Skocz do zawartości
Bethezer

Assassin's Creed (seria)

Polecane posty

Dostałem już swoją edycję Bukaniera (spore pudło, przy okazji. Nie spodziewałem się aż tak dużego pudła). Przystąpiłem do oglądania pudła w poszukiwaniu informacji o systemie operacyjnym. I coś przykuło moją uwagę. W wymaganiach o systemach było wspomniane, że obsługiwane wersje są 32 i 64 bitowe. Co prawda, było to wspomniane w nawiasie za Windows 8, ale może jednak, pójdzie na 32 bitach ... Tutaj znajdziecie dowód w postaci zdjęcia. Pierwsza linijka pod "Konfiguracja PC", skrajnie prawa strona. Niestety, robione telefonem. Ale ufam, że wystarczająco czytelne. Nie mogę się doczekać aż to sprawdzę.

Edytowano przez TimeX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej działa na 32 bitowcach. Sam sprawdziłem, gra się normalnie uruchamia. Nie wiem tylko dlaczego, ale z tych 30 giga które niby są wymagane dla instalacji, zrobiło się 15. I jedna rzecz nie trapi, ale czy tylko ja miałem informacje, że gra ma ruszyć wyłącznie na 64 bitach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info Ayaz. Informacja o 64 bitach była ogólna, lecz potem się okazało, że i na 32 i 64 ma ruszyć, tylko z tą różnicą, że 32bit nie jest oficjalnie wspierany przez Ubi. Dla mnie to o tyle problem, że obecnie bardziej przydatny jest dla mnie system 32bit, a jako fan serii chciałem zagrać teraz. Cóż skoro potwierdzasz działanie to dziś zamawiam swój klucz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję AC4 na i3-2100 i reszta z tego co mam w sygnaturce. Dotarłem do 1 miasta. Gra działa 40-60fps. W mieście nic nie muli, super grafika, ustawienia mam HBAO+ niskie , Antyaliasing - FXAA, Cienie na Wysokie, Jakość otoczenia- b.wysokie , nie bawiłem się jeszcze ustawieniami, na razie i tak wygląda świetnie. Gra z automatu ustawiła mi otoczenie na wysokie i ambient occlusion na SSAO, ale jak widać zmieniłem.

Początek gry, ale już jestem zadowolony z kupna deluxe ed. za 50zł :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wiele lepsza. Przede wszystkim, nie wywala co chwilę do pulpitu, można spokojnie grać. Mi przymula tylko trochę podczas zwiedzania większych miast oraz gdy pada deszcz na morzu. Tak to jest bardzo w porządku, jestem bardzo zadowolony z gry. Jestem ciekawy, czy przebije nieśmiertelną dwójkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u siebie mam normalne-wysokie a gra i tak wygląda ładnie. Nie ma problemów z płynnością. Walki są trochę trudniejsze niż poprzednio, ale to na plus. Właśnie zdobyłem Kawkę i wylądowałem na wyspie. Musiałem jednak zmniejszyc detale z domyślnych, bo jednak troszkę spowalniało. Różnic i tak zbytnio nie zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a czy rusz mi ASSASSIN'S CREED IV Black Flag na:

PORCESOR: Intel Core 2 Quad Q9550 2,83 GHz

PAMIĘĆ: 4GB

KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GeForce GTX 260

DYSK: 1TB

SYSTEM: Windows 7 Home Premium

Bardzo lubię serię ASSASSIN'S CREED (mam wszystkie części) i głupio nie zagrać w AC IV BF. Szkoda, ze nie ma dema tej gry to bym sprawdził.

Z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowano przez micholes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img15.imageshack.us/img15/2796/y56u.png Niech mi ktoś powie co takiego widzi na tym screenie takiego, co by usprawiedliwiało zużycie 100% zasobów EVGA GTX 670?! Detale na absolutnym maximum. Gra wcale grafiką nie powala. Pierwszy moment jak lądujemy nocą w wodzie, to myślałem że puszczę pawia tak mi się nie dobrze na ten widok zrobiło.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przedwczoraj przyszła mi gra Assassin's CREED IV Black Flag na pc i zainstalowałem. Po paru godzinach byłem przy 7 lub 8 misji już nie pamiętam, ale tą misję chyba 4 razy przechodziłem. Ale raz mówię ta gra jest super jak na mój gust ale gry Battlefield 4 nie przebije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony płynnością AC IV. Gra chodzi ciągle w 15-25 FPS, bez względu czy są to ustawienia niskie czy wysokie. U osób ze średnimi komputerami gra chodzi bardzo płynnie, więc nie wiem dlaczego u mnie też tak nie jest.

Mój laptop:

Asus G73JH

Intel core i7 Q740 2,93 GHz

RAM 6 GB

Windows 7 64 bit

Wydaje mi się, że gra powinna mi działać płynnie na przynajmniej średnich ustawieniach. Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony płynnością AC IV. Gra chodzi ciągle w 15-25 FPS, bez względu czy są to ustawienia niskie czy wysokie. U osób ze średnimi komputerami gra chodzi bardzo płynnie, więc nie wiem dlaczego u mnie też tak nie jest.

Mój laptop:

Asus G73JH

Intel core i7 Q740 2,93 GHz

RAM 6 GB

Windows 7 64 bit

Wydaje mi się, że gra powinna mi działać płynnie na przynajmniej średnich ustawieniach. Z góry dziękuję za pomoc.

Też byłem zdziwiony jak włączyłem grę i zastałem spadki FPS-ów na różnych ustawieniach grafiki.

Lekarstwem było wyłączenie synchronizacji pionowej i gra na najwyższych ustawieniach śmiga, aż miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...