Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

topik77

WOT kody

Polecane posty

Chciałeś zaoszczędzić to za pazerność zapłacisz. Wystarczyło doczytać i ruszyć trochę mózgownicą. Jaki interes zrobiłby Wargaming jakby sprzedawał gold o równowartości 25 PLN za 16 PLN (pomijając, że dochodzi do tego czasopismo i pełniaki) ? Naprawdę, myślenie nie boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topic77 jest oczywiście sam sobie winien. Trzeba czytać całe Forum Actionum. To że w opisie tego numeru na stronie głównej nie ma informacji o jednorazowości, oraz że w temacie "Pełne wersje w CDA 4/13" i "CDA 4/13 zawartość" w pierwszych postach Ghosta i Smugglera nie jest napisane, że kody się nie sumują o niczym nie świadczy. Trzeba było czytać dalej i tam bystrzy forumowicze to odkrywają. Oskarżanie CDA o oszustwo jest złe. Nasze kochane pismo nie stosuje takich sztuczek wobec swoich czytelników, których bardzo ceni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topic77 jest oczywiście sam sobie winien. Trzeba czytać całe Forum Actionum. To że w opisie tego numeru na stronie głównej nie ma informacji o jednorazowości, oraz że w temacie "Pełne wersje w CDA 4/13" i "CDA 4/13 zawartość" w pierwszych postach Ghosta i Smugglera nie jest napisane, że kody się nie sumują o niczym nie świadczy. Trzeba było czytać dalej i tam bystrzy forumowicze to odkrywają. Oskarżanie CDA o oszustwo jest złe. Nasze kochane pismo nie stosuje takich sztuczek wobec swoich czytelników, których bardzo ceni.

Masz watpliwosci? Zapytaj. Wczesniej jak wiadomo WSZYSTKIE kody byly "laczone", wiec i o pomylke nietrudno.

Poza tym nasze kody sie lacza - jak jestes poczatkujacym to potem mozesz "dolozyc" kod dla posiadajacego konto. Informacja typu "kody sie nie lacza" tez moglaby ich wprowadzac w blad.

A mam ktos ten kod moze??????

A po polsku mozna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide o zaklad, ze przez forum i komentarze do newsow przewinie sie fala blagan o kod na golda, czesto od ludzi, ktorzy tylko po to zaloza profil. W koncu zebranie jest o wiele tansze od kupienia CDA...

Edit:

@down

I wlasnie o to mi chodzilo...

Edit #2:

Dzieki Smuggler. Mimo calej mojej empatii do innych ludzi forumowe swiezaki piszace "pan da" sa zalosne. Do mojego lokalnego kiosku nowy numer CDA trafi dopiero za tydzien. W WoTa nie gram. Jesli ktos jest stalym i aktywnym bywalcem forum, ale z sobie tylko znanych powodow najnowszego CDA nie kupi, moge takiej osobie odstapic moj kod, po uprzednim otrzymaniu prosby w PM oczywiscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie wlasnie posty beda usuwane; sepiacym o kod jednopostowcom - stanowcze NIE.

Contial - nie dosc, ze zamiesciles taki post, to jeszcze raportujesz moderatorowi jego wlasne dzialanie. Bardzo madrze robisz.puknijsie.gif

...i po moich uwagach tu i na priv bezczelnie wrzucasz jeszcze raz ten sam post. OK. Moderacja postow na 14 dni.

A przy recydywie - baniaczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO brak informacji, że "jedno konto = jeden kod" wprowadził jeszcze więcej zamieszania. Tym bardziej właśnie, że kody konkurencji (w zeszłym roku) nie miały tego ograniczenia. Ja uważam, że moglibyście zedytować opis CDA na stronie głównej i tu w temacie na forum i wyraźnie napisać o jednorazowości kodu. Jeśli się mylę to pokornie przepraszam, bo wiadomo, że wy zawsze macie rację i chcecie dla nas czytelników jak najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zedytowac faktycznie mozna, why not.

Ten wysilony sarkazm sobie podaruj, zdecydowanie wole cie kiedy nie starasz sie byc zlosliwy na sile, bo widac ze sie meczysz i my tez. Z tym to sie trzeba po prostu urodzic.

PS. Zlosliwie powiem tylko, ze 95% ludzi i tak

a) nie przeczyta

b) jak przeczyta, to nie zrozumie

c) jak zrozumie, to zapomni (*)

(*) St. Lem o uzytkownikach internetu, Tadam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Zapomniales, ze 95% Polakow urodzilo sie z zakodowanym w genach kombinatorstwem i zamilowaniem do osiagania celu na skroty?

Czasem to jest nasza zaleta (do tej pory pamietam jak praktycznie cala dostepna w sklepach srajtasma pojechala na wycieczke do owczesnego Zwiazku Radzieckiego i dziadek zamiast latac po miescie w jej poszukiwaniu i stac w dluuugich kolejkach, usiadl i zaczal ciac na mniejsze kawalki Trybune Ludu... ;)), a czasem wada. Kombinowanie ludzie maja we krwi, ale jak widac po tych nieszczesnych kodach do WoT dosc latwo jest przekombinowac. Oby tylko starczylo dla mnie tego wydania CDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale co to za kombinatorstwo? Wypuszczono na rynek 130 tyś kodów na 1200 złota WoT za które już zapłacono Wargamingowi. Więc co kogo obchodzi ile kont zostanie zasilone tym złotem? Też myślałem o więcej niż jednym egzemplarzu, gdyż miesiąc konta premium kosztuje 2500 zł a dobre czołgi premium - 5-5-7 tyś złota. Dlatego zrozumiała jest chęć zakupu "na zapas". Od 23 lat nie jest to zakazane.

SMG ja nie jestem złośliwy tylko uprzejmy. Powiedziałeś, że wg ciebie tylko narzekam i masz dość moich krytycznych uwag. To chcę pokazać, że wcale tak nie jest. Twoje powtórzenie cytatu z najnowszego AR jest dobre. A skoro ty tak możesz, to ja też sobie pozwolę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale co to za kombinatorstwo? Wypuszczono na rynek 130 tyś kodów na 1200 złota WoT za które już zapłacono Wargamingowi. Więc co kogo obchodzi ile kont zostanie zasilone tym złotem?

Np. Wargamingowi? Bo moze on chce zeby jak najwiecej ludzi gralo w gre i zakladalo konta, wiec woli 100x 1 konto z 1200 golda niz zeby 1 gracz mial 120.000 zlota w efekcie? Tak ciezko to pojac? Raz dali "laczace sie" kody i najwyrazniej szybko i mocno pukneli sie w glowe, ze DLA NICH to zaden biznes w tym momencie. I sie skonczylo.

SMG ja nie jestem złośliwy tylko uprzejmy.

Grales w ME? Tam jest taka rasa (Hanarianie bodaj), ktorzy przy kazdej wypowiedzi na wszelki wypadek podaja ze tak powiem "intencje" w jakiej jest wypowiedziana (zart, zlosc, itd). Moze wez z nich przyklad? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, Hanarowie.

PS. A tu cytat z forum WoT

Stoję sobie w empiku obok mnie dwóch łebków na poziomie 1 klasy gimnazjum spisuje sobie "kody" z foliowego opakowania CD-Action. Kto ma jeszcze opakowanie niech zobaczy lol.gif

Jak ja kocham takich "madrych" cwaniaczkow...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie [chcialbys... Smg], z portalu usuwacie, z forum usuwacie, to gdzie mam napisać 'transakcję o kody'?

To nie byli tajemniczy "oni", tylko ja. Nie wywaliłem, tylko przeniosłem, bo napisałeś w złym miejscu. I polecam nieco melisy na uspokojenie. Swój post masz tu: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=208546&st=2640#entry3150955 - t3t

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje - pod kosciolem, albo jak ci nie pasuje, to mamy tez dzial o zupelnie nierozumialej nazwie "Targowisko".

A jak jeszcze raz uzyjesz tego zwrotu na poczatku to my cie tez - wy...walimy z forum tym razem dokumentnie. U nas obowiazuja bowiem nieco inne niz w gimnazujm zasady porozumiewania sie i rozmaite bluzgi nie dodaja rispektu, a wprost przeciwnie. Wprawdzie, znajac zycie, wpadles tu tylko posepic kody, no ale tak czy siak - ucz sie grzecznosci, przyda sie w zyciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler wie lepiej. Skoro wg niego piszę złośliwie to tak musi być. Kurczę a tak się staram by to znowu nie była moja wina, a jednak jest :(. Przepraszam cię SMG że moje posty są złośliwe wg ciebie. Nie to jest moją intencją.

A w sagę ME nie grałem bo ma tylko jedno zakończenie o 3 kolorkach. A jakie jest to poprawione, to nie wiem bo nic o nim nie było w papierowym CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyli znowu w fazie depresyjnej. chytry.gif

No i podziwiam cie, ze w momencie premiery pierwszego ME juz wiedziales, ze bedzie zrabane zakonczenie i nie grales w calosc. Losta tez pewnie nie ogladales, bo wiedziales od razu, ze 6-ty sezon bedzie mial rozczarowujacy final. Zdolniacha, powinienes byc zamiast wroza Macieja gwiazda TV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...