Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matrix1994

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 - gra przez lan

Polecane posty

Witam !

Mam pewien problem dotyczący gry wieloosobowej w grze WŁADCA PIERŚCIENI BITWA O ŚRÓDZIEMIE 2 (ORYGINALNA) reflex10.gif

Mój problem polega na tym iż chciałem zagrać z bratem w daną grę przez LAN mam do tego celu switcha, wszystko dobrze podpiąłem jest ok komputery się widzą, ale gdy załączamy grę i obojętnie który z nas tworzy grę nie widzimy się.

Przeszukiwałem już chyba całe google i nic nie znalazłem, próbowałem przez hamachi, zmieniałem protokół internetowy w wersji 4 TCP/IPv4 wyłączyłem zaporę systemu i też nic nie dało, nie wiem co jest z tym grane...

Mamy takie same klucze (CD-KEY) ale to nie powinno mieć wpływu na grę przez LAN.

Gdyby ktoś mi pomógł byłbym bardzo wdzięczny.

Aha zapomniałem dodać że laptop i komputer stacjonarny który posiadam mają wgrany system WINDOWS 7 Ultimate.

Pozdrawiam matrix 1994

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli próbujesz aby takie same kopie gry (tzn. z takim samym kluczem) "widziały się" wzajemnie, to może się to nie udać. Nie jestem pewien, ale to właśnie może być przyczyną - EA mogło jakoś zabezpieczyć LOTR:BFM2 na taką okoliczność... Sam jednak nigdy tego ie próbowałem (poza Quake III - działało), więc może niech ktoś jeszcze się wypowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...