Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 04/2013 (urodzinowego)

Polecane posty

Ja po prostu wpisałem w6pRphJeJE4#! do tego odkodowywacza i wyszło mi "tmome gbgb". GB kojarzy mi się z Grzegorzem Biedakiem, ale to chyba nie ma związku tongue_prosty.gif

Wynik ten kojarzy mi się z Tomb Raider Ultimate, skoro na dniach jest premiera nowej gry z tej serii... to kto wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Ghost pisał na początku, że zagadka składa się z kilku etapów.. Nawet jeśli podążanie "tropem Cezara" jest właściwe, to nie da nam od razu tytułu gry smile_prosty.gif

@nerv0 w każdym z Twoich wyników jeden znak występuje dwukrotnie obok siebie.. Może to coś oznacza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest zagadka z wieloma etapami, więc zamiast spamować tym co wam się wydaje, albo o czym marzycie, to może po prostu się nie odzywajcie, albo spróbujcie rozwiązywać zagadkę.

EDIT: Człowiek napisze krótkiego posta, a tu się międzyczasie pojawia 5 o podobnej treści:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Probowałem coś z datą 18 listopada (premiery gier) ale nie pasuje AC bo Revelation nie działo się w Rzymie więc odpada. Jak dopisałem Cezar to wyszło 25-lecie pracy Cezarego Pazury</p> pamiętajmy ze to ma nas doprowadzić do kolejnej podpowiedzi. Rozszyfrowywanie cezarem też nic sensownego nie dało :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...