Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

Przemyślałem sprawę jeszcze raz i dochodzę do następujących wniosków :

- jeśli Major Nelson nie kłamie że 30 FPS to nie wina hardware, jak napisał na Tweecie, co znaczy że X1 ma jeszcze sporo mocy do uzyskania dzięki optymalizacji

- PS4 z kolei osiąga 1080p60 FPS samym hardware, bo działa na dość egzotycznym API, czyli i tutaj jest spore pole do poprawek, nie wierzę że mają tam lepsze narzędzia niż MS w chwili obecnej.

W każdym bądź razie, kolejny płomyk nadziei dla 1080p 60 FPS na next genach. Oby oby.

Anyway, bohater poprzednich stron, czyli Kickstarterowe Kingdom Come uzbierało w 1 dzień 2/3 potrzebnej sumy. Biorąc pod uwagę nastawienie Sony i MS do indyków można już wpisać na listę.

Wait till Watch_Dogs smile_prosty.gif. PC>>PS4>>>>Xbox One >>>>>WiiU

https://twitter.com/thuway/status/426248567573864449

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to twórcy stwierdzili, że potrzebowali 36h aby zebrać wymaganą kwotę dla Kingdom Come co jest wynikiem godnym podziwu. Teraz tylko mam jakieś dziwne wrażenie, że tempo zbierania kasy wytracili i nie sądzę aby zdołali osiągnąć tych kilka dodatkowych "stretch goali" :P

A ten tłiter o W_D specjalnie zaskakujący dla mnie nie jest, oby sprawdził się w rzeczywistości ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba megabomba. Decyzja bardzo mądra i jedyna słuszna, choć po kiepskim Judgment Gearsy nie znaczą już tyle co kiedyś. No i niby Black Tusk się za serię bierze. To znaczy, że do tej pory hintowali właśnie Gearsy? Rozczarowujące.* Choć z drugiej stronie ciekawe gdzie zabiorą teraz serię po eksterminacji Szarańczy. Dalsze prequele? Meh.

Zapowiedź Gears of War: Definitive Tetralogy to kwestia czasu, nie? Mógłbym być nawet zainteresowany takim zestawem jeśli 60FPS i multi było bezpośrednim portem tego z "dwójki", a horda z "trójki".

*

Oh. Gra Black Tusk nigdy nie istniała.

"The thing we showed at E3 last year, it was something that was done in Unreal and more of a concept piece," Spencer said, calling it "an asset" created by the team to get their creative juices flowing, not necessarily an in-development game.

"The studio has really been incubating different ideas over the past six to nine months on what they might work on," he said, "but the discussion with Epic obviously didn't start yesterday. We've been in this discussion for a while. The leadership team there has known for a while."

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro - oni coś wymyślą, zresztą siła Gearsów tkwi w gameplayu, Hordzie i multiku. Fabułkę się klepnie byle jaką, mam nadzieję że bardziej Gow2 niż Judgement. No i to ogłoszenie znaczy że szybko się tych Gearsów Xbox One nie doczeka.

Jestem naprawdę ciekaw jak BT sobie poradzi z tym, to dla nich skok na głęboką wodę.

No i szkoda samego Epic Games, po wykupieniu przez Chińczyków i odejściu kluczowych ludzi chyba skupią się już tylko na silnikach i f2p. Wielka szkoda, bo dobry to dev był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to ogłoszenie znaczy że szybko się tych Gearsów Xbox One nie doczeka.

2015/2016. Tym bardziej, że Black Tusk szuka dopiero głównego scenarzysty.

Jestem naprawdę ciekaw jak BT sobie poradzi z tym, to dla nich skok na głęboką wodę.

To ekipa ludzi mających wielkie doświadczenie w segmencie AAA i to w sumie jest "Microsoft's Finest". Byłem trochę podjarany tym, że taka ekipa robi coś nowego. Teraz się okazuje, że ich gra nigdy nie istniała albo została anulowana, a oni robią Gearsy.

Please understand.

No i szkoda samego Epic Games, po wykupieniu przez Chińczyków i odejściu kluczowych ludzi chyba skupią się już tylko na silnikach i f2p. Wielka szkoda, bo dobry to dev był.

???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Coś mi mówi w kościach że Girsy to lepszy wybór niż ich nowa gra, tutaj przynajmniej jest gotowy model rozgrywki którego wystarczy nie zepsuć, kasę dostaną bo MS wyraźnie celuje w fanów ( w tym mnie, do trójki zagrywałem się mocno ). Było nie było, kawał czasu spędziłem w Girsach, nawet nie dotykając multi ( nigdy nie gram multi, so noob ), więcej niż z wieloma grami na PS3. I były to dobre wspomnienia.

Tak więc cieszę się że nowe Girsy będą na X1 i dostaną $$ od MS - bez tego się nie obejdzie a nie znam nikogo kto by narzekał na Hordę. Tego nigdy za wiele.

W zasadzie jak patrzę na gry od MS i Sony, czasem wydaje mi się że to ta pierwsza firma celuje w czysty fun, replayability i multi, natomiast Sony celuje w odmienne pomysły, grafikę, technikalia, 1080p, coś głębszego jakkolwiek by to nazwać.

Weźmy The Order 1866, czyli ,, Girsy w starym Londynie ", może Infamous SS, patrząc dalej wstecz -Heavy Rain, Beyond czy GoW III - te gry zachwycają, zarówno poziomem wykonania jak i mam nadzieję scenariuszem,gameplayem, story ( w przypadku Infamous liczę na głównego bohatera ), ale ... ukończę grę jeden drugi trzeci raz i zostanie wspomnienie, tyle. A od dawna nie wyobrażam sobie wizyty kumpli bez Gyrosów Wojny ( ofc 3 ). Tego mi u Sony strasznie brakuje - bezmógich gier dla relaksu, powrotu do oldchoolu jak Killer Instinct, głupiej sieki czy gry - parodii. Dobrych gier do pogrania na pół godziny, w które autentycznie chce mi się grać jak nie mam na nic siły i jestem bardzo zły. U Sony poza multiplatformami tego nie ma.

Dobitnym przykładem był swego czasu dla mnie Killzone 2 - symulator żołnierza, następca Black, to prawda, brudna wojna, grafika wypalała gałki oczne... ale to w Girsach więcej się bawiłem, Killzone był po prostu nieintuicyjny dla mnie, była to gra ,, fajnie się o niej czyta, ciężko przy niej dłużej wytrzymać ".

Z kolei nie mogę się nadziwić geniuszu ludzi z Bungie - stworzyć flagową serię FPS, która jest jednym z najbardziej skillowych strzelanek na konsolach i najlepiej smakuje na małych mapach.

U konkurencji dopiero Shadow Fall zbliżył się do tego, a Halo 4 obniżyło w tym względzie loty.

Dlatego cieszę się że jest MS z X1 i Girsami. Żeby były gry na bezmyślne granie w Hordzie kiedy premier brak. Syndrom jeszcze jednej tury, u very nice guy.

Myślę że można to porównać do gier Nintendo - ,, niby nic ", jakieś skakanie wyścigi, ale .. czuć od tego fun i wiem że kiedyś napewno będę się w nie zagrywał, bo one są takie ... przyjemne. I tyle, nic więcej. I tego jestem pewien.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba megabomba. Decyzja bardzo mądra i jedyna słuszna, choć po kiepskim Judgment Gearsy nie znaczą już tyle co kiedyś. No i niby Black Tusk się za serię bierze.

Judgment jest dowodem na to, że lepiej Gearsów Epicowi nie zabierać. O ile etapy dodane przez People Can Fly w pecetowej wersji były bardzo dobre, to już ciężaru całej odsłony nie udźwignęli. Fortnite to na razie jeden wielki znak zapytania - mamy bardzo dobre założenia i parę screenów, ale od dwóch lat jest cisza, spotkałem się też z opinią, że Epic zrzucił już grę na PCF.

Co do jednego się zgadzam - Gearsy to marka, która może dać Xbone potężnego kopa i podkręcić sprzedaż przed premierą nowego Halo (jeśli oczywiście do nowego Halo BT zdąży z grą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Messer

>ocenianie tego co jest "fun"

Proszę nie ściągajmy dyskusji na te tory. ;p

W zasadzie jak patrzę na gry od MS i Sony, czasem wydaje mi się że to ta pierwsza firma celuje w czysty fun

Infamous:SS, Resogun

]replayability

Resogun

]i multi

KZ:SF, DriveClub

Just sayin'. Po prostu nie lubię generalizowania.

Judgment jest dowodem na to, że lepiej Gearsów Epicowi nie zabierać. O ile etapy dodane przez People Can Fly w pecetowej wersji były bardzo dobre, to już ciężaru całej odsłony nie udźwignęli.

Słyszałem dzisiaj opinię, że Judgment było zemstą PCF na Epic za czerwone światło dla Bulletstorm 2. ; p

Fortnite

No ja się w ogóle tym nie jaram, bo to chyba loot&craft, a to nie mój gatunek. Po prostu Phillips napisał, że Epic dalej robi gry i ja to tutaj wkleiłem ; )

@thread

I need more F2P games. Warframe dostał trofea i go wreszcie włączyłem (don't judge me). Zadziwiająco przyjemna gra. Do tego ma skromne opcje graficzne, więc jak widać - da się.

Włączyłem też War Thunder i Blacklight Retribution. Obie gry lubię na PC, ale ten pierwszy to bezpośredni port z PC z tym samym UI, a drugi działa tragicznie. Poczekam aż to wszystko wyjdzie z bety.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę, co tak lubro się obruszył. A, wściekły fanboj Sony :P

BTW W sumie to jakie są marki Microsoftu? Oprócz Halo, Forzy, czy Gearsów jakoś nic ważnego nie przychodzi mi na myśl. Czy przypadkiem XBOX nie ma najmniejszej ilości exclusivów? Teraz PS4 dostaje Infamousa, a XONE... nic (nie mówię o tych kotletach i Thiefie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, wściekły fanboj Sony

Dzięki Kapitanie Oczywisty. Duh. W tym miejscu jednak żadnego "wściekłego" ataku nie było. Po prostu rzuciłem parę przykładów, które moim zdaniem przeczą tezie Messera. To wszystko.

BTW W sumie to jakie są marki Microsoftu? (...) Czy przypadkiem XBOX nie ma najmniejszej ilości exclusivów?

To chodzi ci o marki Microsoftu czy "exy"? Dwie różne rzeczy.

No i jasne, że Nintendo ma najwięcej "marek", bo robi gry od 200 lat na 2 platformy. To co mogłoby mieć jakieś znaczenie (w kontekście tematu na przykład) to aktywne serie na dużej konsoli. Tutaj cała trójka jest chyba dość blisko.*

*źródło: mój tyłek

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie i exy i marki. Chyba Dead Rising czy Killer instinct nie były wcześniej exami MS.

Aktywne serie MS: Forza

A. s. Sony: Infamous, jak ktoś się uprze to Uncharted.

A. s. Nintendo: Mario, Zelda, Mario Kart, SSB, DK, Pikmin i.t.d. i.t.p.

WG mnie to trochę strata MS., że ich konsola jest utorsamiana z, w sumie, tylko dwoma seriami. Halo, Forza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie i exy i marki. Chyba Dead Rising czy Killer instinct nie były wcześniej exami MS.

Aktywne serie MS: Forza

A. s. Sony: Infamous, jak ktoś się uprze to Uncharted.

A. s. Nintendo: Mario, Zelda, Mario Kart, SSB, DK, Pikmin i.t.d. i.t.p.

WG mnie to trochę strata MS., że ich konsola jest utorsamiana z, w sumie, tylko dwoma seriami. Halo, Forza.

Boże jaka obłuda i zaślepienie.

KZ, Gran Turismo, Uncharted, Infamous, Ratchet. I tak, obecnie jest KZ, Infamous i Uncharted na PS4, ale kwestia czasu aż wyjdzie GT, Ratchet i pewnie TLOU2. Serio, jak już coś porównujesz to bez przekłamań z korzyścią dla Nintendo, bo każdy wie, że ta konsola ma same kotlety do zaoferowania. confused_prosty.gif

U Nintendo jest tak: grałeś w jednego Mariana - grałeś we wszystkie. :(

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTYWNE SERIE. Zapomniałem o Killzonie, mój błąd, jedna seria. Przy Big N też nie napisałem wszystkiego.

@RudyRydz

Cóż za logika! Ratchet? RIP. GT jest na PS3 (mówimy o nowych konsolach!). Jak wyjdą to pogadamy. Przy Nintendo podałem to co wyszło na Wii U, bądź jest zapowiedziane. TLOU2, czy Ratchet to raczej Twój "mokry sen". I tak pozostanie. Mario zmienia się bardzo. Powie to każdy, kto grał w Galaxy, a potem w 3D World, a wcześniej w Sunshine. Spójrz na te 3 gry! Podaj mi firmę, która bardziej ewoluuje swoje marki. Nie wiem jakim hejterem trzeba być żeby wciąż twierdzić, że Mario to kotlet, nawet po zapewnieniach recenzentów o wielu nowościach w 3D Worldzie. A propo PS4 vs Wii U, to nie, Killzone to nie kotlet, wccaale nie. Za to na Wii U jest chociażby W101, Lego city Undercover, czy niepowtarzalny gameplayowo Pikmin. Ale nie, to same kotlety.

@lubro

Trolling powiadasz? Napisałem AKTYWNE SERIE MICROSOFTU: Forza. Czy to prawda? Tak, to prawda. Na XONE jest obecnie tylko Forza z serii MS., a Halo nie zostało zapowiedziane. Choć bym napisał najprawdziwszą prawdę, choć dla fanbojów Sony i MS. gorzką, to wtedy wymyślą, że ja trolluję. Cytując ciebie, lubro, szanujmy się w tej dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te Twoje porównanie jest takie śmieszne. Porównujesz konsole, która wyszła ponad rok temu(WiiU) o mocy PS360 do konsol NEXTGEN, które mają 2 miesiące. Naprawdę, bardzo inteligentne z Twojej strony, robisz wszystko aby Nintendo i jego martwa konsola wyszła najlepiej z zestawienia. A może porównaj WiiU do PS360, hm?

I skoro wymieniasz nowe marki na WiiU to dlaczego nie wymienisz ich też na PS4 tylko w przypadku PS4 same duże marki, ale nowe pomijasz, ale przy WiiU wypisujesz. No dawno takiej hipokryzji nie widziałem. confused_prosty.gif

TLOU2, czy Ratchet to raczej Twój "mokry sen". I tak pozostanie.

O a skąd wiesz, że tak pozostanie? Twoja szklana kula tak mówi? Bo jestem pewien, że te dwie gry to tylko kwestia czasu na PS4, tak samo pewnie Sly czy Gran Turismo, a jeszcze ile nowych marek jak Order 1886. Czemu tego nie wymieniłeś hm?

Serio, jak coś porównujesz, przytaczasz to rób to UCZCIWIE, a nie zakrzywiasz rzeczywistość na rzecz Nintendo, bo się tego czytać nie da jak bronisz wszelkimi sposobami tego trupa. confused_prosty.gif

a Halo nie zostało zapowiedziane

Skończ waść, wstydu oszczędź. ;)

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale po co Wy z nim dyskutujecie, ja już odpuściłem, i Wam też to radzę. Z dnia na dzień coraz większy trolling, tylko nie wiem po co. Kto normalny uwierzy w czyjeś rozważania o tym, że X1 ma tylko Forze, a PS4 Killzone'a i Infamousa ? Najgorzej jak ktoś wypowiada się o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia, a przy tym przy każdej możliwej okazji przekłamuje rzeczywistość na swoją korzyść.

Beta Titanfalla ustalona na 14 lutego, ciekawi mnie różnica w porównaniu wersji PC-X1. Wersja alfa czy nie, ale zawsze fajnie skosztować taki tytuł przed premierą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nintendo to trup? biggrin_prosty.gif Niedawno było więcej warte niż Sony. Firma ma ponad 5 miliardów dolarów czystej gotówki, plus ogromną kasę w chociażby aktywach. Nintendo 3DS był najlepiej sprzedającą się konsolą w tym roku. Budują teraz siedzibę za ponad 200 mln dolarów, a Sony sprzedało w popłochu swój biurowiec. Dodatkowo powiem, że niedawno wiarygodność Sony została obniżona do BB (jeśli się nie mylę), a wg. analityków jest 74 procentowe prawdopodobieństwo, iż firma ta zbankrutuje w przeciągu dwóch lat. Martw się o swoją firmę.

Wii U absolutnie martwe nie jest, bo Big N ma pieniądze i tworzy całą masę hitów. Konsola, na którą wychodzą regularnie najlepsze platformówki w historii gier wideo (SMBU-> SLU-> Rayman Legends-> Sonic-> Mario 3D World-> Donkey Kong), legendarna Zelda, kontynuacja jednego z najlepszych j rpg 7 gen, czy ekskluzywna kontynuacja Bayonetty plus wsparcie Ubisoftu i Project CARS, uwierz mi, nie jest martwa.

Życzę Ci, żeby tak, nie pozostało, ale ND skupia się teraz na podtrzymywaniu pierwszego TLOU i robieniu Uncharted 4.

Przy Wii U wypisałem te marki, które są, bądź zmierzają na tą platformę, żadnych nowych projektów jak W101, Nintendo Land, czy Lego city Undercover. Przy PS4 zrobiłem tak samo. Uczciwie, nie wiem z czym problem.

Po co to chamskie podkreślanie NEXTGEN. Anyway, Marki (serie) które zmierzają na nowe konsole (chciałem na luzie, a wyszło jak zawsze):

XONE: seria HALO (jak ktoś zna coś innego to niech pisze)

PS4: seria Infamous, seria Uncharted

Wii U: seria Mario Kart, seria SSB, seria Yoshi, seria Zelda, seria Donkey Kong (ew. X, ale nikt nie wie na pewno czy to kontynuacja).

Teraz jasne?

@Orchi

Jak czegoś nie rozumiesz, to nie komentuj. Podałem tylko marki danych firm obecne bądź zapowiedziane na ich konsolach. Teraz to Ty trollujesz prędzej... ale tak właśnie się gada z fanbojami Sony i MS.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola, na którą wychodzą regularnie najlepsze platformówki w historii gier wideo (SMBU-> SLU-> Rayman Legends-> Sonic-> Mario 3D World-> Donkey Kong)

>SMBU

>SLU

>"najlepsze w historii"

>FAKING SANIC LOST WORLD LOL

>not terrible

>Dankey Kang

>available

Luke pls

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budują teraz siedzibę za ponad 200 mln dolarów,

A rok fiskalny zamykają stratą 900 mln dolarów.

legendarna Zelda, kontynuacja jednego z najlepszych j rpg 7 gen

Że niby Zelda to jRPG? biggrin_prosty.gif

I coś, co mnie rozwaliło:

Lego city Undercover (...). Ale nie, to same kotlety.

pro-tip:LEGO to król kotletów

Przy Wii U wypisałem te marki, które są, bądź zmierzają na tą platformę (...) Przy PS4 zrobiłem tak samo.

Wyjąwszy Gran Turismo, Killzone i Metal Gear Solid.

Konsola, na którą wychodzą regularnie najlepsze platformówki w historii gier wideo (SMBU-> SLU-> Rayman Legends-> Sonic-> Mario 3D World-> Donkey Kong)

Niektóre z tych "najlepszych" się o 63 punkty obijają, a najlepsza jest multiplatformą ;)

ale tak właśnie się gada z fanbojami Sony i MS.

Zanim zaczniesz innych oskarżać o fanbojstwo, zastanów się, czy przypadkiem sam nie jesteś tyci-tyci fanatykiem Nintendo smile_prosty.gif

Dodatkowo powiem, że niedawno wiarygodność Sony została obniżona do BB (jeśli się nie mylę), a wg. analityków jest 74 procentowe prawdopodobieństwo, iż firma ta zbankrutuje w przeciągu dwóch lat. Martw się o swoją firmę.

Analitycy mówią różne rzeczy, zależnie od tego, co im się opłaca. Jeszcze do niedawna wszystkie agencje ratingowe dawały fory firmom tylko dlatego, że są amerykańskie, więc ich ocenami bym się raczej nie kierował. Ot, taka dygresja.

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ktoś się czepnie, więc sprecyzuję, że chodziło mi o serie. seria Donkey Kong (za niecały miesiąc, to kontynuacja tego napływu platformerów), seria Mario 3D, seria Mario Bros (Luigi U jest hardcorowy, miodzio), seria Rayman, seria Sonic (ludzie chwalą na Miiversie, ale mam świadomość, że to nie gra idealna, dla niektórych crap, W101 nie zostało aż tak zbesztane przez recenzentów). To najbardziej cenione serie platformerów w branży. Mam tylko uwagę. Ten post jest trochę mało czytelny, warto rozwinąć w tekscie wink_prosty.gif Chyba, że coś nie tak z moją umiejętnością interpretacji tongue_prosty.gif

@Sergi

Chodziło mi o "X" jako ten JRPG

Jeśli Lego to król, COD to Bóg biggrin_prosty.gif

Obejrzyj jakąś reckę, bo ta gra to dość oryginalny pomysł. Nie wiem do końca jak z gameplayem w stosunku do innych gier Lego, bo ten tytuł jest u mnie daleko na liście zakupów (daleko za AC4), ale eksploracja wielkiego miasta ala GTA, ogrom nawiązań do popkultury i niebanalny chumor brzmią dla mnie nieźle. A przynajmniej narzekań nie słyszałem jakoby gra była kopią.

GT nie jest na PS4 obecne ani zapowiedziane. Jak chodzi o Killzona, poprawiłem się od razu. MGS to absolutnie nie ekskluziw.

Analityków podałem jako dopełnienie "tragedii". Z firmą jest nie najlepiej, więc analitycy nie odbiegają od rzeczywistości, choć mam świadomość, że to nie może być docelowe źródło oceny sytuacji.

Tak, jestem może i fanatykiem Nintendo, ale fanboje Sony i MS. bardzo często mają tak, że besztają opinie innych. Ja napisałem wyraźną prawdę (Killzona dopowiedziałem), ale zostałem zbesztany. A jeden osobnik nawet wyraził pisemną petycję o nie zwracanie się do mnie pod żadnym pozorem, oskarżając mnie o trolling biggrin_prosty.gif co jest... komiczne biggrin_prosty.gif Obawiam się, że gdyby ów osobnik dostał się do grona moderatorów, w regulaminie pojawiłby się mój nick w nowo założonym dziale "użytkownicy niebezpieczni, zakaz odpisywania!".

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była mowa o exach i seriach. MGS jest jak najbardziej aktywną serią. A GT7 powstaje, Yamauchi śmiało podaje 2014 lub 2015.

Do tej odsłony LEGO były skrajnie wtórne, przebijały chyba nawet CoD. LCU jest krokiem naprzód, ale to wciąż to samo LEGO, tylko że można wybrać kierunek, w którym się idzie.

Obawiam się, że gdyby ów osobnik dostał się do grona moderatorów, w regulaminie pojawiłby się mój nick w nowo założonym dziale "użytkownicy niebezpieczni, zakaz odpisywania!".

A jakby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.

OSLO: TES:O nie będzie wymagał PS+ do grania.

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSLO: TES:O nie będzie wymagał PS+ do grania.

...ale czy będzie wymagał PS+ za pół roku jak przejdzie na f2p? chansub-global-emoticon-ddc6e3a8732cb50f-25x28.png

Boże tracimy czas na głupoty, a tu fajne rzeczy.

What about this news?

Jeśli faktycznie PS4 będzie oferować emulację z PS2 tak jak PCtowe emu i w sklepie cyfrowym pojawi się więcej gier z PS2 niż jest to obecnie to omg 1080p Enthusia.

Excited.

W odczytywanie dysków z PS2 nie wierzę.

Also need help. Mam już dwie oferty za swoją kopię Rivals, która dzisiaj/jutro splatynuję. 30zł+Knack vs CoD:Ghosts. Wat do. ;_; grałem w CoD:Ghosts i znienawidziłem

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Boże, jakie żałosne ofert, jedna gra gorsza od drugiej. xD Współczuję, opchnij tego Rivals lepiej. tongue_prosty.gif

Pokazali nowe screeny z Wiedźmina, wypada MEGA, nawet jak z PC to ponoć wersja na PS4/XO(BRAK WIIU, przypadek? chytry_prosty.gif) nie będzie się mocno różnić. Wniosek? Nerdgazm.

W ogóle teraz jak twórcy będą tworzyć gry z myślą głównie o PS4/XO i tym samym olewając PS360U, konsola Nintendo zaliczy jeszcze szybszy zgon, bo same exy tej konsoli nie uratują. Nie wiem co Nintendo myślało wypuszczając WiiU na rynek.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych plotek:

XBone dostanie patch, który uwalnia część zasobów zarezerwowanych dla Kinecta. Zamiast 10% będzie zajęte tylko 2%. Kinect stanie się przez to tylko bardzo drogim mikrofonem. Nie zdziwiłbym się, gdyby w Xbone Slim wbudowali go w konsolę i olali kamerę, która i tak jest praktycznie bezużyteczna.

@Luke20:

XONE: seria HALO (jak ktoś zna coś innego to niech pisze)

Forza, Gears of War, Fable.

A propo babci, dziadka i wąsów, to był żart.

A ja o babci mówiłem serio -_-

Widzę, że dziś nie w chumorze...

Ogarnij ortografię, bo dostaniesz moderację postów, już tacy są na forum.

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...