Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

War Thunder

Polecane posty

Chyba się nie da. Musisz nałożyć dwa i ułożyć je symetrycznie samemu. Ewentualnie możesz pobawić się template'em i stworzyć własną skórkę samolotu, ale z tym jest sporo zabawy i wymaga to umiejętności posługiwania się programami graficznymi :P

Swoją drogą, różnego rodzaju skórki możesz znaleźć tutaj:

http://live.warthunder.com/feed/camouflages/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a zatem pograłem przez weekend po dłuższej przerwie od WT (ostatni raz grałem świeżo po wprowadzeniu nowego podziału na tiery). Garść luźnych wrażeń:

* Nie wiem czemu na koncie mam teraz od cholery srebrników. Koło 124 000. Z tego co pamiętam kończyłem grać z kasą niemal na zero. Nie narzekam, ale niespodzianka jest.

* Nowe tiery nadal denerwują, chcę sobie rozwijać niemieckie drzewko Stugów, a muszę pokupować niemal wszystkie inne czołgi T1; tak samo Flying Fortress nie dostanę dopóki nie pokupuję 3/4 zbędnych mi samolotów (amerykańskie myśliwce kiedyś zakończyłem na Hellcat i TBF i było mi z tym dobrze, a teraz grind czeka, grr)

* A propos czołgów: fajne są. Kiedyś dużo grałem w WoT, więc zaaklimatyzowałem się szybko, ale unikatowe ficzery WT podobają mi się bardzo. Przede wszystkim szybka symulacja pokazująca jak nasz pocisk trafił we wrogi czołg i jakie wyrządził szkody jest fajnym pomysłem dla człowieka który niejeden raz klął penetrację z WoT, teraz przynajmniej wiadomo, co się dzieje. Ponadto bardzo fajnym pomysłem są błyskawiczne potyczki powietrzne w trakcie walk czołgów, takie urozmaicenie, podobnie jak ostrzał artyleryjski na zawołanie, którym na razie nie umiem celować. Rozumiem, że potyczki w powietrzu są wstępem do zjednoczenia systemów czołgów i samolotów...

* poza tym to polatałem sobie znowu Hellcatem, poginąłem ciężkimi jak senne krowy Dornierami i pogrindowałem różne bombowce. Kompletnie zapomniałem, na który znacznik patrzeć podczas bombardowania, ale to wróci samo, dobrze, że teraz bombowce mają trochę więcej do roboty dzięki bazom do kasowania.

Witam, można grać na jednej mapie czołg vs samolot ?

Swoimi samolotami nie, ale w trakcie walki pojawiają się okazję, żeby na pół minuty wskoczyć do samolotu i pobombardować albo pobronić własnego bombowca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rankin tylko walki samoloty i czołgi już są. Wejdź sobie na realistyczne lub symulacyjne bitwy pancerne. Bo w końcu po co by były maszyny przeciwlotnicze? Bo na pół minutowe bitwy powietrzne na zręcznościówkach raczej nie. Może nie są to jakieś pełne bitwy z udziałem dużej ilości graczy, ale coś tam jest. Tak wgl. w najbliższym czasie mają wprowadzić amerykańskie siły pancerne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

War Thunder wydał patcha 1.45, który oprócz naprawy paru bugów, poprawy działania artylerii itp. dodał Amerykańskie Czołgi. Wprawdzie brakuje w nim jeszcze niszczycieli, ale mamy kilka odmian legendarnego Shermana, Stuarta, Pattona, a nawet czołgi, które mogą strzelać z kilku wież jednocześnie jak M3 Lee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...