Skocz do zawartości

Kilku sekundowe zwiechy podczas grania


Polecane posty

Witam Was bardzo serdecznie..

Zgłaszam się do Was z poważnym dla mnie problemem.. Otóż po jakimś czasie, gdy gram w jakąś grę (przykłady gier w których jestem pewien, że to występuje: AC3, Diabolo 3, WoW, Guild Wars 2) zaczynają się kilkusekundowe zwiechy.. Wygląda to tak, że czasem np zawiesza się dźwięk i za chwilę, gdy np w WoW'ie włączę mapę lub ekwipunek to brakuje tam tekstury i gierka freezuje się na chwile.. Mogę ruszać kursorem i tylko tyle.. Problem z brakującymi teksturami w interfejsie występuje w WoWie i w GW2.. W AC3 czasem brakuje dźwięku, a gra wiesza się na ekranach ładowanie i trzeba długo czekać, natomiast w Diabolo po prostu krótkie freeze obojętnie kiedy.. Nie zdarza się to zawsze, czasem daje rade grac cały dzień normalnie i nic się nie dzieje, ale gdy już się trafi, ze problem występuje to dzieje się to prawie cały czas, w krótkich odstępach czasowych..

Specyfikacje mam podana w sygnaturze lub stronie O Mnie, lecz tam chyba jeszcze widnieje Windows 7, a mam już upgrade do Win 8.. (problem występował również na Windows 7, więc to nie od systemu)

Komputer mam już prawie 1,5 roku a te problemy zaczęły się dopiero kilka miesięcy temu.. Proszę poradźcie mi co może być problemem i co mam sprawdzić..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...