Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

Może charakter wypowiedzi niektórych jest trochę zbyt ofensywny, ale wszystko co się tu piszę w mniejszym lub większym stopniu chwyta się za temat.

Poza tym AC4 na Wii U wygląda na poziomie PS360, na PS4 jest w sumie nieistotna różnica

Nie bardzo masz rację. Miałem wersję na PS3 i zrobiłem upgrade do wersji na PS4. Oprawa jest lepsza (bo to nie 720p z post-AA, a 1080p z lepszą formułą), framerate nie skacze, zasięg rysowania na morzu jest większy, a na PS3 brakuje wielu efektów pogodowych.

A, o pomocnym gamepadzie nie wspominając.

Mogę przerzucić na większy ekran tabletu mapę odświeżaną w czasie rzeczywistym. Do tego mogę tablet umieścić w zasięgu wzroku w czasie gry. Na kontroler z WiiU musiałbym spoglądać tracąc kontakt wzrokowy z telewizorem. Kontroler WiiU to rozwiązanie obarczone sporą wadą.

Ciekawe jakbym kupił PS3 lub PS4... bo się nad tym zastanawiam. Co, wtedy już nie będe fanboyem?

Sam mam wszystkie platformy (minus X1), a dalej jestem wściekłym fanbojem Sony.

Widzisz, to nie jest tylko Mario, Zelda, Metroid. To jest też: Super Smash bros, Mario Kart, Donkey kong, yoshi, kirby, Star Fox, Kid Icarus, Animal Crossing, może F zero i pakiet ekskluziwów second party.

Czekaj czekaj. Gdzie są na WiiU gry, które pogrubiłem? Z całym szacunkiem, ale takie argumenty są w ogóle bez sensu, bo gdybym miał wyciągnąć wszystkie serie Sony i Microsoftu licząc te martwe (jak ty zrobiłeś ze Star Foxem i F-Zero) to Nintendo zostałoby znowu z mało różnorodną i wąską ofertą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mi się wydaje, że XONE może w ogóle nie wyprzedzić Wii U. Albo bardzo późno.

Spójrz na statystyki, dane z ostatnich dwóch miesięcy i na dane sprzedażowe WiiU z całego ostatniego roku i przemyśl jeszcze raz na chłodno to co napisałeś, bo na prawdę piszesz bzdury.

XONE sprzedaje się podobnie do Wii U, a liczę, że Wii U wciąż będzie piąć się w góre. Konsole Sony i MS. poza tym jadą jeszcze wciąż na hypie startowym. Ale to tylko MOŻE!

Podaj mi źródło tych rewelacji. Lubro już ostatnio o tym pisał, że WiiU w pierwszych miesiącach miało podobną liczbę, tylko że była to liczba wysłanych konsol do sklepów, a nie tak jak w przypadku X1 konsol sprzedanych. Wiem, że fajnie jest ciut przekłamywać na swoją korzyść, ale trzymajmy się suchych faktów.

I mój drogi hype się już skończył. Teraz sprzedaż konsol jest napędzana przez nadchodzące tytuły. W okresie wiosennym może tych premier nie jest dużo, ale Infamous i Titanfall na pewno podbiją sprzedaż.. Tylko czekać aż oficjalnie zostanie potwierdzona premiera Watch Dogs i już słupki sprzedażowe polecą ostro w górę. Końcówka roku to jeszcze odległy termin, ale przy tamtejszym wysypie gier, dopiero zacznie się hype.

Nie chcę nikogo ignorować, ale człowieku, przystopuj. Dives powiedział, że grając na Wii U porzucasz Assasina, CODa, a to bzdura, więc piszę. Poza tym AC4 na Wii U wygląda na poziomie PS360, na PS4 jest w sumie nieistotna różnica, więc te bzdury o słabej wersji Wii U to zachowaj dla kolegów, ale nie wmawiaj ich obeznanym ludziom na forum. A, o pomocnym gamepadzie nie wspominając.

No sorry, ale zakładając, że mam w domu X360/X1/PS3/PS4 i WiiU. Dlaczego mam wybrać Assassyna na WiiU skoro mogę wybrać dużo lepszą wersję na PS4 lub X1 ? Tu już nie chodzi o bycie fanem danej konsoli, ale wydając pieniądze chce mieć świadomość, że dostałem najbardziej dopracowany produkt. To jest problem WiiU, każda multiplatforma będzie po prostu biedna w porównaniu z tymi na PS4 i X1. W sumie to nawet nie wiem na jakiej zasadzie zakładasz, że wersja na PS4 różni się małymi szczegółami. Grałeś, że wypowiadasz się w ten sposób ? Raczej jednak wychodzi, że to Ty jesteś nieobeznany na tym forum, skoro pleciesz takie głupoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jejku jejku.

Na Wii U ukazał się nowy Asasyn CoD i BF, o ile wiem. Nie są to najpiękniejsze wersje, ale jeśli ktoś chce a nie ma PC/innej konsoli to czemu nie ? Problemem moim zdaniem mogą być np. Wiedźmin 3, Destiny - tutaj już musisz mieć inną platformę by pograć. To jest problem.

Różnice pomiędzy wersjami na PS3 i PS4 są widoczne, ale brak przełomu - Najbardziej na korzyść nowej generacji przemawiają tła, rozdziałka i efekty. Ot, milsza otoczka i tyle.

Sprzedaż konsol jest jaka jest,

Wii U jest szybko doganiane ale np. ostatnio miało najlepszy miesiąc w historii, co i rusz są Directy. Tutaj celnie podsumował to Dives - gry od N są dobre, ale jest ich niewiele i to się musi zmienić. Słowem - szarpią i walczą. Kilka wartych ogrania gier się znajdzie, dla gracza to najważniejsze. Gier od 3rd party jest trochę, na bezrybiu i rak ryba.

A przecież to nie koniec świata - Vita chyba niedługo zostanie już tylko ekranem do PS Now i Remote Play, i jakichś indyków. A szkoda.

Coś dużo hejtu dziś. W zasadzie można spytać, co obecni sądzą o multiplatformach na X1...

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wii U ukazał się nowy Asasyn CoD i BF, o ile wiem. Nie są to najpiękniejsze wersje, ale jeśli ktoś chce a nie ma PC/innej konsoli to czemu nie ? Problemem moim zdaniem mogą być np. Wiedźmin 3, Destiny - tutaj już musisz mieć inną platformę by pograć. To jest problem.

Otóż o to cały czas się rozchodzi. Jeśli masz alternatywę, wybór multiplatformy ( o ile akurat ta jest wydana na WiiU ) na WiiU jest bez sensu. Żeby Nintendo faktycznie pakowało kasę w exy to sytuacja była by pewnie lepsza.

Coś dużo hejtu dziś. W zasadzie można spytać, co obecni sądzą o multiplatformach na X1...

Ciekawe, kto by się tu mógł wypowiedzieć :P Powiem szczerze, że PS4 w akcji nie widziałem, bo i w cale nie miałem takiej potrzeby, przynajmniej na razie, więc nie mam jak ocenić multiplatformy vs. multiplatformy, a porównywanie po skompresowanych filmikach na yt mija się z celem. Na X1 z multiplatform mam AC, Bfa, CoDa i Fifę. Porównywanie CoDa X360 z X1 należy bardzo mocno przemilczeć, bo poza lepszym wygładzaniem krawędzi wersje te nie różnią się chyba niczym, ale przy takim AC4 różnice są. Tak jak napisałeś są to detale, ale nagromadzenie tych detali sprawia, że różnica jest. Szkoda, że brakuje tu pełnego 1080p, ale co zrobić. W Bfa i Fifę na 360 nie grałem, więc ocenić nie potrafię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wii U ukazał się nowy (..) BF

No BFa nie ma. To samo tyczy się innych najlepiej sprzedających się w zeszłym roku multiplatform jak NBA 2K14, FIFA 14 czy GTA V. Do tego te wszystkie multiplatformy na WiiU są wybrakowane. Batman bez multi, a AC4 i CoD:Ghosts bez DLC. Nikt zresztą nie kupuje multiplatform na WiiU. Call of Duty Ghosts w USA w zeszłym roku kupiło więcej osób na PC w pudełku.

Najbardziej na korzyść nowej generacji przemawiają tła, rozdziałka i efekty.

Lepsze to niż framerate obcięty o połowę (TR:Legend na pierwszym Xboxie był w 60FPS, na 360 w 30FPS), ogólnie gorsze wersje (SC: Double Agent na PS2 vs X360) czy gry okrojone z funkcji (Madden 06 na X360).

Wii U jest szybko doganiane ale np. ostatnio miało najlepszy miesiąc w historii

Jestem mocno zniesmaczony tym, że przywołując ten numerek ignoruje się 2 fakty. Po pierwsze, to był grudzień. Po drugie, to był strasznie kiepski grudzień porównując to nawet do... Dreamcasta i Gamecube'a.

Coś dużo hejtu dziś

Gdzie? Tak bardzo nie lubię słowa "hejt".

W zasadzie można spytać, co obecni sądzą o multiplatformach na X1...

...z pustego i Salomon nie naleje.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC4:

Chodzi o to, że jeśli ktoś PS4/XONE nie ma, a ma Wii U/PS3/X360 i chce w tą grę zagrać, to na nowych konsolach nie ma takiego przełomu, aby kupować te konsole dla AC4, czy innych gierek multiplatformowych. Dopiero eksy. Widziałem porównania i widzę te realistyczne ubrania, zmarszczki, wodę, ale na past genach nie trzeba strasznie żałować. To moje zdanie. Same Watch Dogs. Weszliśmy w erę wystarczająco pięknych gier już na przełomie 2005-2006. 7 generacja zamknęła przed twórcami wiele barier. Taka prawda. Teraz to już dążenie do fotorealistyki.

@lubro

Przy F zero napisałem "może", a Star Fox ostatnią część miał w siódmej generacji, na DSsie. Potem remake na 3DSa jeszcze. To nie martwa marka. Do listy mogę dodać jeszcze Pikmina i Luigi Mansion. Playstation to Killzone, GT (które jest tym samym co inne ścigałki, a jeśli nie to proszę mnie wyprowadzić z błędu), Uncharted i nowe IP jak TLOU, Teraway, TO 1886. XBox to HALO i Forza (tak samo jak GT) i pewnie coś jeszcze. Nintendo ma marki, na które rzeczywiście nie znajdziesz odpowiednika. To ich siła.

@Orchi

Spójrz na ostatnie VGChartz. Przewaga XONE to jedyne 60 000. W takim tempie tooo poczekamy. Zresztą założę się, że trochę jeszcze tego premierowego boostu jest, ale mogę się mylić.

Jeśli masz PS4/XONE, to bierz na PS4/XONE. Nie powiedziałem, że w tym wypadku masz brać na Wii U. Niewiem z czego to wywnioskowałeś.

PS Gdyby tu Cię nie było Messer, to forum byłoby jedną masą oleju przeciwko kropelce wody. Przynajmniej ktoś po części się ze mną zgadza, albo mówi coś pozytywnego o Wii U :D

PS2 Ja tu dziesiąty już raz mówię, że Wii U ma za mało mocy, a Wy nadal twierdzicie, że wad nie widzę, luudzie. A, RudyRydzu, mnie pranie mózgu zrobili, a Tobie dom spalili. Patrz jaka firma okrutna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o nadchodzące multiplatformy, to ciekawe, jak wypadnie porównanie gry Wiedźmin 3: Dziki Don w wersjach na PC / PlayStation 4 / Xbox One? Czy wersja pecetowa dostanie jakieś "uberpróbkowania", czy inne bajery, czy może wszystkie edycje będą wyglądały identycznie? Jestem zwolennikiem tej drugiej opcji.

A może na forum jest ktoś z CD Projekt RED i nie bacząc na "non-disclosure agreement" się wypowie w tej kwestii i przybliży szczegóły :trollface: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news-30552-kolejne_zapowiedzi_na_ps4_po_japonskiej_premierze_konsoli.html

Jakby ktoś był zainteresowany to Sony zapowiada kolejne zapowiedzi związane z/w trakcie/zaraz po premierze PS4 w Japonii jeżeli dobrze zrozumiałem treść newsa (a co mogło się nie udać, bo lekko zarwałem noc :P). Można tylko liczyć, że to nie czcza gadanina i faktycznie wachlarz oferowanych produkcji na PS4 znacznie się zwiększy i ludzie nie będą musieli zastanawiać się czy kupować konsolę teraz czy czekać aż pojawi się cokolwiek ciekawego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT (które jest tym samym co inne ścigałki, a jeśli nie to proszę mnie wyprowadzić z błędu)

No to wyprowadzam. GT nie jest ścigałką, tylko symulatorem, których na rynku jest mało i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z braku laku wybrał NFSa, Burnouta czy TD.

Nintendo ma marki, na które rzeczywiście nie znajdziesz odpowiednika.

Sama koncepcja "odpowiedników" wydaje mi się naciągana, ale niech będzie: Co jest w takim razie odpowiednikiem God of War, LBP i Uncharted? Albo gier od Team ICO?

PS2 Ja tu dziesiąty już raz mówię, że Wii U ma za mało mocy

A to ciekawe, bo ja pamiętam, że mówiłem że GTA i Crysis na WiiU nie będzie, bo brakuje mocy, a Ty twierdziłeś, że to przez EA, które tak wymyśliło i mocy jest dosyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że gry na poprzednie konsole już od następnego roku już nie będą się pojawiać. Przecież jeszcze w tamtym roku (2012) pojawił się PES 13 na PS 2. Więc nie ma jak na razie powodu do płaczu, skoro pojawiały się gry na dwie generacje wstecz ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże koncerny zapowiedziały jakiś czas temu, że PS360 będą wspierać do 2015 albo 2016 roku, chyba 2015. W sumie im się nie dziwię, już teraz raczej mało dużych produkcji jest robionych z myślą tylko o past genach, jedynie gry, które zostały zaczęte jakieś dwa lata temu jak DkS2 wychodzą tylko na starą generację. Wydaje mi się, że jak next geny sprzedadzą się łącznie w liczbie ok. 20mln to wtedy już developerzy nie będą robić edycji na pastgeny jak np. nadchodzący Thief czy Dying Light, bo będzie to pożerać za dużo czasu, pracy i pieniędzy.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergi

Wii U ma więcej mocy niż PS360. GTA do tej konsoli nie pasuje, o czym pisał redaktor Nintendo Life. Ta gra mogłaby spokojnie wyjść, ale to byłoby nieopłacalne. Crysis na Wii U był nawet gotowy, ale w ostatniej chwili anulowany. Jednakże, mocy powinno być tyle, aby było widać wyraźnie różnicę pomiędzy last genami. Jak Wii lub Dreamcast. EA poza tym samo mówiło, że Wii U jest mocniejsze od PS360, i że mogli zastosować w NFSsie lepsze tekstury z PC.

Zamiennik GT to Forza i P CARS. Jak mówiłeś, ta sama rzeczywistość. Co oznacza gry identico.

LBP to oryginalna platformówka, nie powiem. GOW-

większość serii ma swoje cechy charakterystyczne, ale to typical slasher, więc chociażby Ryse, czy Dynasty Warriors.

Uncharted-genialna gra ale zamiennik jest kolejnym projektem Naughty dog :D Jest strzelanie, bicie, choć gra ma swój charakter.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma jak na razie powodu do płaczu, skoro pojawiały się gry na dwie generacje wstecz wink_prosty.gif.

Sportowe, Call of Duty i może jakiś Need for Speed się na pewno do 2016/17 trafiać będą. Do tego Japończycy się uaktywnią (Talesy, Persona 5, stuff od Gust). No i masa mniej wymagających niezależnych.

GOW-

większość serii ma swoje cechy charakterystyczne, ale to typical slasher, więc chociażby Ryse, czy Dynasty Warriors.

Po co komu Zelda jak ma RYSE czy Dynasty Warriors.

EDIT: O boże. W głupocie tej parafrazy prawie mi umknęło, że przecież pierwsza oryginalna Zelda na WiiU to będzie Dynasty Warriors.

EDIT2: Porównanie do RYSE też jest nieintencjonalnie trafne jeśli porówna się poziom trudności ostatnich paru Zeld z dziełem Crytek. Damn.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luke20

"GTA do tej konsoli nie pasuje"

:D Urocze. A CoD, SC:B i Project CARS to pasują?

Jeśli podciągamy Forzę pod symulator, a Ryse pod slasher, to w ten sposób można też znaleźć zamienniki każdego tytułu z WiiU.

Uncharted-genialna gra ale zamiennik jest kolejnym projektem Naughty dog

Bez sensu. Co to za zamiennik, jeśli wyjdzie tylko na konsolę Sony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Edit2 - nie rozumiem, mógłbyś wytłumaczyć?

Porównanie Zeldy do Ryse jest :D :D :D śmieszne. Zelduchna to połączenie gry logiczej ze zręcznościówką, dużą dozą eksploracji świata (gra bardzo stawia na jego unikalny klimat), różnej walki (na koniu, różne wariacje z użyciem konkretnego itemu), która jednak w grze absolutnie nie przoduje, jest często łatwa, ale i satysfakcjonująca. Ten dziwaczny i niespotykany nigdzie indziej miks sprawia wrażenie takiej pełnoprawnej przygody. Przykład Twilight Princess. Raz strzelasz do goblinów z ukrycia w opuszczonym mieście, raz eskortujesz powóz z chorą Zorą. I tak właśnie kreowana jest wielkość świata. Nigdzie indzie tego wszystkiego nie ma. Ale to nie temat o Zeldzie, zaraz mnie "zarząd" tego jakże poważnego forum skarci.

Jak jesteśmu tacy skruplatni, nie mów o Hyrule Warriors "Zelda", bo to skrót myślowy od "The legend of Zelda", a ta gra nie jest z tej serii. Zastrzegał się przed tym sam Iwata.

@Sergi

Przeczytaj na Nintendo life "why GTA V isn't for me". Takie inne spojrzenie. Ale widzę, że patrzysz na to trochę powierzchownie, więc po prostu, za mało urzytkowników.

Naughty dog robi wbrew pozorom podobne gry. W żaden sposób im nie ubliżając, ale serie unikatowe nie są. Uncharted uwielbiam, żeby nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł jest śmieszny, facet pisze na zasadzie "nie mam jabłka, ale to dobrze, bo jabłka są do kitu". Wywleka też tą sekwencję tortur, której nikt nie widział, ale o której każdy pisał. Takich żenujących tekstów jest tam zresztą więcej. A wszystko kwituje stwierdzeniem, że GTA by nie zaszkodziło, ale jest za to Wind Waker, więc wszystko ok. Czuć Nintendo bias na kilometr, więc wsadzę ten tekst do przegródki z napisem "pitolenie".

EDIT:

Zresztą, co to za argument, że mało użytkowników? A w ilu egzemplarzach się sprzedał DE:HR? Albo SC:B czy Batman? Stawiam orzechy przeciw dolarom, że GTA na WiiU sprzedałoby się lepiej niż te trzy tytuły razem wzięte.

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Zeldy do Ryse jest biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif śmieszne.

Tak samo jak porównanie GoW do RYSE i DW. Inne gry.

Jak jesteśmu tacy skruplatni, nie mów o Hyrule Warriors "Zelda", bo to skrót myślowy od "The legend of Zelda", a ta gra nie jest z tej serii. Zastrzegał się przed tym sam Iwata.

Japońska wersja nazywa się "Zelda Musou". Logo japońskie jest takie. To jest gra z serii. Spin-off czy nie.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No BFa nie ma.

Apology time then.

Lepsze to niż framerate obcięty o połowę ,ogólnie gorsze wersje czy gry okrojone z funkcji.

Lepiej mieć obcięte rozdziałkę/framerate, gorsze wersje czy obcięte funckje niż nie mieć gier na swojej platformie w ogóle. Bo ile to pierwsze można przeboleć, to drugiego już nie ( sytuacja np. Xbox One - wersje multiplatformowe z gorszą rozdziałką sprzedają się w USA lepiej niż wersje na PS4 ).

Jestem mocno zniesmaczony tym, że przywołując ten numerek ignoruje się 2 fakty.

Jasna sprawa, ale to zależy od punktu widzenia. Ja tam się cieszę że wreszcie Wii U miało normalny poziom sprzedaży, czytaj nie sub - 150 k.

Gdzie? Tak bardzo nie lubię słowa "hejt".

Hasełka o praniu mózgu, wybuchy mózgów itp. Serious businnes.

W zasadzie można spytać, co obecni sądzą o multiplatformach na X1...

...z pustego i Salomon nie naleje. I jakoś nie przeszkadza to ludziom się w nie zagrywać ( patrz USA )

@Orchi - ja bym powiedział raczej, że na next genie Nintendo gry 3rd party to przystawka, poprawienie tragicznej sytuacji z Wii. Teraz jest średnio, nie idealnie ale lepiej niż kompletny brak. Lepiej mieć Watch Dogsy u siebie w 720p niż zazdrościć kolegom z PS4/X1. Wiadomo że najlepiej mieć Watch Dogsy w 1080p, ale ile tych konsol można mieć w domu ? xD

I tak najważniejsze są gry od Ninny, a tym coś nie idzie, i samo Nintendo preferuje 3DS. Moim zdaniem tu tkwi problem - multiplatformy z wypełniacza czasu stały się daniem głównym a do tego na tej konsoli się nie nadają. Za mało gier.

Gry od zewnętrznych wydawców na X1 zazwyczaj mają gorszą rozdziałkę, przynajmniej do tej pory, ale jeśli nie masz w domu obok PS4, to pewnie to nie problem, nie ? O to mi chodzi. Gra w gorszej wersji >>>>>>>>>>>>>>> brak gry. I nigdy zdania nie zmienię.

Titanfall też w 720p chodzi i ludzie bardzo mocno chwalą grę, aż sam bym chciał spróbować smile_prosty.gif Że to jest past genowa rozdziałka, to nie problem dla mnie. Swoją drogą, to wersja na X360 moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebna, bo ludzie w Ameryce ograją grę na swoich 360-kach, zamiast ustawić się po next gena. No ale to EA.

@luke20

PS Gdyby tu Cię nie było Messer, to forum byłoby jedną masą oleju przeciwko kropelce wody. Przynajmniej ktoś po części się ze mną zgadza, albo mówi coś pozytywnego o Wii U biggrin_prosty.gif

Wiesz co Luke, czasem wydaje mi się że mierzysz o jeden most za daleko i zapędzasz się w trudne dyskusje gdzie sporo obietywnych faktów jest przeciwko Tobie i później ciężko z tego wybrnąć. Mówię tutaj o multiplatformach, rozdziałce, funkcjach internetowych, sprzedaży konsol/gier itp. W tych aspektach Wii U ma braki i w zasadzie nie ma sensu go bronić przeciw molochom jakimi są PS4 i X1.

Można o tym gadać, tylko po co ?

Nie lepiej nadmienić, że Mario to jedyna obok Forzy gra w ,, żelażnych " 60 FPS, że odświeżona Zelda na dobrym TV daje łupnia ( http://i.minus.com/iqh8jsg3vgRh7.jpg ), pochwalić jakiś pomysł w grze ( no dajmy na to Zombii U czy W101 ).

Jestem pewny, że gdybyś robił to tak jak radzę, i Ty i inni mieliby lepsze samopoczucie z tym tematem/ z innymi dyskutantami. To nie jest tak że Wii U nie ma się czym bronić, po prostu nikt nie lubi walenia głową w mur.

Kolejna rzecz to dyskredytowanie sukcesu innych platform - moim zdaniem zupełnie niepotrzebne. Tak już się ten świat się kręci że PS4 i X1 doganiają Wii U i nic z tym nie poradzimy.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tn facet ma jabłka, i gruszki, i śliwki, ale twierdzi, że te pierwsze jest robaczywe. Scena tortur jest żałosna, dobrze, że zwrócił na to uwagę. Powinna zostać zbanowana jak w Japonii. Niby czemu nikt jej nie widział?

Poza tym jeszcze seksizm.I tak, z Wind Wakerem jest okej. To wybitna gra.

Dobry tekst, tak samo recenzja Gamespotu. Nie tylko słodzenie.

@lubro

Ale Zelda się jednak dużo bardziej różni. Wiadomo, te slasheru mają inny model ciachania, klimat, ale pewne podobieństso zachowane jest. Gatunek slasherów chyba trudno urozmaicić, ale developerem nie jestem.

@Messer

Przecież musi być na tej stronce ostatni wojownik Nintendo tongue_prosty.gif Inaczej zalęgłyby tu stereotypy i bzdurne opinie o Nintendo tongue_prosty.gif A tak na serio, to niestety, dyskusja nie jest chyba taką prostą rzeczą, aby można było gadać tylko o zacieśnionym kręgu spraw. Sprzedaż konsol 8 th gen. chociażby może się jeszcze różnie potoczyć, czego uczy nasz siód... niestety, historia uczy nas, że nic nas jeszcze nie nauczyła biggrin_prosty.gif Wszyscy prawie tu już znają wyniki sprzedaży nowych konsol co do jednostki... A te ostatnie nadmianki bardzo mi się podobają. You've got secret stuff, bro smile_prosty.gif

Co to za lag z czarnym kolorem?

Edit:

Creative developer Project CARS grał już w wersję na WII U i ją chwali! "is extremely promising". Wnioski pozostawiam Wam, ale są bardzo dla przyszłości tej platformy korzystne.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż konsol 8 generacji już teraz wywróciła trendy do góry nogami. Sony bije się z MS w USA jak równy z równym ( Xboxów 360 jest prawie 2x więcej niż PS3 ). Poza tym PS4 wygrywa pewnie w Europie, nawet w państwach złotej 13 Microsoftu, z kolei Japonia będzie mieć premierę po takich krajach jak Indie czy Singapur.

Na ten moment Wii U sprzedażowo nie zachwyca, zarówno konsole, jak i gry 1/3rd party. Jest sporo wyzwań przed tą platformą i tego nikt nie neguje. Wydaje mi się że tylko duży napływ gier od N zmieni tą sytuację, przy czym multiplatformy takie jak CARS czy Watch Dogi mogą pomóc, ale to nie załatwi sprawy. Stały, duży napływ gier by zbudować dobrą bibliotekę, kilkuletnia praca.

Tak samo jak Sony z PS3. Drugiego Wii Mote już nie będzie.

Zmiana nastawienia. Koniec z gadkami Reggiego ,, mamy Zeldę Mario i Donkey Konga". Promocja nowych pomysłów/ gatunków jak Hyrule Warriors, Zombii U, Bayonetta.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ta sama gra, na 3DS zrobiona niższym kosztem sprzeda się x lepiej. To musi być potężny ból głowy dla zarządu. I to jest główny powód niemocy Wii U.

W zasadzie sam rynek i gracze też się zmienili. Nigdzie nie słychać narzekań na paywall w postaci obowiązkowego PS Plus, czy braku wstecznej kompatybilności. Gry free 2 play urosły do 25 % całego rynku i szturmują konsolę, tak samo jak indyki. Tablety i smartfony wygryzają już handheldy. Pudełkowa wersja Minecrafta pobiła takie tuzy jak Bioshock Infinite czy Metro Last Light. W grach za 60$ mamy już wiele elementów mikropłatności, zabugowane do potęgi gry okupują listy przebojów. 1080p 60 FPS na next genach miał być standardem a jest ciekawostką, i ludzie biorą next geny mimo tego. PS Vita reklamuje się jako sprzęt do odpalania gier z PS3/PS4.

Fani PS3 i Xboxa 360 po premierze next genów zamienili się miejscami - teraz to PS4 ma lepsze multiplatformy, UI czy szybszy net, natomiast Xbox One ma więcej i lepiej ocenianie exy, jest droższe od konkurencji, mniej przyjazne użytkownikowi. Czasem jest to dość zabawne.

Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki, Luke smile_prosty.gif

Odnośnie wojowania w obronie Nintendo - słyszałem że są drożsi niż całe Sony, 3DS radzi sobie świetnie, tylko te Wii U cienko przędzie, ale i to się powinno poprawić. Nie ma potrzeby. Jedna solidna zapowiedź jest warta więcej niż 100 godzin spierania się o jakieś drugorzędne sprawy.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć obcięte rozdziałkę/framerate, gorsze wersje czy obcięte funckje niż nie mieć gier na swojej platformie w ogóle.

No, ale do czego ty teraz się odnosisz? PS4 i X1 mają multiplatformy. Nie licząc Japonii - wszystkie. Tak jak w przypadku PS360. Różnica jest jednak taka, że teraz są to zawsze multiplatformy lepsze niż na poprzedniej generacji.

I jakoś nie przeszkadza to ludziom się w nie zagrywać ( patrz USA )

Nie pomaga też to sprzedać konsol.

ale ile tych konsol można mieć w domu ? xD

Wszystkie

Poza tym jeszcze seksizm.

>>wikipedia/satyra

Ale Zelda się jednak dużo bardziej różni. Wiadomo, te slasheru mają inny model ciachania, klimat, ale pewne podobieństso zachowane jest. Gatunek slasherów chyba trudno urozmaicić, ale developerem nie jestem.

Dalej uważam, ze takie szerokie porównywania zupełnie różnych gier to, sorry, głupota. Infamous SS to równie dobrze zamiennik Mario, bo bohater ma czerwoną czapkę.

Inaczej zalęgłyby tu stereotypy i bzdurne opinie o Nintendo

Jak jesteś to też powielasz stereotypy.

Creative developer Project CARS grał już w wersję na WII U i ją chwali! "is extremely promising". Wnioski pozostawiam Wam, ale są bardzo dla przyszłości tej platformy korzystne.

Co miał powiedzieć? ; p

Also po raz setny. Nie ma kierownic, 30FPS, cyfrowe triggery, zerowa usługa sieciowa. Jak dostanę CARS na WiiU za darmo w ramach WMD to zagram. Z własnej woli bym tego nie kupił.

PS Users pls. Weźcie poprawnie cytujcie. ;p

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tn facet ma jabłka, i gruszki, i śliwki, ale twierdzi, że te pierwsze jest robaczywe

Nie ma jabłek, bo nie ma GTA V na WiiU, i o to się rozchodzi. Jak nie mam, to przynajmniej obrzydzę, żeby nie było, że tak strasznie dużo tracę.

Niby czemu nikt jej nie widział?

Bo fama poszła jeszcze przed premierą gry i wszyscy jeździli po niej zanim w nią zagrali, a dało się ją zwyczajnie pominąć.

Dobry tekst

Wstydziłbym się takie pierdoły pisać na swoim prywatnym blogu, a co dopiero na jakiejś poważnej stronie. Facet twierdzi, że ma 30-stkę i dzieci, więc nie jest targetem GTA V (imo kompletnie bez sensu), ale nie przeszkadza mu to być targetem gier Nintendo.

Creative developer Project CARS grał już w wersję na WII U i ją chwali! "is extremely promising".

Pokaż mi dewelopera, który nie chwali swojej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że temat odżył. Doskonale.

Guilty Gear xrd ma pojawić się w lutym w salonach gier. Przy dobrych wiatrach oznacza to, że jest szansa na ukazanie się jej na PS3/PS4 już pod koniec 2014, albo na początku 2015.

Cieszta się i radujta, bo to zacna seria jest.

Also

Wstydziłbym się takie pierdoły pisać na swoim prywatnym blogu, a co dopiero na jakiejś poważnej stronie.

Poważna strona? Ha. A to dobre. Stron, które mają w nazwach nintendo/sony/xbox etc. nie da się traktować na serio. Na takie strony można wejść po co najwyżej suche fakty (a i to nie zawsze) i żeby pośmiać się z fanbojów. Artykułów nie da się brać na poważnie. Deluzje typu "to nawet lepiej, że nie mam jak zagrać w GTAV" najlepiej to po prostu przemilczeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guilty Gear xrd ma pojawić się w lutym w salonach gier. Przy dobrych wiatrach oznacza to, że jest szansa na ukazanie się jej na PS3/PS4 już pod koniec 2014, albo na początku 2015.

Cieszta się i radujta, bo to zacna seria jest.

Wow. Nie liczyłem na tak szybką premierę po trzech loketestach. Co prawda trochę grze jeszcze brakuje, a dokładniej Bridgeta Zappy i Johnnego, ale podobno już przy ostatnim teście była w pełni grywalna. Widzę, że ArcSys robi to co zwykle, czyli wypuszcza grę i dodaje fighterów w kolejnych patchach. W każdym razie - nie mogę się doczekać pierwszych zawodów i zrzutów muzyki :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...