Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Nitronic Rush wygląda jak TRONowa gra wyścigowa.

I było już dodawane do CD-A tongue_prosty.gif

Czy wszystkie te gry Indie będą produkcjami, które już wcześniej mogliśmy na płycie dostać? ;]

Kto chciałby widzieć wśród tych 44 gierek Minecrafta, Hotline Miami i The Binding of Isaac? :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te gry już nie są już takie drogie, poza tym swoje już na karku mają.

Co nie znaczy że wylądują kiedykolwiek na coverze, po drugie cena gry w sklepie to nie cena licencji TEJ GRY. GTA Vice City też jest stare, ale Rockstar nie wydaje licencji do czasopism, ogarnij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRY NIEZALEŻNE: [stranded], 0.A.D., 1916: Der Unbekannte Krieg, A Flipping Good Time, A House in California, At a Distance, Back to Bed, Blackwell?s Asylum, Cart Life, Deity, Desktop Dungeons, Devils Tuning Fork, Farsh, Find Me A Good One, Fract, GEAR Full Circle, Haunt, Heroes of Newerth, Igneous, Leshy, Loop Raccord, Mightier, Mirror Moon, Nitronic Rush, Nous, Octodad, PaperPlane, Perspective, Pixi, Project Sphere, R-evolution, Slender: The Eight Pages, Solace, Spectre, Spelunky, Subsonic, Super Crate Box, The Fourth Wall, Toys, Ulitsa Dimitrova, Unmanned, VESPER.5, Warsow, Zineth

Pogrubiłem te, które już się pojawiły w CDA (AŻ TYLE?). Nigdy sięnie zdarzyło, że freeware'y liczyły się jako pełniaki... chyba. tongue_prosty.gif Ale cóż, czyli freeware we freeware nie będzie. Ale jakie to soczyste. Kupię bez względu na inne pełniaki. brawa.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z golda do World of Tanks pewnie nie skorzystam, ale na wszelki wypadek zachowam jeśli zbierze mi się na spróbowanie tej produkcji, bo jednak taka ilość piechotą nie chodzi ;) Gry indie są całkiem miłym dodatkiem i może coś z nich sprawdzę choć zabrakło mi w nich... nieważne, w końcu wymieniałem je w temacie "życzeniowym" ;p Nie jest źle, ze spokojem czekam na dalsze przecieki gdzie może pojawi się coś co zetnie mnie z nóg, ale nawet jeśli nie to nie będę specjalnie narzekał ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Smuggler weź wreszcie powiedz czy mimo braku plakatu podniesiecie cenę do 17 zł, czy będzie standardowe 16zł??

Trudność. Właśnie to zapamiętałem czytając recenzję "Spelunky". Ja nie wyobrażam sobie gry gdzie nie ma save'ów, nie ma kodów na poziomy, a po stracie wszystkich żyć zaczynasz od level 1. Spróbuję, zabiją mnie, zniechęcę się i zostawię odłogiem smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler gdzieś (chyba na markolfie) wspominał, że cena pozostaje niezmienna smile_prosty.gif A propos trudnych gier - jeśli miałbyś kiedyś okazję, zagraj w Dead Rising wydane tylko na Xboksa 360. Na ogromne centrum handlowe po którym się poruszamy my i 50.000 tysięcy zombie, są tylko 3 toalety i jeden pokój ochrony w którym możemy zapisać stan rozgrywki. Przebicie się przez chmarę zdechlaków i dotarcie po 15 minutach do kibelka, aby zrobić save'a - rzecz niezmiernie trudna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że co chwila ktoś tu pisze że taki a taki wydawca nie daje gier do czasopism nigdy, czyżby sprzedaż licencji do pisma komputerowego była traktowana jako coś wstydliwego i obniżającego walor marki? mówie tu o grach rzecz jasna już starszych wiekiem, których poza allegro się nie uświadczy.

A co do gier na razie jest nieźle, 44 gry z których każda potencjalnie może być niezłym zabijaczem czasu :) Niejeden raz taki indyk potrafił mnie wciągnąć mocniej niż "komercyjniak"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...