Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vernom

MP3 z bardzo dobrą jakością dźwięku.

Polecane posty

Witam,

poszukują mp3 z dobrą jakością dźwięku tak do 200 zł. Wcześniej miałem przyjemność korzystać z mp3 samsunga yp-u3 i nieprzyjemności z sansa 2 gb. Tak jak wskazałem wcześniej interesuje mnie głównie jakość dźwięki, lecz interesuje mnie też wtrzymałość mp3 i bateria. Co do pojemności to już mniej ważny aspekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo dobrej jakości" mp3 nie kupisz za 200zł...

Jeśli chcesz jak najlepsza jakość dźwięku, za te ~200zł, to jest Nationite Nanite N2.

Aczkolwiek, jakość wykonania tej mp3 nie jest najlepsza, menu też nie - ale jakość dźwięku najlepsza w tej klasie cenowej.

Tyle, że ostatnio nie jest już produkowany... więc pozostaje allegro/fora. Kiedy jeszcze był produkowany, wersja 4Gb kosztowała ~200zł, więc musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekac na okazje, jeśli nie chcesz płacić za używany więcej niż kiedyś koszował nowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N2 da się jeszcze dostać, chociażby tu: http://www.allpmp.co...4GB - Blue.html Ale to oznacza ściąganie z chin, jeżeli to autorowi nie przeszkadza to czemu nie.

@up: Właśnie, E2 nie ma wyświetlacza i chyba też nie ma takiej mocy na wyjściu.

//Edit: Jednak ten link co podałem nie ma N2 na stanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na allegro tylko jeden okaza Natioite Nanite http://allegro.pl/nationite-nanite-n2-bardzo-mocny-jedyny-z-gw-i3054814630.html - ale trochę przekracza kwotę którą chcę wydać na mp3. Na różnych forach czytałem, że Creative ZEN ma niezły stosunek ceny do jakości.

Jest jeszcze Cowon E2, ale nie ma wyświetlacza, co dla wielu go dyskwalifikuje. Sterowanie jest jednak intuicyjne, a sam odtwarzacz gra bardzo dobrze.

Zaciekawiła mnie ta mp3 i na allegro jak kilka ciekawych aukcji jej dotyczących.

N2 da się jeszcze dostać, chociażby tu: http://www.allpmp.co...4GB - Blue.html Ale to oznacza ściąganie z chin, jeżeli to autorowi nie przeszkadza to czemu nie.

@up: Właśnie, E2 nie ma wyświetlacza i chyba też nie ma takiej mocy na wyjściu.

Szczerze powiedziawszy nie chciałbym się bawić w takie zagraniczne zakupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Zen jakiś szczególny nie jest... Co do tej aukcji N2, moim zdaniem nawet za te 263 zł to bardzo dobry odtwarzacz, w sumie mało jest odtwarzaczy przenośnych z taką mocą prócz S:flo2 i kilku droższych modeli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Właśnie, E2 nie ma wyświetlacza i chyba też nie ma takiej mocy na wyjściu.

O moc to bym się nie martwił, bo kiedyś czytałem, że nawet Denony D2000 całkiem nieźle wysterował ;)

W każdym bądź razie to na pewno nie jest jego słaba strona, choć N2 pod tym względem rzecz jasna wypada lepiej. Niemniej większość słuchawek portable Cowon powinien nieźle wysterować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...