Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sikor111

Rozwiązany: Tablet do 800zł

Polecane posty

Witam!

Tak jak w temacie chciałbym kupić tablet, którego cena wynosiłaby +/- 800zł

Moje wymagania:

-Android

-aparat z przodu i tyłu

-zdjęcia i filmy w hd

-wejście hdmi

-porządny wyświetlacz(ładne barwy itp.)

-solidnosc wykonania

- może być z klawiaturą w zestawie

Rozmiar 7'' lub 10''

Prosze o propozycje i porady. Czy zdołam znaleźć tablet spełniający moje wymagania w tym przedziale cenowym?

PS.Czy tablety są wyposażone w gorilla glass?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-aparat z przodu i tyłu

-wejście hdmi

No tak się składa, że nexus 7 nie ma tych funkcji (kamerkę z przodu tylko ma) i pamiętaj, ze nie ma też wejścia na karty micro SD.

Minusem Nexus'a 7 jest jego procek pod którego twórcy średnio optymalizują do niego gry. Wszystko działa, ale mogłoby być lepiej (czyt. - płynniej)

Ale jak na to przymkniesz oko to jest naprawdę fajny tablet (posiadam go). Ma już nawet aktualizacje do 4.2.2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chyba wezme nexusa :) ważna sprawa, chcię kupic sam tablet bez pakietu internetowego z jakiejs sieci i innych bajerów. Czy to w jakikolwiek sposób wpłynie negatywnie na jego funkcje itp? (wiem że pytanie może byc komiczne, ale kto pyta, nie błądzi^^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nexusa 7 nie ma wejścia na sim, dopiero jak kupisz z wersją 3G wtedy będziesz mógł mieć taki pakiet. I dzownic nadal nie można, można tylko mieć neta.

EDIT, nie załapałem od razu :P

Możesz kupić na allegro x-kom.pl, media markcie, media ekspercie itd.

Ja kupiłem w media-ekspert.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale napisałem tak, że wyszło na to że chce isc do salonu danej sieci i kupic tablet:) To nie tak, pisałem właśnie że żadnego pakietu transmisji danych wykupywac nie chcę :) Wszystko jednak juz mi powiedzieliście :) Dzięki wielkie! Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...