Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foonkone

Kavinsky

Polecane posty

Kavinsky.jpg

Czy moze byc cos fajniejszego niz ubrany jak gwiazda amerykanskich filmow z lat '80, jezdzacy czerwona Testarossa duchowy spadkobierca takich gwiazd jak Daft Punk, Danger czy Justice? A kims takim jest Vincent Belorgey znany jako Kavinsky, Co jest w nim wyjatkowego? Ano to, ze jego kawalki brzmia jak electro-popowe soundtracki zwycem wyjete z filmow sprzed 30 lat. Ciezko mi sobie wyobrazic cokolwiek lepszego do nocnych, bezcelowych przejazdzek autem. I bynajmniej nie tylko mi, bo do takiego zastosowania jego muzyki przyczynili sie tworcy filmu Drive, gdzie zostal wykorzystany jego najpopularniejszy kawalek- Nightcall.

Na koncie ma trzy Epki jeden album "OutRun" wydany dwa dni temu, ale juz jest dosc szeroko znany. Wiec nawet jesli nie lubicie elektroniki, dajcie Kavinsky'emu szanse. Zalozcie sluchawki, rozsiadzcie sie wygodnie i wyobrazcie sobie, ze muzyka leci z radia waszego kultowego Ferrari, a Wy pedzicie po pustych ulicach Miami popijajac Coca-Cole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kavinsky to człowiek dzięki któremu zacząłem się fascynować muzyką elektroniczną, oraz kinem z lat 80. Nie wiem tylko czy większa w tym jest zasługa Francuza, czy genialnego filmu "Drive" z świetnym Ryanem Gostlingiem :P Trochę boli mnie że mimo klasy muzyki którą tworzy, dalej jest mało popularny (przynajmniej w moim otoczeniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...