Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Recommended Posts

Jeśli jako trzeci pełniak są 44 gry indie, to znak, że dwa następne pełniaki będą znakomite ;)

Ej Smuggler weź wreszcie powiedz czy mimo braku plakatu podniesiecie cenę do 17 zł, czy będzie standardowe 16zł??

cena bez zmian

widzę że co chwila ktoś tu pisze że taki a taki wydawca nie daje gier do czasopism nigdy, czyżby sprzedaż licencji do pisma komputerowego była traktowana jako coś wstydliwego i obniżającego walor marki? mówie tu o grach rzecz jasna już starszych wiekiem, których poza allegro się nie uświadczy.

O matko a ja nie jem bigosu, choc nie uwazam, zeby jedzenie bigosu bylo czyms zlym czy wstydlwym. Mam prawo jesc co chce. tak samo oni maja prawo sprzedac gry komu chca albo nie sprzedac...

Trzeci prezent i jednocześnie "pełniak":

Płyta wypełniona najlepszymi grami indie. Będą na niej 44 pełne wersje gier, 12 dem i 12 gier przeglądarkowych. Wszystkie tytuły to pozycje znane, nagradzane lub będące finalistami konkursów i festiwali takich gier.

Mam przez to rozumieć ,że na płycie pojawią się Key`e do tych gier ?

Trzeci prezent i jednocześnie "pełniak":

Płyta wypełniona najlepszymi grami indie. Będą na niej 44 pełne wersje gier, 12 dem i 12 gier przeglądarkowych. Wszystkie tytuły to pozycje znane, nagradzane lub będące finalistami konkursów i festiwali takich gier.

Mam przez to rozumieć ,że na płycie pojawią się Key`e do tych gier ?

Nie, masz zrozumieć że płyta będzie wypełniona grami indie.

Edited by mikijoe

44 indyki zajmą całe DVD9. Na niej też pewnie trochę dodatków. Czyli zostaje drugie DVD9 na 2 pełne wersje i dodatki. Albo to bardzo mocno upchną, albo tych dodatków będzie bardzo mało.

Jak ktos nie chce indyków ściągać, to z radością powita coverek CDA.

44 indyki zajmą całe DVD9. Na niej też pewnie trochę dodatków. Czyli zostaje drugie DVD9 na 2 pełne wersje i dodatki. Albo to bardzo mocno upchną, albo tych dodatków będzie bardzo mało.

Zawsze może być trzecia płytka tongue_prosty.gif nikt nie mówił że będzie łatwo, trzeba sobie radzić tongue_prosty.gif

Edited by Kaiwan

no fajnie ,taki prezent to dobra sprawa oczywiście kod do WOT-a jak najbardziej się przyda,a jeśli komuś będzie zalegał chętnie przygarnę, proszę wysłać na priv jak komuś nie będzie potrzebny,pozdro

Cóż, WoT mnie nigdy nie interesował (choć sama tematyka... nieco mnie rajcuje). Archiwalne numery... Chyba na 2001 już się kończą zbiory mojego taty :( więc chętnie oglądnę. Natomiast na indie nigdy bym żadnej kasy nie wydał (serio, w sumie grałem tylko w oba Trine'y z tego gatunku), ale skoro pojawiają się w CDA to odpalę jedną sztukę czy kilka. Ciekawe cóż tam redakcja zgotowała na pozostałe dwie pełne wersje :)

Taki mały offtop tongue_prosty.gif Dla wszystkich tych, którzy żądają Alanów, Deus Exów i innych - http://biedronka.pl/gry/juz_wkrotce/ ;]

Te 44 gry indie zastępują trzeciego pełniaka?

Biedra wykończy CD-A trollface.gif

Edited by DarthMetalus

Chwila. Cda rozdaje po 1000 i 1200 sztuk złota? A do tego gazetka i jakieś pełniaki? YYY za stałą cenę? Że co? : )

Edited by wojtekb03

Coś nie bardzo wyobrażam sobie pakiet gier jako pełniak. :P Ale te głowne, mam nadzieję, skopią mi tyłek. Bo TYLKO JEDNA na Steam. Hura! klaszcze.gif

Takie pytanko do kogoś z redakcji. Planujecie jeszcze kiedyś dodac audiobooki typu: Wiedźma z Wilżyńskiej doliny?

Cóż, jeśli w czasopiśmie nie będzie nic ciekawego, to nie wiem czy kupie.sad_prosty.gif

Każdego co innego ciekawi ja np bardzo się cieszę z golda do WOTa (jak ktoś nie gra to kod chętnie przyjmę) i już dla samego złota opłaca mi się kupić gazetkę. A do tego dochodzą inne rzeczy więc Na 100 % kupię

Edited by Vasnin

Mnie tam jak na razie cieszy pakiet indyków jako, że jestem ich fanem.

Swoją drogą fajnie by było zobaczyć na coverku Harlem Shake w wykonaniu redakcji (btw, założyłem temat w dziale humor nie wiedząc gdzie to upchnąć. Teraz czeka na moderację. Jest w nim ankieta. Jak tylko się pojawi zachęcam do głosowania/pisania ;])

Takie pytanko do kogoś z redakcji. Planujecie jeszcze kiedyś dodac audiobooki typu: Wiedźma z Wilżyńskiej doliny?

Redakcjo, czy w zestawie tych indyków znajdzie się Voxatron?

Z tymi pytaniami zapraszam do innego tematu "Pytania do redakcji" :)

A ja mam pytanko, czy na DVD pojawi się klient WOT-a, czy trza będzie ściągać?

Nie będzie.

P.S. Było już w tym temacie mówione.

Edited by mario21211

Cóż, jeśli w czasopiśmie nie będzie nic ciekawego, to nie wiem czy kupie.sad_prosty.gif

Każdego co innego ciekawi ja np bardzo się cieszę z golda do WOTa (jak ktoś nie gra to kod chętnie przyjmę) i już dla samego złota opłaca mi się kupić gazetkę. A do tego dochodzą inne rzeczy więc Na 100 % kupię

Przecież najlepszy ficzer tego numeru już został ujawniony - archiwum rocznika 2001. Pół roku na to czekałem! Mam też nadzieję, że nie będę musiał czekać kolejnych 6 miesięcy na sezon 2002.

@UP Raczej nie sądzę aby rocznik 2002 pojawił się wcześniej, sam Smuggler mówil że to ciężka praca i dość obszerna.

Wydaje mi się że indyki są tylko po to żeby nieco zaoszczedzić na pierwsze dwa pełniaki. Według mnie to rozwiazanie jest lepsze niż to z

poprzenich numerów. A poza tym w tych 44 grach chyba znajdę, do licha coś dla siebie.