Skocz do zawartości
Bethezer

Assassin's Creed (seria)

Polecane posty

Wczoraj dostałem powiadomienie od sklepu że moje zamówienie jest do odebrania.

Zamawiałem Assassin's Creed Unity przed premierą w wersji Notre Dame no i faktycznie było, odpakowałem (wszystko cacy, naprawdę [beeep] wydanie) Instalacja gry trwała godzinę (5 płyt DVD) ale klucza na Uplay wpisać jeszcze nie mogę ;)

Mimo tego że jako jeden z nielicznych mam grę to i tak muszę czekać do premiery.

Też już ktoś posiada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim sklepie zamawiałeś jeśli można spytać? Ja osobiście zamawiałem w empiku, ale jeszcze nic nie wiadomo, kiedy dokładnie będą wysyłać..ale nie ukrywam, że jestem strasznie podekscytowany tą edycją (również zamawiałem Notre Dame- czyli jak corocznie średnia EK jest u mnie) tongue_prosty.gif

Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam pewne forum i jest bardzo ciekawie, wygląda ładnie, ale i działa katastrofalnie.

Maxed out (for testing purposes) with all the nVidia stuff.. I was barely above 30fps at all times. Sometimes it dropped into the 20s. (Sometimes it was also in the 40s though)

i7 2600k and GTX 780 @ 1080p with Vsync turned OFF.

Tekst z forum : http://www.neogaf.co...ad.php?t=930145

Są też screeny. Podajcie wasze konfigi i jak wam działa gra.

edit:

Możliwe że komuś pomoże, fix z forum nvidii:

https://forums.geforce.com/default/topic/714270/pc-games/-finally-assassins-creed-4-physx-performance-fix-/

Nie gram, nie mam swojej kopii, jeszcze mi 4 zalega na dysku, planuję ją przejść.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie opisać wygląd gry na konsolach? Pal licho wersję PC i kijową optymalizację, bo to było do przewidzenia. Ale jeśli ta gra wygląda jak na screenach i chodzi w 900p i 30 FPS na konsolach, to ja chyba zaraz umrę ze śmiechu. Czy w branży jest przyznawana może nagroda dla najbardziej bezczelnych producentów? Wiem kto by ją zgarnął w tym roku.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wielka premiera, a ja nie mogę się doczekać i zacząłem także patrzeć po benchmarkach.

NIE JEST TAK ŹLE :) . Gra chodzi na HD 5770 na średnich detalach, a są sygnały, że i na HD 7670M ktoś już ją testował. Ponoć na niskich detalach, ale płynnie. Czyżby... nadzieja dla mojego laptopa?

Przy okazji...Chciałem ukończyć sobie Black Flag w 100% przed premierą odsłony z Arno. Ale gra (notabene świetna, ale to NIE Asasyn) trzeba wykonać jeszcze i czekać na jeszcze z 3-4 rejsy floty, żeby zdobyć z Barcelony ostatnią mapę... A bez niej (sprawdzałem, bo chcę to zrobić szybko) się nie da wykopać skarbu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników neogafu napisał, że uruchomił grę na średnich detalach na GTX550Ti i i3 (nie wiem dokładnie na jakiej), a niektórzy piszą, że gra działa lepiej niż Black Flag. Więc ja bym się jeszcze wstrzymał z postawieniem krzyżyka na optymalizacji (ponoć nowe stery nvidii robią swoje, dwa Day-1-patche oraz wyłączenie w opcjach graficznych tych cieni (PCSS czy jak to tak się zwie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up To akurat było do przewidzenia. Wiadomo że multiplatformy jak już są robione, to pod konsole właśnie. Obecna generacja - no niestety - jest słaba, więc teraz będziemy mieć raczej do czynienia z dwoma sytuacjami:

a) zawyżone wymagania, ale gra będzie działać na słabszym sprzęcie, z racji "raw power" PeCetów, bo po prostu obecne current geny nie wyparły, ani nie zbliżyły się nawet mocą do mocy podzespołów PC w chwili ich premiery (too bad).

b) zawyżone wymagania, spowodowane wszelkimi "lockami" np. to co robi ostatnio seria CoD.

Czyli Ci którzy zainwestowali w swojego PieCa ok 2-3 tysiące w roku premiery konsol i później, mogą przez najbliższe lata spać spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie usunięto, po prostu wprowadzony został rozwój postaci z "drzewkami" umiejętności i to od Cb, czy chcesz mieć daną umiejętność, czy nie. W sumie - dobre rozwiązanie, bo np. takiego rzucania pieniędzmi czy pomocy 'grup' w ogóle nie używam. Ojjj, jeszcze trochę, jeszcze trochę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo na żadnym gejmpleju czy coś, nie widziałem żeby Arno walczył ukrytymi ostrzami (zawsze miecz/szpada/dzida/topór/MORGENSZTERN), a to ten styl walki mi najbardziej odpowiada już od AC1. A zabójstwa w biegu wg filmików co widziałem, wyglądają tak że Arno się zatrzymuje na tą chwilę, by obu przewrócić i jednego dobić, a potem biegnie dalej.

OFC ponawiam pytanie dotyczące Untiy i GTX650Ti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile ten filmik będzie pomocny, ale rzekomo gość tutaj gra w Unity na GTX 550Ti. Nie jest jednak podane reszta konfiguracji ani ustawione detale: http://www.youtube.c...h?v=AoXH8KH8_JA

Tutaj natomiast Polak gra na laptopie Lenovo Y580 w Full HD na GTX 660M, czyli karcie o wydajności na poziomie GTX 550Ti właśnie:

Gameplaye wprawdzie nie są na tej karcie konkretnej 650Ti, no ale może chociaż troszkę rozjaśni sytuację (przynajmniej na tę chwilę) tongue_prosty.gif

@down

Łap jeszcze filmik z testowania na Radeonie HD5770 i i5-4460

(średnie ustawienie detali). Edytowano przez MasterThief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda paskudnie, chodzi paskudnie. Nie popisało się Ubi, ale w sumie nie dziwi mnie to już wcale. Ubisoft spisałem na straty po ostatnich produkcjach, także... Przez chwilę się łudziłem, że może kupię nowego Assassina, ale po tym, co widzę... mój Radek HD7770 raczej sobie z tym nie da rady i ośmiowątkowy Xeon + 8GB RAM mu raczej nie pomogą, więc sobie odpuszczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... zawsze szanowałem Ubi za (do czasu W_D) dobrą optymalizację. Far Cry 3 zaskoczyło mnie niskimi wymaganiami. Po trailerach nie stwierdziłem, jakoby grafika w Unity była aż tak wymagająca. W głowie urodziła mi się myśl, że Ubi podało specyfikację, która minimalnie/zalecana jest do wyświetlania tak dużej ilości modeli.

Mogę wyposażyć się w next-genową wersję, jak i PC. W którą stronę iść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rozpłynęła się cała moja nadzieja na kolejnego porządnego Assassyna. Gra podobno działa kiepsko na konsolach, spadki nawet do 10 fpsów.

Do tego dochodzą jakieś chore mikro transakcje w grze, za która płacimy od 130zł(pc) do 250zł(konsole). Użytkownicy NeoGafu chcą bojkotować ubisoft....

#unitedagainstubisoft!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i nasuwają mi się słowa w usta " CO TO KUFA JEST ?!". Dlaczego bohater chodzi taki przygarbiony? dlaczego jak biega to wyglada jakby miał kija w d...e ? . Gra jest ładniejsza,ale nie na tyle by miała takie wymagania sprzętowe, szczerze to nie czuję w tej grze nextgena. Oj coś czuję że dopiero tą część zakupie jak będzie za 30-50 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...