Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

topik77

WOT kody

Polecane posty

@topik77

A kojarzysz te reklamy w TV, gdzie banki zapewniaja, ze zwracaja na konto X% z zakupow robionych karta, albo placa za Ciebie zakupy? Ladnie tak i milo z ich strony, nieprawdaz? Tyle tylko, ze jak juz zapoznasz sie blizej z oferta takiej "promocji" (a do tego potrzeba poszperac na forach w internecie i/lub zapoznac sie dokladnie z regulaminem oferty) to sie okazuje, ze owszem, klient zyskuje, ale niewiele, bo wszystkie te bonusy sa oblozone limitami, a przy okazji wymagane sa dodatkowe oplaty za prowadzenie konta itd. Kto nie doczyta i sie na to od razu rzuci (w koncu to swietna oferta, mozna cos zyskac na skroty, YEAH!!!), to pozniej ma niezla niespodzianke.

CDA daje w cenie pisma kody na dodatkowego golda w WoT - i to wlasnie dostales. To, ze te kody sie nie sumuja, nie bylo juz napisane - sam wyciagnales taki wniosek, ale przy okazji nie upewniles sie, czy Twoje zalozenie jest zgodne z prawda, czy tez nie.

A jesli inernet masz tylko u swej ksiegowej, to powiem tylko, ze czas albo isc do domu, albo sie wylogowac i zapalic swiece oraz otworzyc szampana.

Smuggler at his best! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby już więcej niejasności nie było

! 1 kod działa tylko na 1 konto !

spam.gif

Btw.

Annuntio vobis gaudium magnum: numer urodzinowy bardzo fajny, naprawdę warto było kupić :) Niestety kod poszedł dla taty, ale dzięki uprzejmości jednego z forumowiczów i ja mogłem się z niego cieszyć klaszcze.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadza sie to do jednego - zanim wylozysz kase, pomysl, sprawdz, czy na pewno jest tak, jak ci sie wydaje.

I przyklad z bankiem akurat calkiem na miejscu, z ta subtelna roznica, ze my nie dostawialismy nigdzie (*) i dopiskow drobnym druczkiem, ze "ale tak naprawde to 300 golda w osmiu ratac po 50 co miesiac".

Nigdzie nie bylo napisane, ze jeden kod na jedno konto. Fakt. Z drugiej strony nigdzie tez nie bylo napisane, ze kody mozna laczyc To tez fakt. To, ze tak zinterpretowales te informacje, to chyba nie nasza wina - w razie watpliwosci lepiej zapytac. A jak widze czas na to jednak zdecydowanie miales, dostep do netu tez,wiec "twoj argument jest inwalida".

I moze na tym juz to uzalanie sie zakonczmy, bo chyba nic nowego ta dyskusja nie wniesie. Nie cieszy mnie, ze czujesz sie "naciagniety" ale mleko sie rozlalo (no chyba, ze sprobujesz zwrocic CDA - jesli nienaruszone, to moze ci przyjma?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Podsumowując odpowiedzi Smugglera - jak pisałem na początku - sam jesteś sobie winny topik.

Niestety 1200 złota nie wystarczy nawet na T-25 - czołg premium V tieru. BTW skoro mówimy o pominiętych istotnych informacjach - jaka jest ważność tego kodu? Do kiedy można go wpisać, do 9 IV.2013 czy dłużej??

@@@Bylo juz to pare razy powiedzianie, moj ty zlosliwcu niewprawny - mozna je aktywowac do 1.08,2013 {Smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to tak tłumaczył :

CDA przekazało czytelnikom kod to WoT które Wargaming ma umieszczone w systemie jako promocja i z tego oto powodu kod pasuje tylko 1 na 1 konto:

Kolejna sprawa fani wota maja swoje fora gdzie już dziś od rana trąbią o kodach które dostali w CDA i że kody można wpisac tylko raz .

Ja też bym chciał kod.

Ale taniej kupić CDA i mieć czym w piecu palić(żart) niż odkupic z niewiadomego żródła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie użala, że mu kod nie działa ? Dziwne :P

Moim zdaniem, cda specjalnie nie poinformowało, że kody są jednorazowe. Przecież przeciętny czytelnik kupuje 5 numerów cda, co miesiąc. Gdyby napisali, że kody są jednorazowe, to sprzedaż spadłą by o 80%. Far Cry 2 da radę 5 razy zainstalować na jednym kompie, ale 5 kodów wpisać niestety nie da rady. Z tymi kodami, to nie jedyny grzech cda. Na folii nie jest napisane, że czasopismo jest pisane brailem. Jak to sobie wyobrażacie ? Poza tym, większość czytelników, którzy kupili cda raduje się w duszy, że kupili fajną gazetę.... a potem wchodzą na forum i dowiadują się, że to miesięcznik. Ładnie to tak robić czytelników w balona ?

Btw. Ktoś pisał, że za 1200 golda nie kupi nawet t25. Na pojazdy premium do 5 tieru raz na jakiś czas organizowane są wyprzedaże starych roczników. Wtedy da radę kupić trochę złomu za 50% ceny rynkowej, więc t-25 może wyhaczysz ;)

Jakby do CDA dali kod na 10 000golda, to byś narzekał, że za to nie kupisz nawet t34 ? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grales w ME? Tam jest taka rasa (Hanarianie bodaj), ktorzy przy kazdej wypowiedzi na wszelki wypadek podaja ze tak powiem "intencje" w jakiej jest wypowiedziana (zart, zlosc, itd). Moze wez z nich przyklad? smile_prosty.gif

No nie żebym się czepiała ale to akurat elkorzy (elkorowie?) byli. Niepewność. Czy Smuggler na pewno uważał grając w ME? tongue_prosty.gif

Arogancja. Nie jestem jakims freakiem, zeby kuc na pamiec rasy w jakiejs grze,,, :P {smg]

Ale ludzie, wydawać 48 czy 80zł tylko po to żeby dostać trochę więcej czegoś, co sami możemy uzbierać, to już przegięcie jest imho...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden ze sposobów, drugi sposób to zapakować płytki w platykową kopertę z zaprasowanymi brzegami. Dodatkowe koszty i niezależne od redakcji ale coraz częściej zdarza się że wydajemy pieniądzę na towar który okazuje się wykorzystany bo jacyś gówniarze w galerii handlowej, salonie prasowym spisali kody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przed zakupem pytac. Albo otworzyc pierwszy zakupiony egz. poczytac opis i wtedy podjac decyzje co do zakupu nastepnych...

Przyznał byś że daliście ciała nie drukując informacji a nie zwalał odpowiedzialności na czytelników.

Uwaga - kawa w kubku jest goraca i nie nalezy jej uzywac do mycia twarzy. :)

Ja rozumiem że jest mnóstwo ludzi którzy nie mogą się doczekać aż przejrzą zawartość nowego numeru ale podejrzewam że większość normalnych ludzi po prostu czyta co jest na opakowaniu (tak jak ja) a do lektury zabiera się w domu. Fora nie każdy przegląda a pomimo że gram w klanie i jest tam sporo ludzi nie obiło mi się o uszy że wychodzi numer z kodami o czym dowiedziałem się kupując nowy numer. Nie boli mnie to że wydałem tą kasę bo bez problemów to odsprzedam znajomym a nawet jeśli nie to mnie raczej stać. Istotne jest to że ktoś kogo na to nie stać mógł popełnić ten sam błąd tylko dlatego że informacji zabrakło z waszej strony. Kody dołączaliście do magazyny nie do forum więc tłumaczenie że info było jest niepoważne.

Po prostu dla nas bylo to tak oczywiste, ze nie wpadlismy na to, ze ktos to inaczej zinterpretuje. Nauczeni doswiadczeniem nastepnym razem niewatpliwie zamiescimy informacje tego rodzaju. Nawet jesli problemy tego rodzaju co twoje mialo jak na razie chyba2-3 ludzi (przynajmniej o tylu wiem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie, wydawać 48 czy 80zł tylko po to żeby dostać trochę więcej czegoś, co sami możemy uzbierać, to już przegięcie jest imho...
Może i racja, ale nie do końca. Bo za owego golda, można nabyć np. czołgi premium, które nie są dostępne za "walutę darmową otrzymywaną za granie".

topik77. Wyluzuj już. Skoro Cie stać i na tym nie straciłeś to sobie odpuść. Redakcja nie ma obowiązku informowania o wszystkim na okładce i nie poinformowała o tym, że jeden kod działa na jedno konto, tak samo jak nie informuje o wymaganiach sprzętowych gier, czy milionach innych rzeczy o których gracze mogli chcieć by wiedzieć przed kupieniem pisma.

CDA Cię nie wprowadziło w błąd, bo nigdzie nie było napisane, że można wpisać kilka kodów na jedno konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naturalnie rozumiem Topika, ale z drugiej strony nie moze tez uwazac, ze to MY mamy myslec za NIEGO. Ja zanim inwestuje swoja kase to sprawdzam, czytam, weryfikuje, nie bazujac tylko na tym, co np. pisze w prospekcie banku. Bo to MOJA kasa wiec w moim interesie jest trzy razy pomyslec i sprawdzic, zanim ja wydam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - kawa w kubku jest goraca i nie nalezy jej uzywac do mycia twarzy. smile_prosty.gif

Kupowanie kodu w magazynie nie jest tak samo oczywiste tym bardziej że już bywało że kody się sumowały. Ja, znając wasze pismo, spodziewał bym się raczej miłej niespodzianki wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie kodu w magazynie nie jest tak samo oczywiste tym bardziej że już bywało że kody się sumowały. Ja, znając wasze pismo, spodziewał bym się raczej miłej niespodzianki wink_prosty.gif

Kody sumowaly sie TYLKO RAZ i potem Wargaming zmadrzal, niestety. Od tej pory juz nie daje takiej mozliwosci, a szkoda, nie powiem, bo na pewno dobrze by to nam na sprzedaz pisma zrobilo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...