Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Recommended Posts

Na razie nic interesującego dla mnie nie ma. Czołgi mnie nie interesują zwłaszcza w multi więc sobie odpuszczę. Za to 44 gry indie? Zawsze z tylu gier załączonych można wybrać parę które być może mnie zainteresują. Czekam na przecieki na temat pozostałych dwóch gier.

Polecam Igneous. Bardzo fajna zręcznościówka.

Dziś poznamy kolejną pełną wersję?

Edited by konku

Prawdopodobnie, ale wszystko zależy czy Ghost ma czas. Tez nie moge się już doczekać. Zresztą jak co miesiąc :).

Edited by NoSlogan97

PS. Dostałem ostrzeżenie za obraźliwe słowa w profilu, a to ciekawe bo w profilu nic nie mam wpisanego:) dzięki Smuggler pokerface.png

Z tego co widzę ostrzeżenie dostałeś za obrażanie innego użytkownika, nie za wpis w profilu. - Pzkw

I nie ode mnie - Smg

No nie wiem - wyraźnie jest napisane że od Smugglera smile_prosty.gif coś chłopaki kręcicie smile_prosty.gif plus nie ma mnie w wątku o "Użytkownikach naruszających regulamin"..

A fakt, ode mnie - ale myslalem, ze mowisz o dzisiejszym dniu. A do tego watku faktycznie zapomnialem cie wrzucic. Z drugiej strony jesli juz JA ci dalem bana za obrazanie, to musiales na to solidnie zasluzyc, bo mam spory prog tolerancji na rozmaite riposty i docinki. [smg]

Koniec spamu.

Pozdrawiam i wesołych urodzin CDA życzę!

I tego sie trzymajmy...

EDIT - oczywiście nie podważam, że mi się nie należało, ale tak samo należało się temu, kogo opierniczyłem. Pozdrówki

Edited by shmehr

Magicka jako 2 pełniak? Już jestem w niebie. Od dawna zbierałem się do kupna tej gry, ale sezon grzewczy mi na to nie pozwalał, a teraz w końcu zagram. Poza tym jeśli taka gra jest 2 pełniakiem to co jest 1?

Magicka - gra ponoć niezła (grałem w demo i średnio mi się spodobało), aczkolwiek mnie raczej nie interesująca. Zatem do jutra smile_prosty.gif

Edited by daveNWN

Magicka jako drugi pelniak? Dobra gra ale na urodzinowy numer jestem niestety nie zadowolony ponieważ można było tą gre naprawde tanio załatwic nawet za dolara bo to chyba wersja bez dlc tak? Ale i tak polecam wszystkim ktorzy nie maja

Edited by Djmarco

Magicka jako drugi pelniak? Nie jest to może kiepska gra ale na urodzinowy numer jestem niestety nie zadowolony. Posiadam ta gre polecam tym co nie maja ale kiepsko jak na ten numer

Dokładnie, w normalnym numerze by to przeszło a jak na urodzinowy lipa. Zobaczymy jutro ale już wątpię żeby było coś fajnego

Ostatni pełniak, to musi być killer skoro taka słabizna. Ale obawiam się Deus Exa, którego też można było kupić parę razy za -75% off.

Nieźle, choć w sumie była już na tylu promocjach, że kto naprawdę chciał, już dawno zdążył kupić. No i sama goła wersja to obecnie raptem jakaś połowa (jak nie mniej) contentu. Więcej DLC to chyba tylko do Train Simulatora wyszło :).

Magicka, czy to jest ta gra z milionem niedorobek i patchy, ktore w dalszym ciagu nie poprawily wszystkiego?: )

Nieźle, choć w sumie była już na tylu promocjach, że kto naprawdę chciał, już dawno zdążył kupić. No i sama goła wersja to obecnie raptem jakaś połowa (jak nie mniej) contentu. Więcej DLC to chyba tylko do Train Simulatora wyszło smile_prosty.gif.

Zgadzam się z toba DLC w tej grze są bardzo ważne, dodaja wiele

Edited by Djmarco

Moja reakcja na tytuł drugiego pełniaka? YAAAAAAAAAAAAAAAA... i tak przez jakieś 15 sekund :D

Magicka to jest jedna z tych gier, które zawsze chciałem kupić, ale jakoś nie mogłem się do tego zabrać, bo coś innego mi wpadało w ręce. Dzięki wielkie!!

Całkiem fajny tytuł, kiedyś chciałem przetestować i zakupić. Dajecie mi powód aby i tym razem skusić się na zakup CDA.

Magicka jako pełniak ciekawy. Gra nie dla mnie. Nie mój gatunek ani klimaty. Zobaczymy co będzie dalej

Magicka? Fajnie.

Tylko jest jeden problem. Żeby ten numer rzeczywiście był godny miana, ,,urodzinowego", główny pełniak musi być mocarny. W dodatku po angielsku, nie na Steama i nie tak duży. Może będzie np. TDU 2? Chyba pasuje, a z taką grą zestaw byłby bardzo dobry. Ale co ma być, to będzie.

Edited by handwalker