Skocz do zawartości

Magic:The Gathering


Polecane posty

Magic:The Gathering gra ktora wyszła już dość dawno. Przypuszczam dlatego ze gra jest juz darmowa jednak mimo ze szukalem przez dlugi czas w googlach nie znalazlem jakiesc strony z ktorej mozna to sciagac. Dlatego prosilbym jesli jest to gra darmowa, i ktos wie skad mozna ja pobrac, o link. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam orginal wraz z dodatkami z przed wiekow z jakiejs gazety. ktos wie jak to odpalic na nowoczesnym kompie tak zeby predkosc gry nie urywala glowy i zeby dalo sie sensownei pograc? Dzieki za jakies sugestie

Ja bym tam radził rzucić tą płytę w wszystkie diabły i zaopatrzyć się w karty, frajda kilkanaście razy większa z gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam orginal wraz z dodatkami z przed wiekow z jakiejs gazety. ktos wie jak to odpalic na nowoczesnym kompie tak zeby predkosc gry nie urywala glowy i zeby dalo sie sensownei pograc? Dzieki za jakies sugestie

Po pierwsze potrzebujesz patcha Manalink(najnowsza wersja to 2.0) .

Następnie podążać według tej instrukcji:

Below are the instructions for fixing this game on Windows XP provided by Oleg V. Bobryshev using the Application Compatibility Toolkit. If you find them too complex, you may simply install Oleg's own pre-configured fix: MagicGatheringFix.rar, after first installing the Microsoft Application Compatibility Toolkit! Please note, Oleg's fix sets your resolution to 800x600 for this application, but you may edit it up to 1024x768 as described below under "Screen Resolution Warning!".

1. Download the Microsoft Application Compatibility Toolkit (available from microsoft.com, shortcut: English Download, December 2006). Install it.

2. Run Compatibility Administrator Tool.

3. In "Custom Databases" add new fix (button "Fix" on panel). Now you must fill in all fix properties.

* Page "Program information". Here you must enter name of fix (it can be anything. MtG, for example :)) And main program file location (Shalandar.exe file. F:\My\Magic\Program\Shalandar.exe, for example). Press "Next" after each step done.

* Page "Compatibility modes". Select "None".

* Page "Compatibility fixes". Select only one fix: "NoGdiBatching".

* Page "Matching information". Append here all program executables: button "Add". Then you must select all files one by one: Deck.exe, Magic.exe, Manalink.exe (and Duel.exe if present). Notice, that you can add only one file per time, so you must repeat this step three times (or four times if Duel.exe is present).

* Press "Done" ? and you are finished creation of fix! :) But for it work it must be installed.

4. Save your database (button "Save" on panel).

5. Select "Install" from "File" menu or from right click menu for your database.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nomad13

Nie masz czasem Duels of the Planeswalkers z ŚGK 09/2001? Jeśli tak, to prosiłbym Cię o pewną rzecz - policz za pomocą np. CDChecka sumy kontrolne (np. md5) dla wszystkich plików na płytce i wrzuć je gdzieś w formie pliku albo tekstu (w tagach cytatu lub kodu). Moja płytka miała przedwczoraj niemiła przygodę (patrz foto) i mimo, że udało mi się ją skopiować, nie mam 100% pewności, że wszystkie pliki przegrały się prawidłowo.

plytaft0.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...