Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Franz86

Insurgency

Recommended Posts

Do szanownego i nieomylnego waści morderatora - Ponawiam temat, ponieważ miałem się dopisać do HL2 - ale takowego tematu nie znalazłem. CS source jak i Team Fortress 2 też jest integralną częścią HL2, tak samo Insurgency i jakoś im nie zamknąłeś tematu. Znajdź mi temat o HL2 w dziale "Gramy w sieci", to zwrócę honor.

Insurgency - to mod do HL2 jakby ktoś nie wiedział Wink

Partyzanci vs USCM, wojna w Iraku. Bezprecedensowe walki, bezpośrednia akcja, kapitalny klimat. Polecam gorąco.

http://www.insmod.net/media

Może ktoś powalczyłby u mojego boku, w walce z niewiernymi w imieniu Allaha?

kontakt GG: 3026781

Pozdro Franz

Hmmm, gdzies go wcielo. Coz, my bad- kontynuuj prosze. //slee

Witam. Jak najbardziej zapraszam do gry. W tym tygodniu bodajze wyjdzie duzy update. Gra jest caly czas rozwijana. Docelowo chlopaki pracuja nad przeniesieniem gry z enginu hl2:ep1 na orange box, co znacznie sie odbije na grze. Osobiscie jestem czlonkiem jednego z dwoch polskich klanow w Insurgency, mianowicie |RB| - Rubber Bullets.

Kilka serwerow, ktore moge polecic:

eco, the.o.c., fun arena, tac, przy czym ten ostatni, to raczej gra na fragi niz taktyka i zgranie

Istnieje grupa steamowa insurgency.pl. Chociaz sama strona od dawna nie byla uaktualniana, nalezac do tej grupy latwiej bedzie znalezc rodakow do gry i ew. zapytac sie o pomoc.

http://steamcommunity.com/groups/InsurgencyPL

Obecnie zaczalem prace nad mapa do ins'a. Zapraszam innych mapperow.

Bardzo chętnie zagram, bo mod jest zwyczajnie świetny :D Niedługo zabieram się za jego zasysanie a tym czasem:

Xfire: advetureguy (albo szukajcie przez Black Shadow)

Steam: jar552 (albo Black Shadow bądź BlackShadow - nie wiem, które załapie)

Nie mam na myśli turnieju, ale kilka miłych partyjek w znanym towarzystwie. Serek nie będzie problemem. Myślałem, żeby dobić się do jakieś większej ekipy :) A najwyżej rozpoznawać się poprzez dodawanie [FA] albo zwyczajne sprawdzanie tabeli :D

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...