Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

@lubro całkiem dobrze, spodziewałem się gorszej jakości. Ile taki plik waży?

A jeśli chodzi o sam gameplay to jest też nie jest źle, ale gdy przeciwnik jest stosunkowo blisko powinieneś najpierw ciągnąć za spust, a dopiero potem przymierzać. Większość twoich śmierci wynikała nie z braku skilla, tylko złych nawyków. Wyczuwam za dużo godzin w call of duty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taki plik waży?

750MB. Nie wiem czy to dużo, czy mało.

Większość twoich śmierci wynikała nie z braku skilla, tylko złych nawyków. Wyczuwam za dużo godzin w call of duty.

Już nawet nie gram w multi CoD, bo uważam je za niegrywalne. Po prostu dawno w nic nie grałem w sieci. Widzę jednak po sobie, że wracam do swojego poziomu z KZ2. Dalej szukam też dla siebie giwery i gram z losowymi.

/excuses

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje PS4 po 2 dniach jedzie na serwis - zepsuł się napęd BD! W poniedziałek odebrałem swoją konsolę. Dzisiaj pograłem trochę w Knacka i zonk. Podczas gry gra się wyłączyła i wypchnęła płytkę z czytnika. Teraz cały czas napęd próbuje wypchnąć płytkę której nie ma w czytniku. Nic nie pomaga. Konsola leci na serwis. To żem się nagrał kurna jego mać! Witamy w świeci gdzie wszystko jest robione w Chinach jak najmniejszym kosztem! krecka_dostal.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaczelnikuMieczysławie, zawsze można znaleźć pozytywne aspekty tych problemów, Twoją konsolę składał wykorzystywany przez pracodawcę Chińczyk, więc ten bunt może coś pomoże. Taka (raczej prawdziwa) teoria lata sobie po internetach. Podobno pluli do konsol i coś tam jeszcze robili źle. Mam nadzieję, że Sony zmieni wykonawcę, inaczej to może być upokorzeniem dla marki jeśli kolejna dostawa będzie miała problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NaczelnikMieczyslaw - Pech. Łączę się w bólu

@VGX - Sony zapowie nowy samochód w GT6 za 40 milionów kredytów. Cancelled my GT6 pre-order. I didn't even pre-order

Ok znalazłem coś w czym KZ:SF jest gorsze niż KZ2. Strzelba nie jest nawet w połowie tak satysfakcjonująca. Ten automat szturmowca jest jednak w sumie fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest sprzedażowy zwycięzca Black friday, Nintendo 3DS z liczbą blisko 800 000 sztuk, wow! Najpierw nie zrozumiałem o co chodzi, patrzę na Wii U z prawie 200 000 sztuk i już sobie przypomniałem, co na to tak wpłynęło. Ciekaw jestem wyniku Zeldy ALBW.

Podsumowując, 3DS sprzedał się w jeden tydzień w 1 200 000 sztuk. Gdyby tak sprzedawało się WII U to zobaczylibyśmy Wieśka, battlefieldy i inne cuda na tej platformie. Gdzie są pieniądze tam technologia "next genów" śmiga i na PS2 :P. Oby na VGX Zelda lub Metroid. Oby. Jeśli robi prezentację na poważnej gali to nie może wejść z niczym... hype engines off.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Luke, 3DS zarządził, ale już Wii U sprzedało się gorzej niż ( w kolejności ) 3DS, PS4, PS3, Xbox 360 i Xbox One.

Zelda ALBW na 5 pozycji, 517 tys. Nowy Mario został pokonany nawet przez ... The Last of Us.

Czyli z jednej strony rakieta przebijająca niebiosa, z drugiej - tonący statek ( nie ważne czy komuś się to podoba czy nie ).

Aha, Call of Duty znów wygrało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA Wii U sprzedało się o 30 000 więcej niż PS4.

Jako ciekawostka powiem, że magazyn Times opublikował na stronie: "dziesięć powodów dlaczego lepiej wybrać WII U niż PS4 i XONE" (czy jakoś tak). Teraz po premierze reszty next genów często poruszany jest podobny temat, "Wii U teraz>>>> XONEPS4".

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA Wii U sprzedało się o 30 000 więcej niż PS4.

Nie da się kupić czegoś co się skończyło.

magazyn Times

Ta. Argumenty typu "HD enough", "WiiU has eShop, PS4 and Xbox One has nada", "Gamepad od WiiU to przenośna konsola" czy "WiiU ma perspektywy na przyszłość" świadczą o tym, że to nie żartobliwe artykuły, a poważne dziennikarstwo. ;)

"Wii U teraz>>>> XONEPS4"

Tyle, że to obiektywnie nieprawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, a tu cały czas to Wii U :P

Powiedzmy sobie szczerze, jeżeli ktoś nie lubi specyficznych gier "nintendowych", to nie ma najmniejszego powodu, by obecnie Wii U kupić. A Mario, Zelda i Pikminy takimi tytułami są, mają wyjątkowy, oryginalny urok, który jednak nie trafi do każdego. Tak jak anime - może być świetne, ale i tak nie spodoba się komuś, kto nie lubi takiego stylu animacji.

Co do sprzedaży 3D World, trudno, żeby była porażająco wysoka, skoro baza posiadaczy konsoli jest mała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wii U teraz>>>> XONEPS4".

Do Prima Aprilis jeszcze dużo czasu.

Czy ktoś ogrywał już NfSa na PS4 ? Nie wiem co mam myśleć o tej grze. Z jednej strony ciekawa i wciągająca "kampania" gliniarza, ale z drugiej strony mega irytujące wyścigi po stronie ściganta. Bardzo często, kiedy w trakcie wyścigu załączał się pościg,a ja leciałem przez autostradę 250 km/h radiowóz policyjny potrafił spaść z nieba tuż przed maską mojego samochodu, co prawie zawsze kończy się komunikatem critical damage, a chwilkę później BUSTED !

Poziom trudności jest bardzo nie zbalansowany, kiedy to my jesteśmy ścigantem, policja jest niesamowicie agresywna, a cała rozgrywka jest momentami ekstremalnie trudna, czasami aż za bardzo, nawet jak dla mnie ( a ogólnie lubię wysokie poziomy trudności ). Z drugiej strony gdy gramy policjantami, rajdowcy zachowują się banalnie i przewidywalnie, czasami przytrafi im się jakiś błysk geniuszu, ale ogólnie jest ciut za łatwo.

Ogólnie, po żenującym jak dla mnie MW jest to odbicie w dobrą stronę, ale pracy jest jeszcze sporo.

Jeżeli ktoś ma NfSa na PS4, chętnie usłyszę czy u Was też gliniarze spadają z niebios tongue_prosty.gif

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, ja tak tylko przypomnę, że VGX już jutro, jak ktoś jeszcze chce sobie poobstawiać co 'muricans wybiorą jako GOTY, to ostatni dzwonek, żeby to zrobić.

Swoją drogą patrząc na sprzedaż gier na X1, mnożąc to pi razy oko razy 2 dla sprzedaży na PS4 wychodzi, że AC4, Battlefield i CoD są w odwrocie. Tak, to najlepiej sprzedające się gry na nextgeny i świetnie sprzedają się na currentgeny, ale jeśli wziąć pod uwagę że wielomilionowa sprzedaż BF3 czy COD BO2 została podcięta o 50-66% w tym roku, tłumaczenie się EA i Acti nextgenami jest słabe, bo tam może CoDa zeszło 1,5mln.

Dobrze, szczególnie przy AC4 (które wierzę, że jest fajną grą i sobie pewnie na święta kupię) i CoD. Coroczne iteracje marek muszą się w końcu źle odbić się na sprzedaży, sektor hardkorowy za bardzo tego nienawidzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zgadywanki, w kwestii nagród, chyba jednak sobie daruję a zamiast tego będę rozkminiał jakież to niespodzianki (o ile jakiekolwiek się zachowały z tym "przeciekaniem" informacji przed pokazem :P) mogą się pojawić... No i mieć nadzieję na to, że nowy format, o którym ktoś tutaj albo na innej stronie pisał, sprawdzi się lepiej niż poprzedni. Jeżeli tylko będzie więcej materiału bezpośrednio z gier, wywiadów z twórcami, brak jakiś trzecioligowych celebrytów z branży np. muzycznej to jestem całkowicie za. Stream z imprezy będzie chyba na głównej stronie, aye?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzca GOTY i GOTG jest od dawna znany, a jest to bez dwóch zdań GTA V.

Mam nadzieję na jakiś sensowny materiał z Quantum Break, bardzo liczę na Remedy po AW, a krążący po necie gif z 4s gameplayu dobrze rokuje na przyszłość. Wiedźmin 3 to będzie masakrator AD 2014, nie mogę się doczekać trailera, ale mam nadzieję, że Redzi pokażą całkowicie nowy trailer, a nie stary z kilkoma nowymi ujęciami. No i ofc liczę na Order 1886, może jakiś nowy trailer, bo na gameplay raczej nie liczę, za wcześnie chyba, ale mam nadzieję, że Sony zapowie jakieś nowe i ciekawe IP. smile_prosty.gif

Tak w ogóle to pobrałem sobie bezpośredni filmik z AC4 i łał, 60fps, 1080p i grafika rodem z high end PC. Gra wygląda fenomenalnie na PS4, nie mogłem w to uwierzyć. Aż zachciało mi się kupić PS4, ale przeczekam pierwszą falę wadliwych konsol i bundle z Infamous w marcu powinien zawitać w moje skromne progi. :)

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orchi, przytoczyłem tylko opinię dziennikarza znanego na całym świecie magazynu.

@lubro

PS4 to na razie tylko pokaz graficzny 8 generacji, ponieważ nie jest zbyt zachwycająca perspektywa średniawej platformówki akcji z przynużającym gameplayem i strzelanki bez żadnego efektu "łał". Za to Wii U ma Mario3D, Mario bros, Pikmin, W101, Lego, Monsterahuntera, Zeldę WW, ZombiU. TERAZ (na święta) Wii U ma więcej oryginalnych i wysokiej jakości exów. Co do tego chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości.

Perspektywy na przyszłość są, bo kto ma takiego second party jak Platinum games u konkurencji? Ponad to kontynuacja najlepszego joterpega zeszłej generacji już zmierza. Exclusivy są najważniejsze, bo to dzięki nim możemy zdecydować pomiędzy platformami. Ja rozumiem, że szkoda 3rdparty. Z chęcią bym w BFa na tym zagrał, ale myślę, że ludzie nahapowani na te gry dzięki niskiej cenie będą mogli dokupić U.

Artykuł wygląda porządnie, nie ma tam nic o E shopie, za to jest o darmowym online. Czepiasz się trochę słowek z tym portable (to szeroko pojęte stwierdzenie). I gry na Wii U są HD enough, bo taki Pikmin wygląda pięknie, a to gra w połowie roku życia konsoli. Nie mówiąc nic o X.

I żarcik growy. Amerykanie na Święto Niepodległości skosztują wybornego indyka, Resoguna.

PS lubro, Ty masz Trine 2 na parę platform?

Czy tylko wersja na Wii U ma te dodatkowe etapy (directors cut)?

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orchi, przytoczyłem tylko opinię dziennikarza znanego na całym świecie magazynu.

@lubro

Za to Wii U ma Mario3D, Mario bros, Pikmin, W101, Lego, Monsterahuntera, Zeldę WW, ZombiU. TERAZ (na święta) Wii U ma więcej oryginalnych i wysokiej jakości exów. Co do tego chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości.

Owszem ma, tylko co z tego skoro to są rimejki(Zelda) albo odgrzane kotelty albo zwyczajne średniako-crapy(ZombiU). Sorry, ale Nintendo klepie do bólu znane marki, ale tak naprawdę ile razy można grać ciągle w to samo? Tak ludzie narzekają na CoD-a, ale w Mario czy Zeldę po raz piętnasty to grają bez grymasu chociaż dostają kolejny raz to samo. No come on.

Perspektywy na pszyszłość są, [...]

Artykuł wygląda pożądnie, [..]

Perspektywa jest taka, że poproś rodziców o słownik pod choinkę. wink_prosty.gif

Czy tylko wersja na Wii U ma te dodatkowe etapy (directors cut)?

Director's Cut jest normalnie dostępna na inne platformy jak PC czy PS3.

Prawda jest taka, że Wii U jest martwe, a PS4 i XO wystartowali zbyt wcześnie gdzie nie ma nic konkretnego na start, a następne gry dopiero w lutym/marcu. Te pół roku jakby wyszły później to mogłoby nie być takich bubli jak jest obecnie zarówno jakościowo, software'owo i hardware'owo.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luke20 - mówiłem o sprzedaży globalnej, zresztą 1 200 000 3DS to właśnie globalna sprzedaż. Nawet jeśli Wii U zbudowało przewagę na BR, to straciło ją w Europie. Sony ma chyba niezły dylemat gdzie pchać więcej PS4, obstawiam że postawią na USA. Ale przed nami jeszcze Święta Bożego Narodzenia, w tym roku to będzie loteria.

@Rudyrydz - bez pojazdów personalnych pls. Na każdym forum gamingowym gdzie spotykają się fani innych konsol zawsze musi być flame, tym razem dajmy spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za błędy przepraszam, nie zwróciłem uwagi na to, ale to nie powód żeby od razu to w ten, mało śmieszny, sposób wytykać.

To co napisałeś o Mario jest na poziomie trochę każualowego Polaka, który o Mario to wie tyle ile usłyszał od kumpli o wątpliwej wiedzy growej. To samo? Może Galaxy jest tak odtwórcze (gra generacji wg. Eurogamera, pierwsza na rankingu gamerankings), może 3D World gdzie ludzie narzekają, że ciekawe rozwiązania wciąż ustępują nowym? Mario bros jest podobne do poprzedników, ale to utrzymywanie klasyki i bardzo wymagająca gra. Dodatkowo po mistrzowsku odgrzewana. I z CODem nie ma co jej porównywać, ponieważ wychodzi jedna na konsolę, a CODów na takie PS3 jest około siedmiu. Jeden do siedmiu! Zagraj najpierw w przełomowe gry z tej legendarnej serii (Mario64, galaxy), a potem wypowiadaj się na dany temat.

Edit: A, konsola z nadchodzącym SSB, Mario kartem, Zeldą, Bayonettą, X, Donkey kongiem i Yoshim to martwa konsola... ciekawa opinia, na poziomie hejterów z PPE.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Wii U jest martwe, a PS4 i XO wystartowali zbyt wcześnie gdzie nie ma nic konkretnego na start

Przesadzasz. WiiU jeszcze nie zdechło. To fakt, że coraz bardziej i bardziej przypomina dreamcasta, ale to nadal trochę za wcześnie żeby stawiać takie wyroki.

I która konsola miała naprawdę dobry line-up na starcie?

Zresztą i tak nie jest tak źle, jak w porównaniu do startu wiiU.

I żarcik growy. Amerykanie na Święto Niepodległości skosztują wybornego indyka, Resoguna.

Całkiem to spaliłeś, bo pomyliłeś dzień niepodległości ze świętem dziękczynienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QuadDamage, rzeczywiście! Jak mogłem się tak pomylić...

Ale start Wii U nie był tragiczny (pomijając późniejszą posuchę). ZombiU, NintendoLand i fajne Mario. O tym pierwszym od ludzi słyszałem same pozytywne opinie, typu: "prawdziwa gra o zombie", "genialny second screen expierience", "trudna, realistyczna". Ponad to ma wyższą średnią na Metacritic niż Killzone SF, co daje do myślenia.

PS Nie myl dreamcasta z gamecubem (jeżeli w ogóle takie masz wizje). Dreamcast to 10 000 000 sztuk, Wii U to już sporo ponad 4 000 000 w jeden rok. A killery na drodze.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudyrydz - bez pojazdów personalnych pls. Na każdym forum gamingowym gdzie spotykają się fani innych konsol zawsze musi być flame, tym razem dajmy spokój.

Nigdzie nikogo nie pojechałem personalnie, to był raczej żarcik, jak autor poczuł się urażony to przepraszam, aczkolwiek jestem bardzo uczulony na błędy. wink_prosty.gif

To co napisałeś o Mario jest na poziomie trochę każualowego Polaka, który o Mario to wie tyle ile usłyszał od kumpli o wątpliwej wiedzy growej. To samo? Może Galaxy jest tak odtwórcze (gra generacji wg. Eurogamera, pierwsza na rankingu gamerankings), może 3D World gdzie ludzie narzekają, że ciekawe rozwiązania wciąż ustępują nowym? Mario bros jest podobne do poprzedników, ale to utrzymywanie klasyki i bardzo wymagająca gra. Dodatkowo po mistrzowsku odgrzewana. I z CODem nie ma co jej porównywać, ponieważ wychodzi jedna na konsolę, a CODów na takie PS3 jest około siedmiu. Jeden do siedmiu! Zagraj najpierw w przełomowe gry z tej legendarnej serii (Mario64, galaxy), a potem wypowiadaj się na dany temat.

Edit: A, konsola z nadchodzącym SSB, Mario kartem, Zeldą, Bayonettą, X, Donkey kongiem i Yoshim to martwa konsola... ciekawa opinia, na poziomie hejterów z PPE.

To jest tylko i wyłącznie moja opinia. Dla mnie Wii U nie ma nic do zaoferowania, bardziej skłaniałbym się ku 3DS.

W Galaxy grałem i tak nudnej gry to dawno nie widziałem na oczy. Bezsprzecznie wolę Mariany 2D aniżeli te 3D, tak samo jak z Wormsami. W Mario64 owszem nie grałem, ale siedziałem obok osoby, która przy mnie grała i gra bardzo, bardzo spoko. Na pewno w gameplayu lepsza niż Galaxy.

Aha, Mariany na Wii U mają dla mnie sens tylko w coopie, jak widziałem jak na Gramytatywnie 4 osoby śmigają to super, ale zauważyłem, że samemu to zwyczajnie gra by się znudziła swoją formułą. Tak samo jak Rayman Legends znudził mnie jak grałem sam(brawo Ubi za brak coopa online) przez co rzuciłem grę po 2 światach.

Przesadzasz. WiiU jeszcze nie zdechło. To fakt, że coraz bardziej i bardziej przypomina dreamcasta, ale to nadal trochę za wcześnie żeby stawiać takie wyroki.

I która konsola miała naprawdę dobry line-up na starcie?

Zresztą i tak nie jest tak źle, jak w porównaniu do startu wiiU.

Ale mi nie o to chodzi, bo to normalne, że line up na start jest raczej kiepski tylko o to, że do praktycznie lutego/marca nie wychodzi NIC ciekawego na konsolę więc osoba, która kupiła sobie 2-3 gry na start np. BF4, KZ4 i Fifa wątpię aby wytrzymała do tego czasu z tymi grami(mi po miesiącu grania w jedną/dwie gry zwyczajnie byłoby słabo jakbym tylko na nią spojrzał) przez co konsola zwyczajnie się kurzy, a gracz wraca do PC/starszej konsoli. No bo co osoba przejdzie sobie AC4, KZ, ew. CoD i zostaje jej multi, a jak kogoś multi w ogóle nie kręci? Ma problem.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...