Jump to content
Ghost

Przecieki do CD-Action numer 04/2013 (urodzinowego)

Recommended Posts

W Teledysku tej piosenki jest pokazany film z Hitmanem (nie wiem jak się ten film nazywa nie oglądam telewizji tongue_prosty.gif)

Więc może któraś część Hitmana?

Już wszystkie części Hitmana były w CD-Action, prócz tej najnowszej, którą wątpię by dodali już na cover.

Może i być Hitman Rozgrzeszenie. Znana gra, premiera 20 listopada. Z tym teledyskiem też coś podejrzane... Hitman z tyłu głowy miał kod kreskowy. Może gdy się go przybliży to wychodzi ten kod co podał Ghost do podowiedzi... możliwe.

11+18=29 Tak sobie pomyślałem, że to rok 2029. Jest to niedaleka przyszłość. Kod, który został podany może oznacza jakieś hasło np. do komputera. Cezar mi nic nie mówi, ale myślę, że grą jest Hard Reset smile_prosty.gif

@EDIT: Cezar może oznacza sławę, a z tego co wiem Hard Reset w Polsce był sławny.

Edited by Ponkolo

11 i 18 dają 1118 czyli uworzenie zakonu teplariuszy , idąc tropem z hitmanem hitman to zabójca , czyli asasyn , szyfrem który obsługuje wszystkie podane znaki w zagadce jest "American Standard Code for Information Interchange" w skrócie ASCII , skrót przypomina assassin's creed 2 , którego fabuła związana jest z templariuszami

Czy ktoś próbował szyfru Cezara na znakach ASCII?

Przesuwanie najpierw o 11 a potem o 18 jest równoważne przesunięciu o 29.

Wychodzi:

11 l+eGec?Z?smile_prosty.gif

18 e$^@^V8S83"

29 ZS5SK-H-(

Edited by Fermin

skrót przypomina assassin's creed 2 , którego fabuła związana jest z templariuszami

Jeżeli w CD-A byłaby już gra z serii AC to "jedynka" ;]

Świetnie sobie radzimy, ale... można by prosić o PORZĄDNĄ podpowiedź? tongue_prosty.gif Bardzo jej potrzebujemy, bo ciągle błądzimy wokół jednego confused_prosty.gif

Edited by DarthMetalus

11 razy 18 daje 198 - może to wskazówka

198 numer CDA - może w nim jest recencja owej gry

Teraz to dolałeś oliwy. Jak zobaczą, że recenzowany były Skyrim, MW3 I BF3, to zaspamują nas swoim koncertem życzeń.

Choć na starszego brata tego pierwszego czyli Obliviona w GOTY bym nie narzekał ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...