego czegoś ale w ostatecznym rozrachunku spoko .taaaaaaa tylko jak zapodałem Z.B. TO UMARŁEM .Po kiego oddali to innym i wyszło inne .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien nie żyć, ale nie powinieneś go znaleźć, bo powinien leżeć poza mapą. :smile: Saturas jest w Jarkendarze, a jego zbędną postać z Khorinis wyrzucono. Silnik gry nie pozwala na przerzucanie postaci miedzy światami, każdy świat ma własnego Saturasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic to absolutnie świetna seria. Dwie pierwsze części mimo że postarzały sie graficznie, potrafią przyciągnąć klimatem. Dwójke przeszedłem chyba z pięć razy i nadal nie mam jej dosyć. A co do G3 to stracił jednak ten srogi klimat który tak uwielbiam. Ale i tak gra mi się w niego przyjemnie. Najlepiej podoba mi się Nordmar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...