Skocz do zawartości

Polecane posty

Grał w grę i napisał, że mu się spodobała: "Będzie to tytuł mogący konkurować z najlepszymi. Już na tym poziomie prac prezentuje się imponująco".
Powiem tak, widziałeś kiedyś pesymistyczną zapowiedź? A również Q (o ile mi pamięć nie szwankuje) pisał, że Frater jest konkurencją dla Titan Quest'a. W betateście. Oczywiście nie przekreślam tej gry z góry, ale też nie jestem hurra optymistą. Wierzę w They'a, o czym niejednokrotnie tu pisałem. A reszta userów biorących udział w tej polemice również IMO nie przekreśla tej gry (wnioskując z postów). No, może Woody jest sceptycznie nastawiony.... i bardzo dobrze, bynajmniej można podyskutować!
Mówicie, że grafika jest słaba - też kompletnie nie wiem dlaczego !!!.
Szczerze powiedziawszy, ze screenów i filmików/ trailerów które teraz są dostępne nic specjalnego się nie zapowiada. Ale biorę poprawkę na to, że"

a) to co teraz możemy oglądać pochodzi z GC, tak więc jakby nie było sprzed ok 6 miesięcy

B) gra się ciągle rozwija i to co teraz jest na 99,9% się zmieni.

Albo Twoja opinia pochodzi tylko z analizy postów Woody'ego, albo masz niewąskie problemy ze zrozumieniem treści pozostałych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Skreślić grę już na początku, bo wiadomo przecież, że nie dorówna crysisowi.

Otóż to - trzeba zwyczajnie dać They więcej czasu...A wtedy IMO nie zawiedziemy się na tej produkcji.

Mówicie, że grafika jest słaba - też kompletnie nie wiem dlaczego!!!

Dokładnie. Grafika They nie jest słaba, jest po prostu z utrzymana w innym klimacie...Niż choćby najnowsza produkcja Cryteku. They przypomina trochę gry oparte na silniku najnowszego Unreala. I pewnie w te klimaty będzie celował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Skreślić grę już na początku, bo wiadomo przecież, że nie dorówna crysisowi. Ale nie ma co się przejmować, z wiedźminem było podobnie.

Poczułem, że w głównej mierze do mnie były skierowane te słowa :wink: . A więc czytaj ze zrozumieniem, ja nie skreślam tej gry, ja po prostu na razie spodziewam się średniaka. Dlaczego tylko średniaka? Po prostu nie uwierzyłem w słowa Metropolis. Bardzo będę się cieszył, jeżeli gra będzie lepsza i odniesie sukces na miarę Wiedźmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Grafika They nie jest słaba, jest po prostu z utrzymana w innym klimacie...Niż choćby najnowsza produkcja Cryteku. They przypomina trochę gry oparte na silniku najnowszego Unreala. I pewnie w te klimaty będzie celował.
Tu bym polemizował. Nawet uwzględniając odmienne style architektoniczne i klimaty między Theyem, a Crysisem, to jednak widać, że póki co grafika naszej rodzimej produkcji jednak trochę odstaje. Tak jak techlandowski Call of Juarez kopał zadek Quakeowi 4, co było widać mimo kompletnie innej stylistyki, tak jak na razie dzieło Cryteka jeździ po produkcji Metro. Choć nie, nie jeździ, ponieważ nie można pobić czegoś, co póki co dla szerszego grona nie istnieje.

Powiem tak, porównując screeny, aktualny etap zaawansowania grafiki They'a raczej nie wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym polemizował. Nawet uwzględniając odmienne style architektoniczne i klimaty między Theyem, a Crysisem, to jednak widać, że póki co grafika naszej rodzimej produkcji trochę odstaje.

Masz sporo racji. Dlatego jeśli chodzi o grafikę, trzeba się wstrzymać z ocenami i dać zwyczajnie czas na dopracowanie samego silnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gwarantuje, ale imo na pewno pomaga. Choć jeżeli chodzi o produkcję gier do raczej CDP mógłby się uczyć od Metropolis.

Niby tak, Metropolis to jedna z najdłużej działających gier na rynku ale należy mieć też na uwadze, że żadna gra nie była hitem na miarę Wiedźmina. Co prawda, ich starsze gry takie jak Gorky 17 świetnie sprzedały się na wschodzie ale to, co innego.

Ich nowsze gry nie miały tyle szczęścia. Głównie dlatego, że poza granicami kraju ukazywało się z dużym opóźnieniem (nawet rocznym!), co objawiało się niskimi ocenami.

Metropolis stawia i na grafikę, i fabułę, czyli gra może równiej przyciągać interesującą historią, nie samą grafiką jak wypisują tu niektórzy..

I na nowe elementy w gameplay takie jak modyfikowanie broni. W grach tego typu modyfikacja broni kończyła się na dodaniu czegoś tam, co zwiększało nam jedynie celność czy siłę.

Screenshoty, które oglądacie w internecie pochodzą na długo przed podpisaniem umowy z CD Projekt. Większość z nich z targów GC więc od tego czasu mogło zajść wiele zmian.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 20:18, CormaC napisał:

Zgodnie z prosba zakladam temat poswiecony nowej grze studia Metropolis.

Powinno się zamknąć temat:

- gra nie wydana wręcz anulowana na wszystkie platformy

- likwidacja firmy w 2009 roku

- nie wiele wiadomo o IP

- nowe firma założona przez spadkobierców czyli 11 bit studio nie tworzy gier typu FPS.

- CD Projekt nie przywróci upadłej marki - zostałby zachwiany wizerunek

Jedynie rozgrywka wypłynęła:

 

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...