Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milan123

Tablet GoClever A73

Polecane posty

Witam! Od razu mówię, że nie wiem czy dobry dział, jeżeli zły to przepraszam i proszę o przeniesienie. Jak w temacie, potrzebuje tabletu do internetu, ebook, filmów i czasem gier. Z okazji tego, że nie chce na niego wydawać kroci, to poszukuje czegoś taniego. Moja uwagę przykuł właśnie GoClever, chciałbym spytać o opinie bardziej rozeznanych użytkowników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego tab'a. Cóż mogę o nim powiedzieć. Wyświetlacz nie oszukujmy się, ale dobry to on nie jest. Czasami przymuli, również przy przeglądaniu internetu. Z baterią jest różnie, ale u mnie przy przeglądaniu WWW, graniu czy oglądaniu filmów trzyma ok. 6 godzin. Są problemy z Google Play tzn. tablet nie jest kompatybilny z dużą ilością aplikacji, jednak jest pewien sposób na zmianę modelu w pewnym pliku. Co do gier to np: GTA 3 czy Vice City po wywaleniu dźwięku działa płynnie tylko miejscami zamuli. Co ciekawe tablet jest fabrycznie zrootowany co pozawala na ingerencję w system czy np. podkręcanie procesora. Coś więcej chcesz wiedzieć ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...